Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błąd ksenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Wyskakuje mi błąd prawego ksenonu i gaśnie przy skręcie w lewo...prostując błąd znika i ksenon sie zapala..Co to może być?

Opublikowano

Podłączam sie do pytania, prawy xenon mruga a czasem gaśnie i zapala błąd ,głównie na rondach, czyli skręt w lewo

Opublikowano

W b6 nie było skretnych lamp. Najczęściej powodem gasniecia. Mrugania itp jest zapłonie w palniku.zdarza się czasem ze winna jest też przetwornica. Proponuje zamienić palniki stronami i obserwować.

Opublikowano
  • Autor

Spróbuje zamienić miejscami,zobaczymy co to da.

Opublikowano

Ale zastanawiające jest czemu akurat przy skręcie w lewo gaśnie skoro nie ma skrętnych lamp.

dziwne.

Myślę i myślę i nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy.

Gdy auto stoi i kręcicie kierą w lewo też się tak dzieje czy tylko podczas jazdy ?

Opublikowano

Droga zabawa z takim gasnieciem. Przetwornice w b6 sa bardzo delikatne i latwo sie pala, nowa kosztuje 500zl wiec radze ostroznie podchodzic do tematu.

Opublikowano
  • Autor

Tylko podczas jazdy..Nowa kosztuje 350 z Valeo bo kupowałem niedawno:)ale fakt dziwna sprawa..tylko podczas skrętu w lewo.Myślałem,że może czujnik poziomowania ksenonu ma z tym cos wspólnego bo autko sie przechyla przy skręcie ale nie wiem..

Opublikowano

Lad5G nie znajdziesz taniej jak 500zł, musisz mieć coś innego.

Opublikowano

przetwornica valeo d1s (4 pin) nowa to koszt około 300zł

ale swoje można śmiało zregenerować.

inna opcją jest wsadzenie przetwornic koito d4s i palników d4s. i nie ma cyrków z padającymi przetwornicami przy zmianie palników, mruganiem palników itp.

ewentualnie można wsadzić tez przetwornice kaboda d3s i palniki d3s.

te są seryjnie montowane w nowszych audi i vw.

Opublikowano

A ile trzeba dać za regenerację?

Opublikowano

regeneracja to koszt około 100zł za sztukę. na pw mogę podesłać sprawdzony zakład który daje gwarancje na zregenerowane przetwornice.

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem żarnik i po problemie:)

Opublikowano

Więc czemu stary gasł przy skręcie ???

Opublikowano

bo taką miał fantazję :decayed: .

tak te d1s mają ze potrafią mrugać, przygasać i nie do końca wiadomo czemu,

w palnik jest zbudowany zapłonnik i to ona często niedomaga.

Opublikowano
  • Autor

Widocznie coś było nie tak,skoro wymiana pomogła:)

Opublikowano

u mnie lewy xenon "puszczał oko"

pojawiała się inf. ze nie swieci i od razu gasła, nie zależnie od pokonywanej drogi.

również po wymianie zarnikow problem znikł.

Opublikowano

Wczoraj zamieniłem miejscami żarniki i teraz lewa lampa mruga, a przy okazji, stojąc przed autem okazało się, że mrugający żarnik świeci na różowo czyli do wymiany. Dzięki za pomoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.