Treść opublikowana przez lesjagl
-
Procedura akcji serwisowej - CEWKI
A ta akcja to trwa?
-
[B6 ASN] Jakie świece założyć ?
Też mam BKR6EKUB założone od paru dni, i autko chodzi jak trza... gazownik kazał dobrać świece do silnika, polecił NGK odradzał Boscha. Ciekawe było tylko, że świece które wyjął były od silnika 3.2 lub 4.2... OE NGK tak na nich pisało...
-
[ALL B7] Wlałem diesla do silnika benzynowego
No to popełniłeś moto-grzech sorki za OT
-
Gdy przełączy na gaz gaśnie
Stan płynu chłodniczego sprawdź też.. reduktor niedogrzany może być. Tak sądzę. Znaczy miałem kiedyś tak, że mi gasł właśnie na gazie, ale w c4 i chyba nie miałem instalki sekwencyjnej...
-
[ALL B6] Wymiana lamp przdnich - porada
Ale masz te spryski i układ samopoziomowania czy nie? Inaczej zapytam, wcześniej były xenony czy chcesz je wrzucić? Jak nie było to czeka Cie rezanie spryskiwaczy lamp + układu samopoziomowania...
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Hmm, a 3.0 benzynkę też się da podnieść z tych nędznych 220KM?
-
[ALL B6] Wymiana lamp przdnich - porada
I jeszcze samopoziomowanie i spryski lamp przy xenonie, bo przeglądu nie przejdzie...
-
Falowanie obrotów
Zapchany kat, dławiłby przy wyższych obrotach... miałem tak w a6 c4 2.8 , nie szło jechać, nawet żuki mnie wyprzedzały ale nie pamiętam by trzęsło na wolnych obrotach... świece bym sprawdził.
-
[ALL B6] Gdzie znajduje sie tabliczka znamionowa
Jak nie ma to nie ma, co to za diagnosta co nie wie gdzie być ona powinna? Wyjście jest takie, że Ci ją nabije, to jakoś w wydziale komunikacji musisz ogarnąć, zadzwoń do swojego wydziału i się dowiedz jak to załatwić... czy diagnosta musi najpierw wystawić kwit, że jej brak... O ile naprawdę jej nie masz.
-
[ALL B6] Gdzie znajduje sie tabliczka znamionowa
Ja mam na słupku, i to jest taka srebrna naklejka z numerem VIN itp. Otwórz drzwi kierowcy, schyl się i przypatrz
-
[ALL B6] Gdzie znajduje sie tabliczka znamionowa
Może też być na środkowym słupku, od strony kierowcy.
-
Czy maglownica z anglika A4 B5 podejdzie do europejczyka?
Jak przełożysz kierę, to podejdzie ;-) sorki za ot..
-
[B5 ADR] Po ilu km Wam łapie temperaturę silnik benzynowy? ;)
Fizyki nie oszukasz około 4km i 90st..
-
[B5 ADR] Przebieg montażu instalacji LPG
Ja tam nie wiem, ale mi instalację montowali 3 dni... wszędzie gdzie nie dzwoniłem, do polecanych warsztatów, mówili, że dwa dni potrzebują, jeden mistrz tylko twierdził, że ogarnie w jeden dzień wszystko... to mu od razu podziękowałem. Jak to mówią, gdzie się człowiek śpieszy tam się diabeł cieszy... i w to akurat wierzę, a ogólnie to raczej z tych niewierzących jestem
-
[B5 ADP] Dogrzewanie reduktora gazu
Odśnieżyć, wytrzepać dywaniki, fajkę zapalić i parę razy zaklnąć
-
Polecane instalacje LPG/CNG
BRC P&D reduktor Genius max, wtryski najmocniejsze BRC (żółte) - jak na razie testuję...
-
[B5 AFN] Pedał hamulca nie wraca po wymianie tylnych zacisków.
Wężyk ścisnął, bo pewnie miał większą średnicę ten wcześniejszy zacisk... jak dobrze ścisnął to chyba ne ma problema, też bym obstawał za porządnym odpowietrzeniem... całego układu, nie tylko tych co były wymieniane.
-
[B6 ASN] Czym się różnią te klocki?
Ok, oprócz tego wysokością, FDB 1323 71mm, a FDB 1717 mają 74mm... Pytanie które mam kupić? :gwizdanie:
-
[B6 ASN] Czym się różnią te klocki?
Witam Mam amerykańską wersję z silnikiem BGN, w serwisie podali mi numer klocków 4B0 698 151AF, w sklepie FDB1323 czym one się różnią od FDB1717? Pozdrawiam
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Sorry ale nie kumam, najpierw ESP przejmuje sterowanie Twoim autem, potem Cie ratuje gdy wpadasz w poślizg? Może zacznij jeżdzić w poślizgu ? a tak poważnie: wyprzedasz Tira na autostradzie, więc z lewej, rzuca Cię na barierki, więc w lewo? odbijasz w prawo z obawy przed uderzeniem w Tira? nic nie rozumiem.. ? A całkiem poważnie, sprawdź amorki, opony ma się rozumieć masz zimowe, i w miarę świeże?, zbieżność jak kolega wyżej radzi... ESP ma pomagać nie utrudniać, a zaczyna pomagać w momencie gdy jest coś nie tak, a jak sam napisałeś na suchej nawierzchni, a więc przy dobrej przyczepności, wszystko gra...
-
[B6 AWX] Słaby ręczny po wymianie tarcz i klocków !!!!
ja tam nie wiem, ale jak łapie dopiero pod koniec, obstawiałbym linki... o ile takowe tam są
-
Tworzymy spis niekorzystnych zapisów w umowach AC
AXA § 2.2 1. Przedmiotem ubezpieczenia nie mogą być następujące pojazdy: 10) samochody osobowe sprowadzone z USA i Kanady
-
[B5 1Z] Co myślicie o takim spojlerku?
Popieram
-
[ALL B5] które koła wybrać ? // ANKIETA!!
1 2 na zimę ;P
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam Mój moduł komfortu: 8E0 959 433 BB fabryczny alarm, szyby elektryka przód i tył, podświetlenie przestrzeni nóg, częstotliwości nie znam