Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BASTO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BASTO

  1. Posiadam sterownik z oznaczeniem F na koncu czyli nie obsługuje tempomatu...jakie koszta w przybliżeniu zamontowania u mnie tempomatu??moduł,manetka,tasma też??
  2. BASTO odpowiedział(a) na BASTO temat w Audi A4 B6
    Dzięki wielkie kolego za te nr
  3. BASTO odpowiedział(a) na BASTO temat w Audi A4 B6
    Chyba 8,7 i te 2B..nie widze nakrętek mocujących zderzak z błotnikiem..
  4. BASTO odpowiedział(a) na BASTO temat w Audi A4 B6
    tak dokładnie
  5. Witam.Potrzebuje nr wkrętów do zamocowania płyty pod silnikiem i nr nakrętki do skręcenia błotnika ze zderzakiem przednim(sa 3 na jedną stronę).
  6. Panowie czym najlepiej wyczyścic srodek siedzeń w S-LINE te siateczke??
  7. Dzięki to podjade na vaga i zobaczymy:)
  8. Witam.Jestem świeżo po wymianie rozrzadu i mam pytanie odnośnie synchronizacji pompowtryskiwaczy??Ustawiony rozrzad idealnie na znaki..trzeba podjechac na komputer i zrobić synchronizacje??Nawet nie wiem bardzo kto to może zrobić..
  9. Też ostatnio byłem wyważyć drugi raz koła i okazało sie że dwie felgi są lekko krzywe(nigdzie nie wpadłem w wiekszą dziure)i przez to mam delikatne drgania na kierwnicy...pewnie niejeden by tego nie zauważył ale miłośnicy swoich Audi są wrażliwi na takie rzeczy :)pierwszy wulkanizator nawet tego nie zauważył..wiec pojechałem do drugiego o okazał sie lepszym fachowcem..
  10. Podjedz do lakiernika i zapytaj..teoretycznie może sie uda sam ten bok błotnika pomalować jest to srebrny kolor wiec nie powinno sie za bardzo odrózniać..
  11. Niestety przekombinowałes kolego...felgi i te srebrne dodatki plus ten przerobiony przód...porażka...taki "wiejski" tuning,nie obrażając nikogo...
  12. BASTO odpowiedział(a) na BASTO temat w Nadwozie i Wnętrze
    Sypią na droge szlake i niestety te drobne wchodza za listwe i przy myciu można sobie porysować jak jakis wyjdzie...to nie ma sensu tego sciągac..
  13. Witam.Sciągał już ktoś listwy drzwiowe (nie te dolne)?Potrzebuje je sciągnąć bo pełno kamyków mam nawbijanych za nimi..jest to ciężko zdjąc??Trzeba mnieć jakies specjalne narzędzia??
  14. 225/45/17 jak już..i żadne sunny czy wanli...chodzi o Twoje i innych użytkowników bezpieczenstwo...dołóż troche i kup coś firmowego..
  15. ja bym dał w gunmetal..
  16. Ze śląskiego ktoś sie wybiera czy lepiej poszukać bliżej??
  17. ja dalem czarny mat a na to bezbarwny matowy i trzyma..nie będzie tak odpryskiwać .
  18. bezobsługowy ale korki są normalnie...woda myśle że nie powinna zaszkodzić..
  19. Dokładnie Ci nie powiem,był to stary prostownik i dałem mu na regulatorze tylko na dwie kreski ale ile to było to nie wiem.Ma to jakieś znaczenie??
  20. Kupiłem go w grudniu 2010 więc ma rok z hakiem..Chyba nie ma innego wyjscia..Dzięki.
  21. Witam. Jak w temacie,mam nowy akumlator (ma rok)firmy MOLL ostatnio auto stało tydzień troszke sie bawiłem przy nim,i czesto grało radio i niestety rozładował sie całkiem...Ładowałem go 12 godzin na małym napięciu ale od tego czasu jak stoi w weekend to odpala jak by był słaby i swieci sie kontrolka brake..Co to może być??Jaka przyczyna??Dolałem wody destylowanej do niego po załadowaniu ale to chyba nie ta przyczyna..
  22. Nie polecam Boscha!Kupiłem i po 2 miesiącach nadawały sie do wymiany totalny szajs sprzedają...Kupiłem Valeo i smigają aż miło
  23. Moll zakładane na pierwszy montaż..kupowałem w zeszłym roku..drogie ale warto..Czy Centra najlepsze to bym polemizował...
  24. http://www.hypercolor.de/products/Standlicht/Metallsockellampen/2er-Set-LED-Standlicht-Ba9s-axial.html mam te postojówki już pół roku i bez problemów...wszystkie te pseudo ledy z allegro swieca slabo i szybko sie palą..Polecam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.