Treść opublikowana przez BASTO
-
[ALL] Koła różnej szerokości
Lepiej daj 4 opony 235 i dołóż dystanse na tył jak chcesz mieć szerzej...
-
[ALL B5] Felgi do oceny
Myśle że będzie na styk...będziesz musiał uważać na rózne murki i krawężniki...ja mam schowaną felge a niestety nie uchroniło mnie to przed odarciem..;(
-
[ALL B5] Felgi do oceny
8x17 to troche za dużo na twoje opony..ja mam felge 7.5x17 i mam 235/45/17...max 7 cali na twoje opony według mnie...co do felg ronal jesli są oryginalne to każdy Ci je poleci
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
ja kupilem Moll rok temu...bardzo dobre akumlatory,ida na pierwszy montaż..
-
[ALL B6] Siedzenia w S-Line
Dzięki.Temat do zamkniecia.
-
[ALL B6] Siedzenia w S-Line
OK dzięki,w weekend piore
-
[ALL B6] Siedzenia w S-Line
Ciekawe :)Dostępny prawie wszędzie i niedrogi..
-
[ALL B6] Siedzenia w S-Line
Panowie czym najlepiej wyczyścic srodek siedzeń(tą siateczke) w siedzeniach S-line??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Najlepszego w Nowym Roku!!!
-
[ALL B6] Dystans na przód i tył do s-line 17 cali et 43
Gdzieś w sklepie internetowym jest możliwość??
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Jak sie pogoda zrobi to zrobie zdjęcia i wrzuce :>
-
[ALL B6]zabezpieczenie lampy..
Z tyłu jest taka przysłona plastikowa,po jej zdjęciu mamy dojscie do zarówek postojowych..jest zabezpieczona drutem..
-
[ALL B6] Wgnieciony przedni zderzak.
Spróbuje tak zrobić,w pracy często stoi 8 godzin w słoncu więc nie powinno być problemów z nagrzaniem :> Dzięki
-
[ALL B6]zabezpieczenie lampy..
Potrzebuje nr cześci zabezpieczenie dekielka lampy przedniej od strony kierowcy(drut)wystrzelił mi przy zmianie postojówek i potrzebuje nowy
-
[ALL B6] Dystans na przód i tył do s-line 17 cali et 43
Podepne sie pod temat..gdzie kupić dobrej jakości dystanse??
-
[ALL] Czyżby okazja opon?
Za dwie to nie wiem czy okazja...
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Tak w miejsce postojówek..Wejdą na pewno :>
-
[ALL B6] Wgnieciony przedni zderzak.
Myślałem żeby to podgrzać,ale własnie boje sie o lakier...od srodka nie dojde bo jest wzmocnienie w zderzaku....
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
http://www.hypercolor.de/products/Standlicht/Metallsockellampen/2er-Set-LED-Standlicht-Ba9s-axial.html?XTCsid=hnkco8nu9ld43kgloljec2cpk0 Panowie ja też mam od wczoraj te założone,swięcą super i bez błędu..
-
[ALL B6] Wgnieciony przedni zderzak.
Jak w temacie,"serdeczny"kolega z pracy cofnoł i wbił mi swój hak holowniczy w mój zderzak...lakier nie odprysnoł ale pozostało wgłebienie(jakies 3cm od trablicy rejestracyjnej od strony kierowcy)ma ktoś jakis pomysł co z tym zrobić ??
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Najlepiej daj do mechanika,nie ryzykowałbym samemu wymieniac,a wnioskuje z twojego pytania że masz blade pojęcie o mechanice..
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Też polecam :> olej i filtry dotarły na czas tak jak było uzgodnione
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Myslałem o polerce u lakiernika :> ale fakt jesli te kosmetyki sa tak wydajne to mysle że warto odżałowac i wydać tyle kasy..tylko pewnie ze dwa dni mi zejdzie zeby wszystko zrobic krok po kroku
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Podsumowując koszt wszystkich potrzebnych mi kosmetyków plus aplikatory to ponad 400 zł... :gwizdanie: nie wiem czy nie lepiej dac do lakiernika i wyjdzie taniej...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Czyli na początek Smooth Surface Clay Kit ,potem Ultimate Compound i ryski powinny zniknąc i lakier będzie błyszczał :> mam nadzieje że tego nie zepsuje