Treść opublikowana przez BASTO
-
Otarty spód zderzaka przedniego?
Tylko że wiąże sie to z malowaniem wszystkiego na aucie co nie jest pod kolor :)Patrzyłem za dokładką,znalazłem za 150 zł ale czy to oryginał to nie wiem..Pozdro
-
Otarty spód zderzaka przedniego?
Witam.Jakis pomysł co z tym zrobić?
-
Co można z tym zrobić??
Witam.Problem jak widać na załączonym zdjęciu.otarte głęboko,czy da się coś z tym zrobić?
-
zna ktos kod lakieru felgi...
bc161
-
Polecane opony letnie
Ovation VI-388 225/45 R17 94 W. Opony Ovation . Oponeo tu sa opinie
-
Polecane opony letnie
Opony letnie Ovation 225/45R17 94 W XL ktoś miał styczność może?Maja bardzo dobre opinie i kosztuja 260 zł za szt.
-
Znaczenie ET Felgi
Dzisiejsza przymiarka,przygotowania do wiosny opona 235/45/17 felga s-line 7.5 cala et 43 plus dystans 20 mm zawieszenie 1 BV
-
Zmiana rozmiaru opony
Dzięki panowie :)zastanowie sie jeszcze na tymi 225 ale może zostane jednak przy oryginalnym rozmiarze i bez kłopotu
-
Zmiana rozmiaru opony
Czyli co?Zostać przy starym rozmiarze czy kupować od razu 4 opony?
-
Zmiana rozmiaru opony
Witam.Jezdze teraz na oponac 235/45/17 felga 7.5 cala.Potrzebuje dwie nowe opony i zastanawiam sie czy można zejsc na rozmiar 225/45/17?Nowe pójdą na przód a z tyłu zostana jeszcze stare..Nie mam quattro..
-
Wymiana tunelu
może sie przydać
-
Błąd samopozoimu xenon
Dzięki jutro podjade na vaga
-
Błąd samopozoimu xenon
Po skasowaniu będzie działać samopoziom?
-
Błąd samopozoimu xenon
Witam.Przy wymianie żarówek postoju wyskoczyła wtyczka od prawego poziomowania xenonów i pojawił sie błąd na fisie..Po włożeniu wtyczki błąd nie gasnie i samopoziomowanie nie działa..Jaka przyczyna?
-
Wskaznik paliwa
Witam.Padł akumulator przy próbie zapalenia po podładowaniu i odpaleniu auta wskaznik poziomu paliwa pokazuje zero i swieci sie rezerwa..Spalony bezpiecznik?
-
Jakiej firmy wydech do Audi A4 B6 1.9TDI?
Witam.Jakiej firmy kupić wydech do 1.9 tdi..przedostatni tłumik już jest na wykonczeniu..jeszcze nic nie słychać ale moze po zimie trzeba bedzie zmienic..Chce coś porzadnego,co możecie polecić..
-
Czy warto kupić taki żarnik D1S?
Napisz do Tom77 ja kupiłem od niego ostatnio oryginalne.
-
Problem po wymianie żarnika
Tylko ksenon...dziwne że po wymianie na nowy żarnik było ok przez jakies 15 minut jazdy a póżniej znowu błąd i nie swieci..
-
Problem po wymianie żarnika
żarnik wymieniony na nowy wiec raczej nie wina żarnika..może przetwornice zamienic z jednej lampy do drugiej?
-
Problem po wymianie żarnika
Przestał swiecic prawy ksenon,kupiłem dwa oryginalne żarniki i zmieniłem je..po wymianie wszystko ok swieciły oba..po przejechaniu kolo 15 km wyskoczył znowu bład i ta sama lampa znowu nie swieci??co to może byc?przetwornica?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Dla mnie odlot
-
Program bez hamowni..
Autko było dwa dni u gościa,zrobił jakies 30 km w celach testów..Z tego co wiem zna sie na rzeczy,mnie proponował podniesienie na jakies 165 km...
-
Program bez hamowni..
Kolega zrobił program u gościa który sie tym zajmuje.Bez hamowni ale autko było u niego dwa dni,potem jeszcze po dwóch dniach pojechał na kontrole..Podobno wspópracuje z firma Comp-sport z Bielska-Białej..koszt jak przy grupowym...Warto ryzykować bez hamowni??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Dzięki panowie sam tego na pewno nie będę robił bo boje sie że cos popsuje:)zapytam ich czy mają
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ceny używek na allegro??z ASO chyba nie:)to dobrze ze tasmy nie..