Treść opublikowana przez DraKio
-
a4 b5 quattro 235 45 17 8j ?
ok dzieki bo mam 2 prawie nowe 235 i planuje dokupic jeszcze 2 takie same tylko nie wiedzialem czy podejdą z tyłu bo widze tam wahacz ogranicza
-
luźny pedał sprzęgła
auto mam od miesiąca płyn jest na maxa w zbiorniczku pedał jest luzny i ciezko odbija a zrobilo sie tak dopiero od wczorajszego wieczoru sprzęgła jest normalnie z 1 cm tylko przy koncu ;/
-
a4 b5 quattro 235 45 17 8j ?
witam zakladal ktos na tył do b5 quattro opony 235 45 17 na felge 8j? mieszczą się bez problemu?
-
luźny pedał sprzęgła
jak to zlokalizowac/ naprawic?
-
luźny pedał sprzęgła
CZEŚĆ właśnie wrócilem do domu i po drodze cos dziwnego dzialo sie w audi luzny pedla sprzegla pedal lata luzno nie odbija i jest go mało tz 1 cm i sprzeglo zaduszone do konca co to moze byc?
-
końcówki drązka MAX GEAR ? opinie
dzis wymienilem koncowki stare ruvielle jedna byla git ale prawa rozwalona na amen ;/ wymienilem na nowe ruvielle i mam nadzieje ze polata troche
-
końcówki drązka MAX GEAR ? opinie
zgadza sie maxgear chinczyk , który najtaniej w moim miescie kosztuje 35 zl kupiłem dzis 2 końcówki RUWIELLE po 60 zl sztuka jutro zakladam i zbieżnośc
-
końcówki drązka MAX GEAR ? opinie
witam co sądzicie o firmie maxgear? zakladal ktos koncowki drążków tej firmy? dają rade czy raczej nie ma co?
-
słychać pompke paliwa jak chodzi na gazie
ok dzieki panowie wybieram sie do gazownika na przegląd wiec mi ogarnie to wszystko:)
-
słychać pompke paliwa jak chodzi na gazie
witam zauwazylem ze jak jezdze na gazie ubywa mi benzyny stag 300 sekwencja 2,6 v6 qt po przelaczeniu na gaz slychac jak chodzi pompka paliwa na zewnątrz auta dzis zajrzalem do bagaznika i tak dzwiek wydostaje sie z pompki paliwa moje pytanie czy to tak ma byc ? czy pompa caly czas ma brzeczyc nawet jak jezdze na gazie? bo cos mi tu nie gra ;/ z gory dzieki za pomoc
-
SAM HAMUJE przy ruszaniu pomocy ! 2.6 quattro
tak 4 kola takie same
-
SAM HAMUJE przy ruszaniu pomocy ! 2.6 quattro
witam mam dziwny przypadek po uruchomieniu samochodu ruszam rozpedzam sie na jedynce i nagle samochod sam hamuje... do 0 i normalnie czuc jak sam pedal hamulca sie wciska..... niezłe jaja ;/ i po tym juz normalnie mozna ruszyc i jedzie i wiecej nie hamuje, tylko czasami przy starcie mu sie tak robi normalnie pedal w podloge hamulca sam idzie i staje dęba po zatrzymaniu zapala sie kontrolka ABS i ten wykrzyknik mruga sprawdzalem na vagu zero błedów a4 95 2,6 qq
-
BOCZKI drzwi z avanta do sedana PASUJĄ??
wlasnie widze ze są glosniki
-
BOCZKI drzwi z avanta do sedana PASUJĄ??
ok dzieki bo sprzedający tez nie jest pewien wiec wolalem sie upewnic:)
-
BOCZKI drzwi z avanta do sedana PASUJĄ??
witam mam zamiar zakupic nowe boczki drzwi do mojego sedana moje pytanie czy boczki z avanta pasują do sedana?
-
2.6 V6 nie chce zapalic pomocy !
dzis z rana to samo kreci kreci az akumulator padl tylko na gazie na sie go odpalic ;/
-
2.6 V6 nie chce zapalic pomocy !
kupiłem to wczoraj i musze doprowadzic do ładu troche to zajmie zanim ogarne wszystko trzeba pod kompa zeby sprawdzic co tam sie dzieje za kulisami bo ogolnie choinka na desce wszystko mruga
-
2.6 V6 nie chce zapalic pomocy !
to chyba nie termostat bo wskazówka nawet nie drgnie od temperatury
-
2.6 V6 nie chce zapalic pomocy !
no on na benzynie nie chce odpalic jak zimny dopiero tryb awaryjny gazem i na gazie odpala i potem przelaczam na benzyne zaczyna nierówno chodzic nie reaguje na pedal gazu i jakos po chwili zaczyna sie wkrecac i chodzi normalnie a temperatura dlaczego mi sie nie podnosi?
-
2.6 V6 nie chce zapalic pomocy !
slychac jak odpali raz to juz potem odpala na benzynie tylko nie podnosi sie wskaznik temp silnika to moze jakis czujnik walniety ze nie pokazuje temperatury i nie chce palic jak zimny?
-
2.6 V6 nie chce zapalic pomocy !
witam mam v6 z instalacją gaz stag 300 wczoraj wszystko bylo ladnie palil bez problemu dzis od rana nie chce odpalic na benzynie kreci kreci i nic az akumulator padł co robic?
-
wtryski AFN do AHU jaka różnica ?
kupilem od kolegi ktory a4 z niemiec na czesci przywiozl:) wtryski sprawdzone i ustawione
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
no to jak masz polift to masz jeden żarnik i h7 jak mówisz 100zl HID z allegro mniej wiecej chodzi:)
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
ja taki zestaw mialem i do a4 przedliftowej zalozylem bez problemu oby H4 bylo ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- tylko kup bixenon zeby i długie mieć
-
wtryski AFN do AHU jaka różnica ?
od dołu muł od 2tys obrotow troche lepiej się wkręca ale zobaczymy co po sofcie będzie