Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lesjagl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lesjagl

  1. Można, mojemu bratu też udała się ta sztuka
  2. Skrzypieć mogą gumy na wahaczach..
  3. OBJAW: nie udaje się zatankować gazu do pełna. Pistolet "odbija" zdecydowanie zbyt wcześnie. PRZYCZYNA: czasem winny jest pistolet na stacji LPG, ale zdecydowanie częściej przyczyna leży po stronie zaworu do tankowania gazu. Można go wymienić lub zdemontować i oczyścić. Przed wizytą u mechanika warto na wszelki wypadek spróbować zatankować LPG na innej stacji. Dzisiaj z interii ;-) może pomoże ;-)
  4. Witam, proszę o cenę oleju full synth, 7 litrów + filtr oleju do b6 3.0 benzynka. Do tej pory lałem 5w30. Pozdr
  5. Hmm, wyglądają podobnie, a innych numerów na nich nie ma? np: 7L0959111? lub 8E0 881 157 G?
  6. Znaczy co? cały fotel? ;-) ale chyba znalazłem: 8E0 881 157 G
  7. Mojego oznaczenia to BOSCH API 12V 0 130 002 532 BROSE 198397-104
  8. Witam Panowie potrzebowałbym nr silniczka regulacji wysokości fotela kierowcy. Z góry dzięki Pozdrawiam
  9. Witam Daj znać jakby udało Ci się coś wymodzić, bo u mnie chyba ten sam problem jest :/
  10. Witam Mam problem z fotelem kierowcy, otóż szwankuje mi regulacja wysokości, po naciśnięciu przycisku fotel idzie lekko do góry a potem coś zaczyna chrobotać i staje w miejscu, jak zacznę lekko szarpać fotelem trzymając jednocześnie przycisk podnoszenia to zaczyna iść do góry... Wydaję mi się, że nie będzie to wina silniczka. Moje pytanie brzmi, czy możliwe jest że coś się tam poluzowało, czy jest tam jakaś regulacja? Ząbki tej części która odpowiada za ruch w górę wyglądają na całe... Z góry dzięki za pomoc... Pozdrawiam
  11. I tak na fisie pokazuje?
  12. lesjagl odpowiedział(a) na kolunio temat w 3.0
    Szczególnie jak koledze gazownik ustawił spalanie jak najmniejsze (zubożył mieszankę)
  13. U mnie ta sama wersia z 2003 ze STAG 300 INA spala tyle samo. ale o co pytasz? zapaszków nie powinieneś mieć żadnych... od początku.
  14. Jakby nie było, mistrzuniu nie wymienił jak do tej pory nic... tak mi wynika z tego opisu.. może napraw co siadło a potem pytaj?
  15. lesjagl odpowiedział(a) na kolunio temat w 3.0
    Kolega zapomniał dodać, że ma zamontowany lpg a to też może powodować wywalanie checka..
  16. I w takie spalanie to ja mogę uwierzyć :-)
  17. Nie będzie i nie przestroisz :/ mam też wersję amerykańską i skacze co dwa nieparzyste, złapiesz jedynie ze dwie trzy stacje...
  18. Mistrzowie, a dużo kombinacyji jest przy wymianie na takową stację? I jaką polecacie? Radio mam dwudinowe, jak z ramką itp?
  19. Sorki, że się podepnę, ale gdybym chciał zmienić symphony II na bns 5.0 to też takie kombinacyje mnie czekają?
  20. kolunio załóż sobie nowy wątek... i się pytaj, ja mam 3.0 i 10l średnia to rzecz nieosiągalna... a kolega z BRC powinien chyba się udać do gazownika, sprawdzi czy rzeczywiście wtryski nie zaczęły lać... bo nie podałeś ile masz już nalatane na gazie.
  21. U mnie dziewczyna robi za pikanie ;-)
  22. U mnie nie pika wcale... na szczęście, tylko kontrolka świeci
  23. Ja mam gdzieś na dole, sam go do dzisiaj nie wiedziałem...
  24. d*pa tam.. podjarany Sochą Kornacki popełnił błąd i powinien się do tego przyznać.. póki tego nie zrobi nie oglądam programów z jego udziałem.
  25. Ory jest od traktora chyba... mam takową, z blendy zrezygnowałem, na stałe ją przymocowałem jak najgłębiej i nie wygląda źle... aczkolwiek mogliby coś pomyśleć by jej rozmiar zmniejszyć :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.