Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki gwint ? Hr kw fk technix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie do posiadaczy gwintów

jakie polecaci?

da sie jezdzic po naszych drogach na tym co nam oferuje allegro z używek?

czyli FK , technix?

mam jeszcze do kupienia HR

co polecacie zeby dalo sie jezdzic po naszych niezapieknych drogach?

do gwintu mam fele 17stki 215 45 na oponach

Opublikowano

Ja osobiście polecam KW jest świetny i w zależności od wysokości skręcenia taki jest komfort - masz na max w górę to jest przyjemnie a jak masz na max w dół to jest beton można spokojnie skonfigurować pod siebie :)

Opublikowano
Ja osobiście polecam KW jest świetny i w zależności od wysokości skręcenia taki jest komfort - masz na max w górę to jest przyjemnie a jak masz na max w dół to jest beton można spokojnie skonfigurować pod siebie :)

tak działa większość gwintów :wink:

Opublikowano
  • Autor

kupiłem HR na przod ;)

tylko nie mam na tył co teraz założyć ;/

Opublikowano

Ja śmigam na FK i złego słowa powiedzieć nie mogę.

Opublikowano

ja posiadam FK Limited Edition żółte amory żółte sprężyny....i tak jak Ty oponki 17" 215/45 wypowiem się tak:)jeździłem bardziej sztywnym autem chociaż u mnie gwint z przodu jest na max na dole niżej nie idzie skręcić:) nie jest tak ze wjadę w dziurę i skacze przez najbliższe 2 skrzyżowania :facepalm::grin: auto dosłownie wpływa i wypływa z dziury wiec tutaj trzeb uważac jak wjezdzac w takie dziury by ekologi nie uszkodzić ja jeżdżę juz kilka lat i wiem jak wjechać by nie bolało serce od przecierania podwozia:)z poczatku nie jezdziłem do lasu teraz wjezdzam nie boje sie ze cos urwe :)wiadomo to od Ciebie żalezy jak taki gwint skonfigurujesz zeby Ci si edobrze jezdziło jeden lubi auto trzymajace sie drogi drugi komfort na dziurach lecz na zakretach trzymac sie fotela by z niego nie wypasc takze co do firmy to wszystkie co wymieniłes sa spoko z tego co czytałem wypowiedzi innych:)

Opublikowano

FK Highsport dobry gwint w dobrej cenie.

Posiada juz ocynk i 30procentowo regulacje twardosci

Opublikowano
  • Autor
ja posiadam FK Limited Edition żółte amory żółte sprężyny....i tak jak Ty oponki 17" 215/45 wypowiem się tak:)jeździłem bardziej sztywnym autem chociaż u mnie gwint z przodu jest na max na dole niżej nie idzie skręcić:) nie jest tak ze wjadę w dziurę i skacze przez najbliższe 2 skrzyżowania :facepalm::grin: auto dosłownie wpływa i wypływa z dziury wiec tutaj trzeb uważac jak wjezdzac w takie dziury by ekologi nie uszkodzić ja jeżdżę juz kilka lat i wiem jak wjechać by nie bolało serce od przecierania podwozia:)z poczatku nie jezdziłem do lasu teraz wjezdzam nie boje sie ze cos urwe :)wiadomo to od Ciebie żalezy jak taki gwint skonfigurujesz zeby Ci si edobrze jezdziło jeden lubi auto trzymajace sie drogi drugi komfort na dziurach lecz na zakretach trzymac sie fotela by z niego nie wypasc takze co do firmy to wszystkie co wymieniłes sa spoko z tego co czytałem wypowiedzi innych:)

tez taki mam do kupienia i chyba go biore:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.