Treść opublikowana przez lesjagl
-
[ALL B6] Pytanie do znawców :)
Da się, ustawić tryb skandynawski w B6 z 2004r na bixsenonie tak, żeby w dzień świeciła na 50%?
-
[B6 AVJ] Lpg - ma prawo się wyświetlać check ?
Skoro wyskakuje "check" to znaczy, że gazownik powinien siedzieć i szukać, kombinować, ustawiać itp itd... bo krótko rzecz mówiąc coś jest nie teges... znaczy zepsuł to niech naprawi.kropka.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Witam Jak do tej pory, zalałem do pełna, jakieś 52 litry i... przejechałem ok 400km, i jutro czeka mnie wizyta na stacji co by na rezerwę nie wjechać... :gwizdanie: więc... 52/4=13 z tego większość miasto... szczęściem to paliwo takie tanie jest
-
[ALL B6] Kawałek metalu w misce olejowej skrzyni biegów TipTronic
Pytanie brzmi... co było walnięte w chłodniczce i czy to jest brakująca część... ? jeżeli tak to chyba problem został rozwiązany...
-
[ALL B6] Wyłączenie spryskiwaczy xenonów.
Kolega chce odłączyć, a mnie cholery nie chcą działać... pomieniajem?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Dzięki, kolega ma być dzisiaj z kompem i diagnozować to jak coś to wrzucę
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Witam, czy ten moduł opowiada również za samopoziomowanie biksenonów? Bo mam problem z niedziałającymi spryskiwaczami lamp oraz właśnie z tym poziomowaniem.. na sto procent nie daje prądu na pompkę spryskiwacza lamp...
-
[ALL B6] LPG do do a4 3.0 V6 jakie?
Dzięki za podpowiedzi biorę Wasze sugestie pod uwagę i każda podpowiedź jest dla mnie cenna...
-
[ALL B6] LPG do do a4 3.0 V6 jakie?
Ryje te fora od tygodnia, im więcej wiem tym gorzej hehe
-
[ALL B6] LPG do do a4 3.0 V6 jakie?
Dużo i niedużo spotkałem się i z wyższymi ofertami, ostatnia jaką dostałem na STAG-A to STAG 300 ISA2, wtryskiwacze Hana H2000, reduktor KME Gold i wielozawór Tomasetto Extra, zbiornik 59l lub więcej, rury Faro PCV 13 mm, węże Parker z tym że, aż do Gdańska na montaż musiałbym lecieć..
-
[ALL B6] LPG do do a4 3.0 V6 jakie?
Dzięki staga za 3 z hakiem dostałem ofetę... dziwi mnie ta rozbieżność cen, mogę dać te 4 za BRC ale chciałbym wiedzieć czy warto
-
[ALL B6] LPG do do a4 3.0 V6 jakie?
Wiem, że to przerabiane dość mocno tematy tutaj, ale jako że, właśnie stałem się posiadaczem takowego autka i mam zamiar je zagazować - może i lekka profanacja, ale kokosów nie zarabiam a troszkę kilometrów robię więc... Proszę o podpowiedzi. Proponują mi BRC za około 4200pln...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, mam na imię Leszek i trafiłem tu, bo Audi to jest właśnie to co lubię jak na razie poruszam się starszawą już audiczką A6 c4 2.6 quattro ale już powoli szukam jakiejś nowszej i coś mi się wydaję, że będzie to właśnie A4... Pozdrawiam wszystkich serdecznie