Treść opublikowana przez lesjagl
-
Czy mozna uszkodzic tylna belke?
Można, mojemu bratu też udała się ta sztuka
-
skrzypi tył
Skrzypieć mogą gumy na wahaczach..
-
Ile gazu mieści butla w kole.
OBJAW: nie udaje się zatankować gazu do pełna. Pistolet "odbija" zdecydowanie zbyt wcześnie. PRZYCZYNA: czasem winny jest pistolet na stacji LPG, ale zdecydowanie częściej przyczyna leży po stronie zaworu do tankowania gazu. Można go wymienić lub zdemontować i oczyścić. Przed wizytą u mechanika warto na wszelki wypadek spróbować zatankować LPG na innej stacji. Dzisiaj z interii ;-) może pomoże ;-)
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, proszę o cenę oleju full synth, 7 litrów + filtr oleju do b6 3.0 benzynka. Do tej pory lałem 5w30. Pozdr
-
Naprawa silniczka fotela
Hmm, wyglądają podobnie, a innych numerów na nich nie ma? np: 7L0959111? lub 8E0 881 157 G?
-
Silniczek regulacji wysokości fotela.
Znaczy co? cały fotel? ;-) ale chyba znalazłem: 8E0 881 157 G
-
Naprawa silniczka fotela
Mojego oznaczenia to BOSCH API 12V 0 130 002 532 BROSE 198397-104
-
Silniczek regulacji wysokości fotela.
Witam Panowie potrzebowałbym nr silniczka regulacji wysokości fotela kierowcy. Z góry dzięki Pozdrawiam
-
Naprawa silniczka fotela
Witam Daj znać jakby udało Ci się coś wymodzić, bo u mnie chyba ten sam problem jest :/
-
Problem z fotelem kierowcy.
Witam Mam problem z fotelem kierowcy, otóż szwankuje mi regulacja wysokości, po naciśnięciu przycisku fotel idzie lekko do góry a potem coś zaczyna chrobotać i staje w miejscu, jak zacznę lekko szarpać fotelem trzymając jednocześnie przycisk podnoszenia to zaczyna iść do góry... Wydaję mi się, że nie będzie to wina silniczka. Moje pytanie brzmi, czy możliwe jest że coś się tam poluzowało, czy jest tam jakaś regulacja? Ząbki tej części która odpowiada za ruch w górę wyglądają na całe... Z góry dzięki za pomoc... Pozdrawiam
-
Ile pali Wam gazu?
I tak na fisie pokazuje?
-
Kontrolka check
Szczególnie jak koledze gazownik ustawił spalanie jak najmniejsze (zubożył mieszankę)
-
Instalacja do 3.0
U mnie ta sama wersia z 2003 ze STAG 300 INA spala tyle samo. ale o co pytasz? zapaszków nie powinieneś mieć żadnych... od początku.
-
Z samochodu zaczyna sie robić "migająca choinka"
Jakby nie było, mistrzuniu nie wymienił jak do tej pory nic... tak mi wynika z tego opisu.. może napraw co siadło a potem pytaj?
-
Kontrolka check
Kolega zapomniał dodać, że ma zamontowany lpg a to też może powodować wywalanie checka..
-
Instalacja do 3.0
I w takie spalanie to ja mogę uwierzyć :-)
-
Concert CD
Nie będzie i nie przestroisz :/ mam też wersję amerykańską i skacze co dwa nieparzyste, złapiesz jedynie ze dwie trzy stacje...
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Mistrzowie, a dużo kombinacyji jest przy wymianie na takową stację? I jaką polecacie? Radio mam dwudinowe, jak z ramką itp?
-
Nawigacja BNS 5.0
Sorki, że się podepnę, ale gdybym chciał zmienić symphony II na bns 5.0 to też takie kombinacyje mnie czekają?
-
Brc sq 24 zaczął wiecej palić
kolunio załóż sobie nowy wątek... i się pytaj, ja mam 3.0 i 10l średnia to rzecz nieosiągalna... a kolega z BRC powinien chyba się udać do gazownika, sprawdzi czy rzeczywiście wtryski nie zaczęły lać... bo nie podałeś ile masz już nalatane na gazie.
-
Niezapięte pasy pasażera, a ostrzeżenie
U mnie dziewczyna robi za pikanie ;-)
-
Niezapięte pasy pasażera, a ostrzeżenie
U mnie nie pika wcale... na szczęście, tylko kontrolka świeci
-
Gdzie macie zamontowany reduktor?
Ja mam gdzieś na dole, sam go do dzisiaj nie wiedziałem...
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
d*pa tam.. podjarany Sochą Kornacki popełnił błąd i powinien się do tego przyznać.. póki tego nie zrobi nie oglądam programów z jego udziałem.
-
Czy ktos wie gdzie mozna zamówic tablice rejstracyjne w wersji amerykańskiej
Ory jest od traktora chyba... mam takową, z blendy zrezygnowałem, na stałe ją przymocowałem jak najgłębiej i nie wygląda źle... aczkolwiek mogliby coś pomyśleć by jej rozmiar zmniejszyć :/