Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Gdzie znajduje sie tabliczka znamionowa


mareko1

Rekomendowane odpowiedzi

Tabliczka powinna być pod maską silnika, przy prawym błotniku w pobliżu mocowania amortyzatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabliczka powinna być pod maską silnika, przy prawym błotniku w pobliżu mocowania amortyzatora.

Czyli po stronie pasażera, tak ? A czy w widocznym miejscu czy gdzieś może być schowana?

Tak, strona pasażera. Powinna być widoczna, umiejscowiona wzdłuż rynienki błotnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na słupku, i to jest taka srebrna naklejka z numerem VIN itp. Otwórz drzwi kierowcy, schyl się i przypatrz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma to nie ma, co to za diagnosta co nie wie gdzie być ona powinna? Wyjście jest takie, że Ci ją nabije, to jakoś w wydziale komunikacji musisz ogarnąć, zadzwoń do swojego wydziału i się dowiedz jak to załatwić... czy diagnosta musi najpierw wystawić kwit, że jej brak... O ile naprawdę jej nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz to z tego co się orientuję musisz jechać na Okręgową Stację Kontroli Pojazdów i tam nabijają. Możesz też spytać u dealera :audi: bo chyba duplikat tez można zamówić odpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jest przeciez naklejka :wink4: Jest zawsze na kielichu po stronie pasazera . Jezeli chodzi o numer VIN auta to wybity jest na scianie grodziowej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jest przeciez naklejka :wink4: Jest zawsze na kielichu po stronie pasazera . Jezeli chodzi o numer VIN auta to wybity jest na scianie grodziowej .

To jest naklejka czy metalowa tabliczka? Może jednak ktoś ma foto- byłbym bardzo wdzięczny. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabliczka_znamionowa.jpg

Ja mam akurat B7, ale podejrzewam że tabliczki są w tych samych miejscach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabliczka_znamionowa.jpg

Ja mam akurat B7, ale podejrzewam że tabliczki są w tych samych miejscach..

Dokładnie tam musi być ta naklejka, przesunieta w prawo czy w lewo, wyżej czy niżej ale MUSI być umiejscowiona właśnie w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabliczka_znamionowa.jpg

Ja mam akurat B7, ale podejrzewam że tabliczki są w tych samych miejscach..

Dokładnie tam musi być ta naklejka, przesunieta w prawo czy w lewo, wyżej czy niżej ale MUSI być umiejscowiona właśnie w tym miejscu.

No nic, jutro popatrzę jeszcze raz bo dzisiaj dopiero z pracy wróciłem.Mam nadzieję, że ją odnajdę bo nie za bardzo mi się widzi jeżdzić po urzędach. A tak swoją drogą to przegląd był robiony trzeci raz i nigdy wcześniej nikt mnie nie pytał o tabliczkę - jest możliwość, że w jakiś dziwny sposób ona odpadła czy po prostu może akurat ten diagnosta był nadgordliwy? W każdym razie Wielkie Podziękowania dla Wszystkich, którzy pomogli mi w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam tej tabliczki na prawym kielichu ani na słupku... diagnosta mi podbił przegląd ale wolałbym, żeby była.

Tylko czy to musi być w każdym aucie wyprodukowanym na rynek PL czy np Auta wyprodukowane z myślą na rynek DE nie miały takich tabliczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam tej tabliczki na prawym kielichu ani na słupku... diagnosta mi podbił przegląd ale wolałbym, żeby była.

Tylko czy to musi być w każdym aucie wyprodukowanym na rynek PL czy np Auta wyprodukowane z myślą na rynek DE nie miały takich tabliczek?

musi być ta wklejka na kielichu, niezależnie na jaki rynek auto jest produkowane... jeśli nie ma tzn, że było kombinowane w komorze silnika... malowanie lub wstawiana ćwiartka...w ASO zamówisz taką wklejkę za ok 600zł o ile dobrze pamiętam.. mój kolega wydrukował za parę groszy na srebnej matowej folii i wygląda lepiej niż bez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej B6 2002 rok jest na prawym błotniku lekko zakryta tym filcem ( czy czymś takim). Mam pytanko kto wie gdzie w b6 avant jest tabliczka z kodem lakieru? szukałem, ale znaleźć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej B6 2002 rok jest na prawym błotniku lekko zakryta tym filcem ( czy czymś takim). Mam pytanko kto wie gdzie w b6 avant jest tabliczka z kodem lakieru? szukałem, ale znaleźć nie mogę.
Ja mam wklejkę w książce serwisowej z kodami w sedanie w bagażniku a w avancie...kurcze nie pamiętam aż z ciekawości jutro zajrzę:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...