Treść opublikowana przez BASTO
-
Klimatronik Audi A4 B6
Pasuje do każdego modelu?
-
Błąd 0710 - Defroster Flap Positioning Motor w Audi A4 B6
Wyskoczyło mi coś takiego po podłączeniu kompa.
-
Błąd 0710 - Defroster Flap Positioning Motor w Audi A4 B6
- Błąd 0710 - Defroster Flap Positioning Motor w Audi A4 B6
Nie mam skanu.- Błąd 0710 - Defroster Flap Positioning Motor w Audi A4 B6
Witam, Jak w tytule wyświetla taki błąd i słabo działa klimatyzacja. Podobno odpowiedzialny jest za to jakiś silniczek ale nie mogę znaleźć oznaczenia żeby go kupić? Auto A4 B6 1.9 tdi AWX- Zacisk hamulcowy tył
Czyli widzę ze nie ma sensu pchać sie w jakis zamiennik tylko regenerować .- Zacisk hamulcowy tył
Dzięki ale ja potrzebuje auto na dojazd do pracy:)- Zacisk hamulcowy tył
Witam Kolejny raz złapało zacisk z tyłu ale tym razem juz nie ma ręcznego.Było to rozbierane parę razy,wymieniane gumki i czyszczone.Pytanie takie czy regenerować z wymiana srodka czy moze macie jakies sprawdzone zamienniki które podejda do tego i wytrzymają choć troche.Pozdrawiam- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, Proszę o wycenę kompletnego rozrządu plus pompa wody plus wszystkie paski,rolki,sprzęgiełko alternatora do B6 1.5 TDI AWX (napinacz hydrauliczny)Pozdrawim- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Potrzebuję wycenę zestawu przód tarcze plus klocki do A4 B6 2003rok 1.9 TDI AWX,tak ze dwie,trzy propozycje:)wszyscy polecaja OZ + FERODO więc chętnie też poznam ceny takiego zestawu.Pozdrawiam- Wymiana podsufitki A4 b6/B7 Avant bez szyberdachu
Jak ze skladanie wszystkiego,czeka mnie składanie po jakimś miesiącu od wyjęcia:)Zaczynamy chyba od tyłu auta i przesuwamy sie do przodu tak?Nie sciągałem słupków bo zmieniałem tylko materiał na podsufitce bo zaczął żyć swoim życiem i sie w paru miejscach odkleił- Listwy drzwi,na szybie i srodkowa jak zdjąć
Witam.Panowie mam prośbę jak zdjąć srodkowe listwy drzwi,te w kolorze auta i te pod szybami na drzwiach ja akurat mam czarne.- Mocowanie osłony przeciwsłonecznej (słonecznik) nr części
nie masz czasem linka do tego?:)złamałem ten haczyk i potrzebuje:)- A4 B6 AVANT problem z wycieraczką tył
Ok.Dzęki.Spróbuje to rozebrać i zobaczę co tam jest,czy zalany czy nie.- A4 B6 AVANT problem z wycieraczką tył
Witam.Od dwóch dni mam problem z tylna wycieraczką,włącza sie sama podczas jazdy,po przekręceniu kluczyka to samo zaczyna chodzić i nie zatrzymuje sie w tym miejscu co powinna.Czasem w połowie szyby,czasem z drugiej strony a czasem po poprawnej stronie ale troszkę wyżej.Spryskiwacz działa normalnie.Co to może być?- Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
dokładnie o ta metalową..własnie tak myślałem,nakręcić lekko,gedora na to i próbować sciągaczem:)- Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
Nakrętke odkręciłem po wielu trudach :)była zardzewiała jak diabli:)niestety ramie nie chce zejść..próbowałem sciągaczem ale tylko uszkodziłem dysze na którą wchodzi spryskiwacz i nie mam pomysłu co dalej- Błąd ksenonu
Widocznie coś było nie tak,skoro wymiana pomogła:)- Błąd ksenonu
Wymieniłem żarnik i po problemie:)- Błąd ksenonu
Tylko podczas jazdy..Nowa kosztuje 350 z Valeo bo kupowałem niedawno:)ale fakt dziwna sprawa..tylko podczas skrętu w lewo.Myślałem,że może czujnik poziomowania ksenonu ma z tym cos wspólnego bo autko sie przechyla przy skręcie ale nie wiem..- Błąd ksenonu
Spróbuje zamienić miejscami,zobaczymy co to da.- Błąd ksenonu
Witam.Wyskakuje mi błąd prawego ksenonu i gaśnie przy skręcie w lewo...prostując błąd znika i ksenon sie zapala..Co to może być?- Po wymianie zarników szwankuje prawa przetwornica
Oryginalne..zmieniłem dziś miejscami przetwornice ale z tego co patrzyłem to w tym xenonie jest jeszcze stara przetwornica oryginalna i to chyba ona już dogorywa..Sprawdze jak będę jezdził i zobaczymy co to pokaże..- Po wymianie zarników szwankuje prawa przetwornica
Witam.Mam taki oto problem:wyskakuje co jakiś czas błąd spalonej żarówki,przód prawa strona i przestaje swiecić xenon..Nie dzieje sie to od razu po zapaleniu tylko w trakcie jazdy,czasem po kilkudziesieciu kilometrach dopiero.I jest tak ,że przyjade czasem w trakcie jazdy błąd zniknie i xenon znowu swieci a czasem po prostu jak ruszam na drugi dzien to znowu jest ok i po jakimś czasie to samo..Zarniki zmienione oba rok temu i przetwornica z tej strony tez roczna nowa bo poprzednia padła.Oryginalna Valeo kupiona od kolegi Tom77.Co to może być?Znowu pada przetwornica?Spróbuje jeszcze dzis pozamieniac miejscami przetwornice co to da tylko że autko więcej stoi ostatnio niż jezdzi bo jestem trzy miesiące po złamaniu i nie moge jezdzić i nie wiem kiedy to sprawdze..Pozdrawiam- Otarty spód zderzaka przedniego?
Dzieki Panowie za porady :)nie będę nic na razie z tym robił. - Błąd 0710 - Defroster Flap Positioning Motor w Audi A4 B6