Treść opublikowana przez BASTO
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Widziałem już tu pare zestawów kosmetyków które polecacie,a jak sie stosuje tę glinke??nie porysuje sobie lakieru przy zmywaniu tym??mam tam troszke plam od asfaltu ale to sobie umyje benzyną ekstrakcyjna..I nastepnie co??umyc auto,umyc ta glinka potem ultimate compound i jakis wosk tak??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dużo czytałem o pielegnacji autka tymi kosmetykami,też nosze sie z zamiarem zrobienia tego u siebie.Mam pare rysek od wycierania auta po umyciu,myślałem o daniu go do polerowania ale nie wiem czy to ma sens,bo nie jest lakier zmatowiały..Kupiłem ostatnio wosk turtle wax i prosiłbym o rade co przed woskowaniem,jakie preparaty zastosowac??Czy musze kupić wosk z Meguiars czy ten może zostac...Wiem że temat był już poruszany,kolor autka to taki ciemno szary metalic..
-
[B6 AWX] Skrzypienie przy przekładni..
Jak tylko znajde chwilke to to sprawdze i napisze jakie objawy.Dzieki.
-
[B6 AWX] Skrzypienie przy przekładni..
Czyli drązek kierowniczy z gałką tak??
-
[B6 AWX] Skrzypienie przy przekładni..
Musze sprobowac,podjade na stacje diagnostyczną.Dzis probowalem wszystkiego,sikalem wd 40 miedzy grodzia silnika,smarowalismy pod oslona gumowa przy przekladni i nic ciagle to samo..nawet popuscilismy przekladnie i nic to nie dalo dalej skrzypi
-
[B6 AWX] Skrzypienie przy przekładni..
Jak w temacie,przy kreceniu kierownica na postoju gdzies z okolic przekładni słychac dzwiek jakby tarła guma o gume,bardziej to jest słyszalne na zewnatrz przy zgaszonym silniku i kreceniu na boki kierownica.W srodku tez ale przy sciszonym radiu,na zapalonym silniku tez słychac w srodku...Co to może być??Jak jest zimny to na zapalonym w srodku nic nie skrzypi...
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
Bajka furka :> te ledy koło halogenów też mi sie podobają,wydech wypas
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki olej dotarł :>
-
[ALL B6] Problem ze wspomaganiem
Już jest wymieniony na Febi 6162....
-
[ALL B6] Problem ze wspomaganiem
Po wymianie płynu na taki jak ma byc Febi zielony 6162 przy skrecaniu kierownica na postoju,dziwne odglosy ni to piszczenie,ocieranie...trudno to opisac.Zalany był pewnie originalny,miał kolor żółtawy jak sprawdzałem,wymieniłem dlatego że starego było poniżej minimum a nie chciałem dolewac.Co zrobic,wymienic na oryginalny G 004 czy w czym jest problem??
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Wymieniałem ostatnio u siebie i wlałem zielony febi 6162 i od tej pory cos mi piszczy przy skrecie na postoju i teraz nie wiem czy wlac tam orginal z aso z płukaniem czy bez czy jaka może byc przyczyna..?
-
[B5 ADR] Za rzadki płyn do wpomagania
Ja zalałem febi zielony 6162 i i jakos dziwnie mi popiskuje wspomaganie jak krece na postoju...Może zmienic na orginalny G 004??
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
Ja mam podobny problem,z tym że mi raz swieci a raz nie prawa strona i nie mam pojecia co to moze byc...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam miłosników OOOO :> Jezdze A4 B6 Avant 1.9 TDI 2003 AWX..Do tej pory byłem na innym forum a4 ale trafiłem teraz także tu