Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Gdzie znajduje sie tabliczka znamionowa


mareko1

Rekomendowane odpowiedzi

w mojej B6 2002 rok jest na prawym błotniku lekko zakryta tym filcem ( czy czymś takim). Mam pytanko kto wie gdzie w b6 avant jest tabliczka z kodem lakieru? szukałem, ale znaleźć nie mogę.
Ja mam wklejkę w książce serwisowej z kodami w sedanie w bagażniku a w avancie...kurcze nie pamiętam aż z ciekawości jutro zajrzę:whistling:

w avancie jest pod tylna kanapą (dolna część) , tam jest wyklejka !!!!

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

w mojej B6 2002 rok jest na prawym błotniku lekko zakryta tym filcem ( czy czymś takim). Mam pytanko kto wie gdzie w b6 avant jest tabliczka z kodem lakieru? szukałem, ale znaleźć nie mogę.
Ja mam wklejkę w książce serwisowej z kodami w sedanie w bagażniku a w avancie...kurcze nie pamiętam aż z ciekawości jutro zajrzę:whistling:

w avancie jest pod tylna kanapą (dolna część) , tam jest wyklejka !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem autko, ale książki nie dostałem:/ dlatego szukam tej tabliczki, ok Wladi poczekam do jutra :)

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

ok dzięki Adaho997 :) jutro z rana zrywam kanapę ;)

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

ok dzięki Adaho997 :) jutro z rana zrywam kanapę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki Adaho997 :) jutro z rana zrywam kanapę ;)

Zanim zaczniesz rwać kanapę sprawdź obok wnęki na koło zapasowe w bagażniku. Ja mam Avanta i u mnie wlepka jest właśnie tam.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co sie dało z bagażnika wyciągnąłem i nic nie znalazłem, bo gdzies wyczytałem że pod kołem zapasowym powinno być, ale u mnie nie ma:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co sie dało z bagażnika wyciągnąłem i nic nie znalazłem, bo gdzies wyczytałem że pod kołem zapasowym powinno być, ale u mnie nie ma:kwasny:

No to pech...

Nie zdziw się, jak przy wyciąganiu kanapy ulegną uszkodzeniu tuleje mocujące 4B0 886 373 01C.

Kosztuje to grosze, ale do dostania raczej tylko w ASO.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha wykrakałeś Sławek, mam lekko luźną kanapę teraz... pracuje w tych plastikach- zatrzaskach z obu stron ( luz około 5-10mm), no nic trzeba jechać kupić nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...