Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aro51

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aro51

  1. Hm, a od jakiego Mercedesa te tarcze jesli to nie tajemnica zawodowa ?
  2. Dobrze wiedziec, ze potrzeba klocki od zr17. Zr 18 za duże ?
  3. aro51 odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    1.9 seria 230, ale 260 grubo
  4. Nie ma problemu jednak potrzebujesz jeszcze dodatkowy modul sterowania szybami do kupna za grosze na allegro.
  5. Musisz kupic wydech na 2 strony tylko od wersji fwd rozniacy sie od quattro i problemu nie ma + dokladka zderzaka na 2 strony.
  6. Jak na kompie wylatuje prawy tyl to wiesz gdzie grzebac sprawdzic zlacze wyczyscic czujnik. Jak nie pomoze-wymiana.
  7. Mam zaciski 6 tlokow zr18 pod tarcze 345mm teraz mam 312mmm jam z oslona tarczy? Wymiana obowiazkowa ? Idzie od czegos podpasowac? Moze slabo kopie ale nie moge zbytnio nic znalezc...
  8. Na naszych rownych drogach to norma z abs. Auto zawsze podskoczy na dolku gorce i abs czuc.
  9. Niestety... pewna firma ma modul na sprzedaz sterowany za pomoca Can , ze przy pewnym skrecir kierownicy i do predkosci 40km/h zapala sie halogen , jednak brak do b6.
  10. Potwierdzam. Na laminat szkoda czasu i kasy. Szukaj ori. Do mocowania ori nalezy wywiercic 3 dziury w klapie.
  11. Po pierwsze podaj wartosc cisnienia oleju przy mocno rozgrzanej oliwie i na wolnych obrotach. 2 bary przy 2000 nie wskazuja na zbyt niskie.
  12. aro51 odpowiedział(a) na tzc temat w 4.2
    Swieta prawda co koledzy pisza. Generalnie od 13-22 w zaleznosci od miejsca czasu i gazu no i generalnie tak blizej tej gornej granicy mowa o lpg. Benzyny troszke mniej.
  13. W moim przekonaniu iphone bardziej przypomina telefon. Wymienilem na samsunga i mam mieszane uczucia, ale tel to tylko tel i idzie sie przyzwyczaic.
  14. aro51 odpowiedział(a) na vsl temat w Audi A4/S4 B6
    Nie jest tak , ze rns-e wychodzil tylko w b7. W b6 tez byl fabrycznie
  15. Jasne. Chetnie skorzystam Pierwszy kosztorys juz mam.
  16. Jesli masz jedna sonde to nie ma zadnego znaczenia wyciecie kata. Moze oberwal sie wezyk podczas pracy.
  17. Witam serdecznie. Sprawa wyglada nastepujaca. Uszkodzili mi auto. Sytuacja bezaporna wyjazd z ulicy podporzadkowanej, ja jechalem glowna. Uliczka osiedlowa mala predkosc. Jednak auto ma uszkodzony tylko blotnik i drzwi kierowcy. Reszta poszla na kolo. Porysowana felga i dla mnie golym okiem pochylone kolo do srodka. Szkoda zgloszona byl rzeczoznawca, niestety mnie nie bylo. Tyle co wiem spisal wszystko nie uwzgledniajac zawieszenia, bo powiedzial ze trzeba podjechac np na SKP i geometrie zeby sprawdzic kat pochylenia i dopiero sprawdzic ktore elementy sa uszkodzone. Czy jest jakis termin w jakim nalezy to wykonac? Narazie dostalem tylko meila ze postepowanie nie zakonczy sie w 30 dniach ustawowych, poniewaz nie dostarczylem jeszcze dokumentow min z numerem konta. Nie mam pojecia co on mysli ze tylko np zwrotnica zostala uszkodzona dla mnie normalne ze najprawdopodobniej wszystkie elementy z tego kola sa do wymiany. Co sadzicie prosze o podpowiedzi. pozdrawiam.
  18. Witam, potrzebuje informacji od wlascicieli 3.0 asn 3.0 6 boegow najlepiej w quattro jaka predkosc maja na liczniku przy 4tys obr/min
  19. aro51 odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Jak zwykle zla procedura zmiany rozrzadu. Zapytaj sie czy posiada klucz do napinania kol hydraulicznych walkow. To nie jest tak prosty rozrzad jak w kazdym silniku. Nalezy zaczynac od lewej strony napinac kola po kolei dokrecac, napiac odpowiednia sila napinacz zwykly i na koncu zwolnic tlumik drgan.
  20. Zalezy co komu potrzeba. Dla mnie seria 2.7 + soft do zwyklego przemieszczania sie z punktu a do punktu b wystarcza az nadto. Do scigania sie takie auto nie sluzy, a spinanie sie by miec auto codziennego uzytku i najszybsze zawsze na drodze bez sensu bo zawsze sie trafi ktos szybszy.
  21. Suszarka to w domu do wlosow. 6cyl na 2 turbinach musi chodzic.
  22. ELEKTRISCHE AUSPUFF KLAPPENSTEUERUNG SPORT REGELBAR 76MM ANSCHLUSS | eBay To jest dobre i przy odrobinie finezji mozna uzyskac ciekawy efekt
  23. 2.7 bez tlumikow chodzi kiepsko...
  24. Ilu ludzi tyle opinni, mysle ze grubsze ryby wypowiadaly sie w tej kwesti syfienia TFSI i zaprzeczaly.
  25. Jeszcze na customowym wydechu... na pewno nikt nic nie zauwazy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.