-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Hm, a od jakiego Mercedesa te tarcze jesli to nie tajemnica zawodowa ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dobrze wiedziec, ze potrzeba klocki od zr17. Zr 18 za duże ?
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
1.9 seria 230, ale 260 grubo
-
Domykanie szyb i szyberdachu.
Nie ma problemu jednak potrzebujesz jeszcze dodatkowy modul sterowania szybami do kupna za grosze na allegro.
-
Przerobka pojedynczego tłumika na podwojny jak w 1.8T
Musisz kupic wydech na 2 strony tylko od wersji fwd rozniacy sie od quattro i problemu nie ma + dokladka zderzaka na 2 strony.
-
abs i esp sie swieca
Jak na kompie wylatuje prawy tyl to wiesz gdzie grzebac sprawdzic zlacze wyczyscic czujnik. Jak nie pomoze-wymiana.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mam zaciski 6 tlokow zr18 pod tarcze 345mm teraz mam 312mmm jam z oslona tarczy? Wymiana obowiazkowa ? Idzie od czegos podpasowac? Moze slabo kopie ale nie moge zbytnio nic znalezc...
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Na naszych rownych drogach to norma z abs. Auto zawsze podskoczy na dolku gorce i abs czuc.
-
Halogeny - jako doświetlenie zakrętów
Niestety... pewna firma ma modul na sprzedaz sterowany za pomoca Can , ze przy pewnym skrecir kierownicy i do predkosci 40km/h zapala sie halogen , jednak brak do b6.
-
[SEDAN] Lotka s-line z laminatu - co to jest warte? jaka cena za ORI?
Potwierdzam. Na laminat szkoda czasu i kasy. Szukaj ori. Do mocowania ori nalezy wywiercic 3 dziury w klapie.
-
Ciśnienie oleju zanikające kontrolka oldruck .
Po pierwsze podaj wartosc cisnienia oleju przy mocno rozgrzanej oliwie i na wolnych obrotach. 2 bary przy 2000 nie wskazuja na zbyt niskie.
-
S4 B6 S4 4.2 pytanie o spalanie
Swieta prawda co koledzy pisza. Generalnie od 13-22 w zaleznosci od miejsca czasu i gazu no i generalnie tak blizej tej gornej granicy mowa o lpg. Benzyny troszke mniej.
-
Iphone 5s czy Samsung Galaxy s5
W moim przekonaniu iphone bardziej przypomina telefon. Wymienilem na samsunga i mam mieszane uczucia, ale tel to tylko tel i idzie sie przyzwyczaic.
-
[ B6 - BBK] s4
Nie jest tak , ze rns-e wychodzil tylko w b7. W b6 tez byl fabrycznie
-
uszkodzone zawieszenie, dodatkowe ogledziny o co chodzi?
Jasne. Chetnie skorzystam Pierwszy kosztorys juz mam.
aro51
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta