Treść opublikowana przez DraKio
-
wtryski AFN do AHU jaka różnica ?
witam kupilem wtryski z silnika 1.9 TDI 110KM AFN z audi a4 b5 o numerach : 028 130 201 T 2FH KBEL 58P 144 190bar 767 A moje wtryski ktore siedzialny w silniku AHU to: -028 130 201 G 2FH KBEL 58P 87 190bar 671 F te wtryski z AFNa były sprawdzone przed zalozeniem i wyregulowane nowe podkladki zalozone po wymianie nie widze z bym duzej roznicy... prosze mi powiedziec jaka jest różnica w tych wtryskach? czy po zmianie musze zmieniac dawki i kąt wtrysku? przed zmiana wtryski i dawki byly dobrze ustawione
-
[B5 1.9 AHU] Będzię german ? ;)
i tak juz jedzie lepiej niz jak go kupilem teraz rozrząd do wymiany i zobaczymy wtryski i komp wejdzie nastepnie:D a za miesiąc gwint zakladam no i szykuje fele którymi sie niedługo pochwale jak skoncze polerke ^^ ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 15:46 ---------- NOWY NABYTEK ! wtryski z AFNa zawiozlem do sprawdzenia i wyregulowania dają na 185 bar jutro zakładam ;d
-
Rysy po polerce aluminium co robić?
dobra kupilem 800 1000 1500 2000 2500 i jade
-
Rysy po polerce aluminium co robić?
własnie to takie felgi ze nie da sie obkleic tego co chce ominąć
-
Rysy po polerce aluminium co robić?
nie mogłem bo same ranty polerowalem i nie chcialem uszkodzis oryginalnych srodków felg w bdb stanie i musialem starannie trzeć zeby nie przejechac po ramionach felg od d*py strony przewalona robota;/
-
Rysy po polerce aluminium co robić?
ok jutro ide po papiery od 600 w gore i jade po kolei:)
-
elektryczna szyba nie chce się zamnknąć
a z audi 80 b4 będzie pasowalo? bo mam el szyby gdzies w garazu:)
-
elektryczna szyba nie chce się zamnknąć
witam od wczoraj pojawil mi sie problem w audi otwieram szybe kierowcy i jakies dziwne stukanie sie pojawia gdy zamykam idzie w gore stuka i nagle w dół odbija w polowie pozniej chce ją w gore a ona nic potem idzie strzela puka na sile i idzie w gore i znow odbija na dol nie chce się zamnknąc wogole ;/ co to moze byc?
-
jakie łozysko koła?
a maxgear ? co o tym sądzisz?
-
jakie łozysko koła?
witam zabieram sie do wymiany lozyska przedniego kola w a4 b5 jakies firmy polecacie? Kraft moze byc?
-
Rysy po polerce aluminium co robić?
to jak to poprawic teraz?
-
Rysy po polerce aluminium co robić?
500 nie chciało brac tej farby i lakieru oryginalnego co na nich bylo 360 tez nie dawalo rady dopiero 180 i to ciezko i poszlo dopiero
-
Rysy po polerce aluminium co robić?
