Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lesjagl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lesjagl

  1. Ja po moich ostatnich przygodach - polecam Hestię.
  2. lesjagl odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    I mnie przyszło w tym wątku się pojawić z poniedziałku na wtorek, skardziono srebne Audi A4 2.0TFSI Quattro 2011 - blachy FSL 01UP, złodzieje auto zabrali z garażu podziemnego w Sopocie, brak odkryłem niestety dopiero w środę, ponieważ na codzień jeżdżę służbowym. Brak znaków szczególnych, ładna, zadbana, niski przebieg 66tkm.
  3. lesjagl odpowiedział(a) na siluk temat w Pomorskie
    To gdzie w końcu bo chciałbym się wybrać?
  4. a do mnie jaka opcja wymiany turbiny na mocniejsze? dane w opisie
  5. Witaj w klubie :-)
  6. Dużo za dużo.. na jakim oleju śmigasz?
  7. Czy oznaczenie 9ZX P VTV oznacza że,mam bluetooth? Odpowiem sam sobie - tak
  8. no one tak fabrycznie, po amerykańsku, włączam kierunek i mruga nie tylko kierunek
  9. Moje lampy led z tyłu mrugają razem z kierunkowskazem, da się się to jakoś wyłączyć?
  10. Mistrz polecam kolegę również, z czystym sumieniem
  11. lesjagl odpowiedział(a) na mufik900 temat w Audi A4 B8
    Dziwnie piszesz.. skoro Cie razi, znaczy że, źle sobie dobrałeś, chyba że, w prezencie dostałeś, to inna bajka ;-). Ja z reguły jak już kupuję samochód, to wiem co ma, czego mu brak, z czego brakiem mogę się pogodzić a z czego nie.. jak jest za dużo na "nie" to nie kupuję.
  12. lesjagl odpowiedział(a) na mufik900 temat w Audi A4 B8
    Esp to chyba już od jakiegoś czasu wymóg, nie standard nawet.. Więc być musi.
  13. Nie mam żadnej wiadomości...
  14. lesjagl odpowiedział(a) na bziku temat w Audi A4 B8
    Kupione. Dojdą i trzeba będzie działać.. Jednak cena nie była MEGA o mały włos miałbym komplet używanych ledów DEPO za 750 na szczęście zadzwoniłem się upewnić...
  15. lesjagl odpowiedział(a) na bziku temat w Audi A4 B8
    Cena ok :-)tylko ta odległość niestety.. Mam do kupienia cały komplet za 750, trzeba cały komplet czy stykną tylko zewnętrzne?
  16. lesjagl odpowiedział(a) na bziku temat w Audi A4 B8
    Wiem, że nie ogarnę :-) pytam, by wiedzieć na co się przygotować, ktoś może ma namiar na kumatego elektronika w lubuskiem?
  17. lesjagl odpowiedział(a) na bziku temat w Audi A4 B8
    Z przyjemnością - z tym że, ja niestety z zachodniej Polski :{, więc, muszę wymieniać wtyki też oprócz kodowania?
  18. lesjagl odpowiedział(a) na bziku temat w Audi A4 B8
    Witam Zmieniam ledy usa z tyłu na led eu i co dalej? Wystarczy je wpiąć w kostki i będą śmigać czy coś trzeba w nich mieszać, a może kodowaniem?
  19. Witam Panie Marcinie, tym razem poproszę o cenę 5l Motul G13 i G 060162A2 1litr oraz płyn hamulcowy do 8k 2.0tfsi Pozdrawiam
  20. lesjagl odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Mogę prosić o dokładniejsze info, jak i gdzie? gdzie ten MCE się znajduje i gdzie wpiąć te kabelki i jak je po poprowadzić najprościej? OK, wyszperałem już chyba...
  21. Nie narzekam, wejdź w siliniki benzynowe b6 3.0, koledzy też tam się wypowiadają na ten temat..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.