Treść opublikowana przez lesjagl
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Quatrro 211 KM
Rzeszów do lubuskiego przenieśli? ;-) ładny spasik :-)
-
[ B6 - BBK] s4
Niezła maszyna... :-)
-
Alufelgi 18", warto kupić?
Oryginały?
-
Nie ma czym się chwalić, ale... ;-) Moja bestyjka.. B6 3.0 Quattro
Ano US, import prywatny - panna po przejściach, ale niewielkich :-) ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- Dzięks
-
Klima bardzo słabo chłodzi a wiatraki chodza na max obrotach
A kiedy ostatnio ją serwisowałeś? uzupełniałeś czynnik? Może braki są po prostu..
-
Jadąc na gazie, ubywa paliwa na wskaźniku paliwa
Jak masz za mało w baku, może tak oszukiwać, wlej ponad pół baku i obserwuj..
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Dzięki za opis - przydał się dzisiaj, lała się krew i pot... ale zrobione :-)
-
Nie zapala się światło wewnątrz przy otwieraniu drzwi, jak go włączyć?
Wszystkie? przy lusterku masz przełącznik, wciskaj aż uzyskasz zamierzony efekt ;-) może bezpiecznik jeszcze do sprawdzenia jest?
-
Walka z ustawieniem rozrządu
Właśnie, kto bogatemu zabroni? :-)
-
Nie ma czym się chwalić, ale... ;-) Moja bestyjka.. B6 3.0 Quattro
Panowie, modów żadnych nie planuje.. Jedyne co planuje, to zmianę... na 8k0... :-D Co ma? Spróbuję: el. lusterka-składane, fotochromatyczne wew+kompas, tempomat, home link i coming/leaving home, bixenon, odpalanie z pilota, pakiet światło-drzwi-fotele-klamki, schowki pod fotelami, bose... i to chyba wszystko ;-) aaa i ten McDonald z tyłu:P
-
Opinie o silniku i koszty
Ja też nie narzekam, właściwie jak do tej pory, a to już prawie trzy lata, tylko i wyłącznie wymiany eksploatacyjne.. typu olej silnik, skrzynia.. jakieś dwa wahacze, klocki.. bzdety jednym słowem, a już sam osobiście już ponad 50k nakulałem.
-
Walka z ustawieniem rozrządu
Lol :-) tylko robić..
-
Nie ma czym się chwalić, ale... ;-) Moja bestyjka.. B6 3.0 Quattro
- [all b8] s4 2013
Hyhy, już widzę jak Niemcy sortują: " ..te lepsze zostawimy, te gorsze pójdą do USA.. " Kto wymyśla takie bzdury???- [all b8] s4 2013
Ślicznota :-) co z tego, że USA?, produkcja Germany przecie :-)- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Siema, aku do 3.0 benzynka, proszę o cenę z wysyłką.. Pozdrawiam- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, proszę o cenę oleju full synth, 7 litrów + filtr oleju do b6 3.0 benzynka. W tamtym roku przysyłałeś mi Motula.. Pozdrawiam- Kontrolka check
Czy to rozwiązało problem??- Pompa spryskiwacza
Raczej jest to osobny bezpiecznik, masz tam rozpisane na dekielku...- Pompa spryskiwacza
Pompka jest przy zbiorniczku na płyn, właściwie to dwie są, jedna do sprysków szyb druga do sprysków lamp.. sprawdź bezpieczniki najpierw zanim zaczniesz rozbierać a dostać do niej są dwa sposoby, albo od nadkola lewego, albo od lampy także lewej, łatwiej chyba jednak lampę wymontować.. Jak nie spryskiwało lamp to chyba jednak nie była sprawna?- Mokra podloga pod dywanikiem kierowcy
Ja tam nie wiem Panowie, ale jest zima, śnieg na butach i też mam mokro pod dywanikiem, mimo tego, że jest gumowy. Fakt, że w lecie ten fakt nie występuję każe mi zwalać winę na zimę. Być może u Was jest inna przyczyna, ale niestety nie pomogę- szarpie po puszczeniu gazu i dodaniu v6 quattro
Raczej ten wał ma luz, kolega też tak ma, jeździ już rok- Wasze przebiegi benzynowców
153tysie 2004r V6 3.0- Gdzie tankujesz lpg ? Jaka różnica w kilometrach ?
Tankuję zazwyczaj BP, Orlen, Shell... unikam małych prywatnych niestety, a to z tego powodu, że rzeczywiście zdarzało się, że gorzej chodził na gazie i spalał nawet 20% więcej.- Dziwny przypadek multitronica.
A nawierzchnia pod samochodem jak wyglądała? Może po prostu się ślizgnął... ale 1,5 metra? ściemniasz cuś musiałaby żonka nieźle na tym wstecznym pocisnąć - [all b8] s4 2013