Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lesjagl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lesjagl

  1. Rzeszów do lubuskiego przenieśli? ;-) ładny spasik :-)
  2. lesjagl odpowiedział(a) na vsl temat w Audi A4/S4 B6
    Niezła maszyna... :-)
  3. Ano US, import prywatny - panna po przejściach, ale niewielkich :-) ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- Dzięks
  4. A kiedy ostatnio ją serwisowałeś? uzupełniałeś czynnik? Może braki są po prostu..
  5. Jak masz za mało w baku, może tak oszukiwać, wlej ponad pół baku i obserwuj..
  6. Dzięki za opis - przydał się dzisiaj, lała się krew i pot... ale zrobione :-)
  7. Wszystkie? przy lusterku masz przełącznik, wciskaj aż uzyskasz zamierzony efekt ;-) może bezpiecznik jeszcze do sprawdzenia jest?
  8. lesjagl odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Właśnie, kto bogatemu zabroni? :-)
  9. Panowie, modów żadnych nie planuje.. Jedyne co planuje, to zmianę... na 8k0... :-D Co ma? Spróbuję: el. lusterka-składane, fotochromatyczne wew+kompas, tempomat, home link i coming/leaving home, bixenon, odpalanie z pilota, pakiet światło-drzwi-fotele-klamki, schowki pod fotelami, bose... i to chyba wszystko ;-) aaa i ten McDonald z tyłu:P
  10. lesjagl odpowiedział(a) na Mithrindil temat w 3.0
    Ja też nie narzekam, właściwie jak do tej pory, a to już prawie trzy lata, tylko i wyłącznie wymiany eksploatacyjne.. typu olej silnik, skrzynia.. jakieś dwa wahacze, klocki.. bzdety jednym słowem, a już sam osobiście już ponad 50k nakulałem.
  11. lesjagl odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Lol :-) tylko robić..
  12. Hyhy, już widzę jak Niemcy sortują: " ..te lepsze zostawimy, te gorsze pójdą do USA.. " Kto wymyśla takie bzdury???
  13. Ślicznota :-) co z tego, że USA?, produkcja Germany przecie :-)
  14. Siema, aku do 3.0 benzynka, proszę o cenę z wysyłką.. Pozdrawiam
  15. Witam, proszę o cenę oleju full synth, 7 litrów + filtr oleju do b6 3.0 benzynka. W tamtym roku przysyłałeś mi Motula.. Pozdrawiam
  16. lesjagl odpowiedział(a) na kolunio temat w 3.0
    Czy to rozwiązało problem??
  17. lesjagl odpowiedział(a) na Perła90 temat w Audi A4 B6/B7
    Raczej jest to osobny bezpiecznik, masz tam rozpisane na dekielku...
  18. lesjagl odpowiedział(a) na Perła90 temat w Audi A4 B6/B7
    Pompka jest przy zbiorniczku na płyn, właściwie to dwie są, jedna do sprysków szyb druga do sprysków lamp.. sprawdź bezpieczniki najpierw zanim zaczniesz rozbierać a dostać do niej są dwa sposoby, albo od nadkola lewego, albo od lampy także lewej, łatwiej chyba jednak lampę wymontować.. Jak nie spryskiwało lamp to chyba jednak nie była sprawna?
  19. Ja tam nie wiem Panowie, ale jest zima, śnieg na butach i też mam mokro pod dywanikiem, mimo tego, że jest gumowy. Fakt, że w lecie ten fakt nie występuję każe mi zwalać winę na zimę. Być może u Was jest inna przyczyna, ale niestety nie pomogę
  20. Raczej ten wał ma luz, kolega też tak ma, jeździ już rok
  21. 153tysie 2004r V6 3.0
  22. Tankuję zazwyczaj BP, Orlen, Shell... unikam małych prywatnych niestety, a to z tego powodu, że rzeczywiście zdarzało się, że gorzej chodził na gazie i spalał nawet 20% więcej.
  23. A nawierzchnia pod samochodem jak wyglądała? Może po prostu się ślizgnął... ale 1,5 metra? ściemniasz cuś musiałaby żonka nieźle na tym wstecznym pocisnąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.