Treść opublikowana przez DraKio
-
bagażnik dachowy do sedana
witam mam pytanie odnosnie bagaznika dachowego do a4 sedan czy trzeba coś przerabiac by zamontowac taki bagaznik? http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/32/02/80/2932028063 czy trzeba zdemontowac tą listwe co leci wzdłuż dachu przy slupku? nigdy nie mialem z czyms takim doczyniena jak bedzie sie prezentowala a4 z takim czyms na dachu prosze o opinie i porady:)
-
nie dziala abs
a ten bezpiecznik u was siedzi ? w miejscu 16 bo u mnie brak
-
nie dziala abs
witam nie dziala mi abs komp pokazywal wywalony prawy tylny czujnik wyminilem i dalej nie dziala zauwazylem ostatnio ze nie mam bezpiecznika w miejscu gdzie jest ten od sterownika absu czy to wina braku bezpiecznika ze nie dziala abs?
-
kierownica s line czy pasuje ?
ja mam 97 rok audi a ta kiera siedzi w a4 nowszym od mojego czyli co musze dokupic przerobic zeby pasowalo? bo mam ją za 240 zl z poduszką w stanie bdb nie wytarta i znaczek S tez nie wytarty wiec sie oplaca i chciałbym u siebie zalozyc
-
kierownica s line czy pasuje ?
witam mam a4 z 97 roku i mam okazje do kupienia kierownice z audi a4 99 rok kiera s line czy podejdzie do mnie bez problemu ?
-
nie można ustawić kątu wtrysku 1.9 ahu
powoli kupuje rozrząd jak sie porobi wszystko to bede myslal
-
nie można ustawić kątu wtrysku 1.9 ahu
a tam z logami auto teraz w 4 osoby bez problemu pod góre ciągnie a co najlepsze pali zawsze od razu i (40zł na 140km) na trasie moze by tak tego boxa wziął to jeszcze lepiej od dołu by szedl:)
-
prosze o analize logow
VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM witam kolega z forum zrobil mi logi wyszlo jak wyzej prosze o analize bo nie znam sie na tym
-
nie można ustawić kątu wtrysku 1.9 ahu
pali bez problemu na zimnym i cieplym łapie od razu a co do logów to jak tam wyszlo wszystko git?
-
czujnik abs tył jak zamontowac
a ta kostka na drugim koncu czujnika to gdzies kolo kola jest zeby podpiąć ? czyli wszystko zrobie bez kola nie musze nic wiecej rozbierac:)?
-
czujnik abs tył jak zamontowac
witam mam na vagu wywalony tylny prawy czujnik abs zamowilem taki na allegro i dzis mi doszedl moje pytanie jak sie zabrac za wymiane tego? gdzie on jest i jak sie do neigo dostac? a4 b5 97r
-
nie można ustawić kątu wtrysku 1.9 ahu
silnik był rozgrzany i mi to robil najlepszy mechanik w mojej okolicy i z tego co pamietam to odczytywal cos w pierwszej pozycji i ruszał pompą ustawiał kąt a nie dawke;) jaka dawka powinna byc prawidlowa? mialem 1.3 a on mowil ze ustawia 3,5 wtedy w miare nie za glosno chodzi i ma jadu ;d ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- panowie a powiedzcie mi jakie zadanie pelni nastawnik w pompie i czy trzeba go i jak jak wyczyscic
-
nie można ustawić kątu wtrysku 1.9 ahu
witam mam a4 1.9 tdi 90km problem taki ze nie chce odpalac na zimnym czasami zaznaczam! pojechalem do mechanika mialem kąt wtrysku 1.3 probował on ustawic na 3.5 lecz sie nie da ruszanie pompą w lewo nie zwieksza kąta ani w prawo wogole ruchy pompą w lewo pokazuje na vagu takie wartosci :1.3 1.6 2.2 2.4 1.4 1.6 1.1 3.2 2.2. 2.4 1.4 i w prawo tak samo skaczą wartosci i nie da sie zatrzymac powyzej 2.4 teraz mam 2,4 i tez kreci pare razy zanik odpali i falują obrototysekunde po odpaleniu co moze byc przyczyną ze nie da sie ustawic? silnik byl rozgrzany itp....
-
brak podświetlenia nawiewów
swiecily o to chodzi wlasnie
-
brak podświetlenia nawiewów
witam mam problem poniewaz nie podswietlają mi sie pokretla od nawiewow, sprawdzilem bezpieczniki i wszystko gra a podwietlenie dalej nie ma, widze jedną zarowke po ściągniescia srodkowego pokretła , jak ją zmienic i czy to wogole jej wina bo nie wiem czy jest spalona bo nie wiem jak ją wyjąć?":)
-
abs nie dziala vag pokazuje wywalone czujniki w 3 kolach
czujniki sa a abs nie dziala....
-
abs nie dziala vag pokazuje wywalone czujniki w 3 kolach
a powiedz mi gdzie one są dokladnie
-
abs nie dziala vag pokazuje wywalone czujniki w 3 kolach
kupilem auto pol roku temu i nic nei robilem a absu nie ma od poczatku
-
abs nie dziala vag pokazuje wywalone czujniki w 3 kolach
witam nie dziala mi abs w audi pod vagiem pokazal wywalone 3 czujniki abs lewy przod prawy przod i lewy tyl jednan abs wogole i tak nie dziala. co robic z tym fantem panowie ?
-
audi a4 b5 1997 nie podświetla licznik kilomertów jaka żarówka?
wczoraj rozebralem i w całym liczniku są takie same male zaroweczki wymienilem przy tym wyswietlaczu i swieci;)
-
wywalony kat, egr .. co dalej? tuning ;d
kolego po wywaleniu kata różnicy duzej nie widzialem moze troche z dolu lepiej idzie ale to nie wielka róznica za to po zaslepieniu egra duzo dalo ze silnik ladne sie kreci szybciej
-
wywalony kat, egr .. co dalej? tuning ;d
witam mam 1.9 90km ahu;) wywalilem katalizator zaslepilem rurkę egr z dwóch stron , co dalej moge modzic w silniku? na wiosne planuje wtryski z afn i komp 16 bit od kostrza , a czy oprocz tego cos jeszcze moge kombinowac w garazu?
-
audi a4 b5 1997 nie podświetla licznik kilomertów jaka żarówka?
witam nie podswietla mi ten maly kwadracik od licznika KM jaka siedzi tam żarówka chce kupic i wymienic bo nie chce rozbierac tego a potem leciec do sklepu w mróz i chce kupic wczesniej;) mam zwykly zegar bez kompa
-
jak wyglada b5 na zawiasie -40 i feldze 17 fotki
dzieki wielkie ;d w pełni mnie satysfakcjonuje takie obnizenie da sie jezdzic i ladnie wyglada
-
jak wyglada b5 na zawiasie -40 i feldze 17 fotki
witam podeśle ktos link/fotke audi na zawiasie -40 i felach 17 ? moze byc na innych felgach chodzi mi o to ze chce zobaczyc jak bedzie wygladalo moje b5 po zmianie zawieszenia na wiosne