Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B6 - BBK] s4


vsl

Rekomendowane odpowiedzi

co by tu duzo pisac:

2005 audi s4 200.000km

silnik BBK 4.2 v8

skrzynia man 6

kolor srebrny

felgi orginalne "avus" ? 18

a w wyposazeniu chyba to co zdazylem zauwazyc wersja kanadyjska:

-zegary w km/h bez wstawek milowych

-ta opcja ze nie ruszysz bez sprzegla

-szyberdach

-czarne skory recaro

-czarna podsufitka

-sciemniajace sie lusterka kompasem czy jak to sie zowie

-standardowe radio 6cd i kaseciak na widoku :)

- no i duzo duzo gadzetow jak to w skach nie znam zbytnio sie na audi wiec nie bede wymienial bo pewnie sporo pomine ale ile raz ywsiadam tyle razy odkrywam cos nowego

auto ma troche kosmetycznych pier**l do ogarniecia ale jak na 200.000km i 9 lat to nie jest zle

wewnatrz mam dwie rzeczy do ogarniecia schowek pasazera sie "wysypal"

ale to chyba standard w b6/b7 i plastik do wpinania pasow od kierowcy

na zewnatrz musze ustawic przednia prawa lampe i wymienic prog od strony kierowcy (pewnie spadl na lawarku nie mniej jednak ogarnie sie to w trakcie kosmetyki rysek i zadrapan

co do modyfikacji w planach:

-blade'y na drzwiach w 3m karbon

-ten plastik przy wydechach tez 3m carb

-cupra lip z przodu

-wydech magnaflow koncowy, chyba ze okaze sie (po zglebieniu tematu) ze mozna pociagnac kompletny wydech bez problemow z wyskakiwaniem "check" oraz bez reperkusji na Emission test to zrobimy pelny przelotowy bez katow magnaflow z Xpipe czy jak tam sie to zwie zeby ryczalo :) a moze co km wpadnie ale bardziej mi na dzwieku zalezy

-amory pewnie bilstein b16 - z zaufania do marki

-no i wymiana opon bo teraz sa jakies chinskie evergreeny a musi byc cos cos bedzie sie tryzmalo drogi latem i zima pewnie conti albo micheliny pozatym ma byc na co dzien do pracy na weekend do parku i na lekkie zabawy na torze

a w srodku?

plan byl aby wrzucic RNSe ale jesli trzeba bedzie miec na dachu tego ogonka i rzezba jakies wiercenia itp to odpada pogodze sie z kasieciakiem ;)

mial byc srebrny trim ale to ciemne drewienko z dnia na dzien coraz mniej przeszkadza i coraz bardziej podoba sie :)

i bedzie kiera najchetnie jak w nowej tts/ttrs, ciemna, perforowana, 3ramienna, z okraglym srodkiem (piekna)

i tylko dbac o silnik :) bardzo fajny zwierzak

i to by bylo na tyle mam jakies liche zdjecia po zakupie ale jak bedzie czas to zrobie lepsze i wrzuce

piszcie komentujcie doradzajcie ;)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka :wink: Co do RNS-E - to nie trzeba żadnego ogonka na dachu i nic nie wiercisz, antenę można upchać w niewidoczne miejsce :naughty:

Powodzenia w modach i bezawaryjności! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna :slina:

srodek widac ze zadbany :kox:

dbaj o nia i powodzenia w modach

z tej folii 3m na zew bym zrezygnowal bo bedzie kiszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ameryka pół Kanady" piękna sztuka, a jak zadbana :kox: . Jeszcze tylko rnse i carbony wlecą i jest już full :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym 3m chce taki efekt osiagnac jak na b7 kolegi

no i jakosc foli 3m jest fantastyczna

10362962_697684436962314_1841626026_n.jpg

natomiast co do RNSe'a ciekaw jestem jak bedzie z funkcjonalnoscia pełnego menu?