witam polerowalem ranty w swoich alu papiery : 180 360 500 2000 2500 no i pasta i filc ! i po polerce pastą filcem widac starsznie rysy ;/ czy musze poprawiac od poczatku papierami? czy wystarczy ze jakims przejade i znikną ? prosze o pomoc
-
[B5 1.9 AHU] Będzię german ? ;)
tak
-
[B5 1.9 AHU] Będzię german ? ;)
folią dlatego xenon zalozylem bo duzo swiatla zabiera ta folia, skóry juz nie ma sprzedałem ją , teraz są naleśniki ale poluje juz na czarna skore xd felgi są 8 calowe są równo z nadkolami obniże i bedzie mega
-
[B5 1.9 AHU] Będzię german ? ;)
szkoda kasy zeby w niego dokładać robie co moge jak najniższym kosztem
-
[B5 1.9 AHU] Będzię german ? ;)
siema krajan, co sie na lubelskich nie pucujesz? dobrze idziesz do przodu z robotą nie mam czym ale szykuje fajne fele które pokaże jak skoncze polerowac
-
[B5 1.9 AHU] Będzię german ? ;)
Cześć ! Nadszedł czas abym przedstawił Wam moją AUDI <3 Audi A4 B5 1997r 1.9 TDI AHU podatne na mody:) lakier LY5L Audi kupiłem w maju 2012 z przebiegiem 240tys KM, od kolesia, który sprowadził ją z Belgii i jezdzil rok w Polsce. Po zakupie wygladała tak : sezon 2012: -wymiana tarcz i klocków przód/tyl -wymiana zawieszenia (wahacze, amory) komplet przód/tył -wymiana oleju , płynów i filtrów -ogarnięcie silnika (uszczelnienie, wymiana przewodów,wężyków itp) -doprowadzenie lakieru do słusznego stanu -wypranie tapicerki silnik: -wywalony KAT -zaślepiony EGR -korekta kątu wtrysku i zwiększone dawki po doprowadzeniu auta do stanu perfekt przyszedł czas na nowe buciki okazyjnie kupiłem 17stki RH Phoenix 8j założyłem tez "chrom pakiet "na szyby, którego juz nie ma ;D przyciemnilem lampy z przodu i z tyłu i załozyłem Bi xenon 4300K no i tyle w 2012 nadeszła zima, a na zimę wypolerowałem całe ori 15stki 2013: w środku się dużo zmieniło -Skóra kubełki z S4 -ringi na zegary -kiera S-line przed: po: w międzyczasie wpadł gwint bagażnik dachowy THULE i pare innych gratów które czekaja na wiosne aktualnie poleruję ori 17stki AUDI, które zakładam na ten sezon PLANY: -dokończyć polerkę 17stek -załozyć gwint -wymiana wtrysków na 216stki -chip od KOSTRZA po modach powinno być 120/130 KM i 290NM jako, że silnik jest w bdb stanie no i zobaczymy co dalej będzie jak się życie potoczy w między czasie poluje na jakies stare quattro <3
-
Jaki gwint ? Hr kw fk technix
tez taki mam do kupienia i chyba go biore:)
-
Jaki gwint ? Hr kw fk technix
kupiłem HR na przod tylko nie mam na tył co teraz założyć ;/
-
A4 B5 ma aluminiowe zawieszenie?
ja tłukłem sie na 17stkach cały rok i jakos zawias jest git a go nie oszczędzalem
-
Jaki gwint ? Hr kw fk technix
mam pytanie do posiadaczy gwintów jakie polecaci? da sie jezdzic po naszych drogach na tym co nam oferuje allegro z używek? czyli FK , technix? mam jeszcze do kupienia HR co polecacie zeby dalo sie jezdzic po naszych niezapieknych drogach? do gwintu mam fele 17stki 215 45 na oponach
-
wahacze - jak zdiagnozować, który wahacz jest wadliwy
Bzdura !! Zbieżność trzeba robić przy wymianie końcówek drążków lub samych drążków kierowniczych. Przy wymianie wahaczy, łożysk w kole, amortyzatorów i sprężyn nie trzeba robić zbieżności... tak mi w stacji diagnostycznej mówili jak jezdzilem z moją B4 co para dni jak zawias zmienialem czyli jak zaloze gwint do A4 to nie musze na zbieznosc jechac? aha i jeszcze jedno podczas wymiany lozyska z przodu ściągałem zwrotnice to nie musze ustawiac zbieznosci?
-
wahacze - jak zdiagnozować, który wahacz jest wadliwy
u mnie ten sam problem ale okazalo sie ze to nie wina wahaczy tylko łozysko z przodu w prawym kole sie rozwalilo i kolo stuka na dołach;) kazda ingerencja w zawieszenie wymaga ustawienia zbieżności !
-
Sprawność amortyzatorów.
masz zawieszenie w bdb stanie spokojnie jezdzij ;D