Jump to content
IGNORED

Lampy sedan

bziku
 Share

Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś może przerabiał temat montażu lamp LED tył sedan z wersji USA do naszych EU.

Problem tkwi w kierunkach, w których są czerwone ledy.

Ponoć można podłączyć żarówki lub wymienić ledy na pomarańczowe ?

Witam

Zmieniam ledy usa z tyłu na led eu i co dalej? Wystarczy je wpiąć w kostki i będą śmigać czy coś trzeba w nich mieszać, a może kodowaniem?

Edited by lesjagl

Oprocz wtyk i instalacji trzeba zakodowac a to nie takie proste, jakby co to zapraszam :hi:

Z przyjemnością - z tym że, ja niestety z zachodniej Polski :{, więc, muszę wymieniać wtyki też oprócz kodowania?

Z przyjemnością - z tym że, ja niestety z zachodniej Polski :{, więc, muszę wymieniać wtyki też oprócz kodowania?

Sam tego nie ogarniesz, jedz do kumatego elektronika z tym .

Wiem, że nie ogarnę :-) pytam, by wiedzieć na co się przygotować, ktoś może ma namiar na kumatego elektronika w lubuskiem?

Wiem, że nie ogarnę :-) pytam, by wiedzieć na co się przygotować, ktoś może ma namiar na kumatego elektronika w lubuskiem?

Popytaj na SPOTACH w twoim REGIONIE :hi:

Masz lampy ? bo trzeba wymienic niestety , u mnie koszt to 1 tys. na gotowo .

Cena ok :-)tylko ta odległość niestety.. Mam do kupienia cały komplet za 750, trzeba cały komplet czy stykną tylko zewnętrzne?

Kupione. Dojdą i trzeba będzie działać..

Jednak cena nie była MEGA :( o mały włos miałbym komplet używanych ledów DEPO za 750 :facepalm: na szczęście zadzwoniłem się upewnić...

Edited by lesjagl

Witam,

Czy ktoś już przechodził montaż ledów do sedana przedlifta i mógłby podzielić się "wrażeniami" ?.

Czy kodowanie bardzo różni się od tego w Avancie ?

Czy oprócz kodowania, trzeba ciągnąc również dodatkowy kabel jak w Avancie?

Ma ktoś może schemat, gdzie podłączyć piny?

U mnie jest moduł komfortu 064AD, więc z tego co czytałem to ledy obsługuje.

Rozumiem,

Postaram się zmierzyć z problemem, jeśli mi się uda, to mogę się tym podzielić, jeśli nie, to wtedy zwrócę się o pomoc do specjalistów ;)

Czy ktoś z mazowieckiego takie usługi wykonuje ?

Jestem po modzie lamp, udało mi się samemu je wymienić, świecą rewelacyjnie, bez błędów :-)

W sedanie nie prowadzi się dodatkowego kabla jak to ma miejsce w avancie, zmienia się tylko piny w lampie LED w stosunku do żarówkowych no i oczywiście odpowiednie kodowanie.

Do kupienia są tylko wtyki lamp:

- 2x 8K0973703A - błotnik
- 2x 3B0972705 - klapa
Edited by bziku

Ja w swoich lampach USA LED przelutowałem czerwone kierunkowskazy na żółte/pomarańczowe, a następnie odpowiednie kanały i adaptacje .. obecnie działa pełny LED (lepszy efekt od zwykłych żarówek) ....

Proszę o info czy tylne lampy (żarówki nie LED) w samochodzie sprowadzonym z USA trzeba wymienić na EU czy może wystarczy zmienić żarówki i przekodować.

Lampy zmieniłem na wersje EU, wrclaguna przekodował i wszystko pięknie działa :).

Tez mam ten problem i szukam kogoś z okolic Warszawy kto moze mi pomoc. Znacie kogoś? Oczywiście za kasę:)

Tez mam ten problem i szukam kogoś z okolic Warszawy kto moze mi pomoc. Znacie kogoś? Oczywiście za kasę :)

polecam

http://naviservice.com.pl/pl/i/Kontakt/15

Witam,

posiadam a4 b8 z 2011r lampy LED i z tego co wyczytałem to można się obejść z wymianą lamp z US na EU? Czy może ktoś mi poradzić co powinienem zrobić?

Po przeczytaniu wszystkiego wydaje mi się, że powinienem wymienić żarówkę od kierunków na pomarańczową, kodowanie, adaptację i to wszystko???

Bo niektórzy piszą, że jeszcze jakiś kabelek do kierunków lub też zmienić jakieś wtyczki? Czy może ktoś mi podpowiedzieć?

Będę w domu to zwrócę na to uwagę i potwierdzę.

Wymieniłem ostatnio swoje dotychczasowe lampy tylne ze zwykłych żarówkowych na LED.

Moduł komfortu mam 8k0 907 064 M.

Korzystałem z opisu kolegi arek776 i wszystko jako tako zadziałało, trochę powalczyłem z przeciwmgielnymi światłami zamieniłem kilka pinów i zaczęło wszystko hulać. Kodowanie też weszło. Mam tylko jeden problem. Nie świeci stop w lewym ani prawym błotniku część D:

05_lampy_LED.jpg

Mam prośbę aby ktoś mi podpowiedział, gdzie pin odpowiedzialny za ten stop powinien być podłączony w module komfortu. Zakładam, że jest to pin 2 we wtyczce lampy czarno-niebieski w lewej a w prawej nie pamiętam.

Jeśli nikt nie wie to czy można to zmostkować ze stopem w klapie?

Witam,

Czy potrzebne są jakieś przeróbki przy zmianie tylnych lamp z przedliftowych zwykłych na poliftowe neon (AVANT) ?
Moduł elektryki to: 8K0907064CN

Na pewno trzeba doprowadzić kable kierunkowskazów w klapę.