czy nie bedzie "martwych" opcji ktore przykladowo dzialaja w b7 a w b6 juz nie beda i jak to sie zgra z ta kiera z ttski?

jak zbiore czesci do kupy to racze jbedzie mi to podlaczal ktos kto sie na tym zna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie banglać tak jak trzeba, ładuj kiere z TT RS i RNSA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie w b6 widzialem w kilku egzemplarzach podczas poszukiwan auta ale zastanawia mine jedno w b6 RNS nie byl obslugiwany z kierownicy bo ona byla taka sama jak u mnie czyli bez przyciskow i widzialem 2 takie przypadki i zastanawiam sie czy to byly poprodukcyjne upgrejdy czy jak?

druga sprawa mnie nurtuje czy RNSe w b7 roznil sie od tego w b6 czymkolwiek chodzi mi o soft i funkcjonalnosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 3ramienna byla bez multi.

Dopiero w b7 byla.

Mozesz bez problemu aadoptowac z b7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka! Dawaj RNSE najlepiej LED i do tego kierę z Tetetki RS i będzie świetnie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć ze sa. Najpierw byl zwykly lcd a teraz jest led i podobno lepiej dziala tzn szybciej .

Koledzy zapomnieli dopisac ...zaloz wieksze ....jak najwieksze hamulce zeby to jakos wygladalo :grin:

Choc osobiscie zostalbym przy tych ktore masz obecnie ale przygotuje sie na duza presje w tym temacie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dobry klocek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech jednak bedzie kompletny, chyba magnaflow podbno ladny i soczysty-zobaczymy

a co do kol jak zostanie na dluzej czyli na przyszly rok to do wiosny cos tam wymysle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrzad wydaje sie byc w dobrym stanie bynajmniej w porownaniu do tych s4ek ktore ogladalem zanim sie na ta zdecydowalem
a klepania nie ma jeszcze i oby jak najdluzej

:)


od ostatniego razu minelo troche czasu auto zrobilo 10.000km mozna powiedziec bez problemowo
2 razy wlaczyl sie check engine zwiazany przednia lewa lampa ktora ma nieszczelnosc i tendencje do parowania check wlaczal sie gdy w wilgotny dzien uzywalem swiatel "dlugich" i w tej lampie sie wlasnie zawieszaly te swaitla i wlaczal check. Znajomy podeslal mi rozwiazanie to jest wymiana oringow poziomowania lamp po ktorym parowanie ustepuje i jak znajde wolna chwile to zajme sie tym problemem pozatym spalanie srednie oscyluje ok 14l co wydaje sie rozsadne odnosnie osiagow, auto dostalo duzo dobrej chemii i jak mam tylko czas to staram sie czyscic i pielegnowac :)

udalo mi sie tez przed urlopem znalezc minute zeby strzelic pare fotek lepszego sortu
wd5r4fn3.jpg

sngxydnv.jpg

w9yek4q6.jpg

3p8xpnls.jpg

wg5lc3gy.jpg

zhhl3wza.jpg

3rtpvnn6.jpg

ao3t4hrr.jpg

oz4bmzul.jpg

zvsdzk7v.jpg

xbearph7.jpg

na dniach wymiana oleju/remote starter/ i zabezp spodu przed sola i zimowki
pozdrawiam


Upadate kilometry leca 215.000

auto caly czas jest wiernym kompanem podrozy
od ostatniego razu wyszlo kilka pierdolowatych usterek
a to przewod od spryskiwaczy, przewod od wspomagania(dosc popularna usterka zwiazana z wiekiem auta i prawdopodbnie wada materialowa ktora szczegolnie teraz w 9-10 letnich s4 wystepuje)
no i urwala sie oslona pod autem po stronie pasazera

pare zdjec z ostatniego wypadu - s4 w swoim zywiole


2s7geub.jpg

2a8jd4h.jpg

jv63uo.jpg

i maly bonus z nudow

View My Video

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...