Treść opublikowana przez DraKio
-
brzęczy podczas zmieniania temperatury
witam moze ktoś kto ogarnia klime potrafi mi pomoc wymienilem panel klimatyzacji poniewaz moj nie reagowal na polecenia i teraz w nowym jak zmieniam temperature to zaczyna brzęczyć sekunde a pozniej z 10 razy cyka tak jak w zegarku i oczywiscie do tego temperatura nie wzrasta wciąż daje zimnym np ustawiam z low na Hi i brzeczy jakby te klapy przesuwało i przestaje brzęczyć i cyka jak w zegarku cyk cyk cyk cyk kilka razy coś jest zawieszone i nie moze sie przestawić i blokuje czy o co tu chodzi? dzieje sie to z wylączoną klimatyzacją (nie działa)
-
Czy wentylator ma działać po włączeniu klimatyzacji w A6 C5?
nie działa mi klima więc jej nie uzywam... rozwiąże zagadke wiatraka to moze cos ruszy w temacie
-
Czy wentylator ma działać po włączeniu klimatyzacji w A6 C5?
panowie a u mnie były przecięte kable od wiatraka klimy , po podłączeniu ten wiatrak załącza się od razu po odpaleniu auta z wiatrakiem chlodnicy i na huczy porządnie , rozłączylem go na kostkach bo ciągle to samo;/
-
klima mruga i nic nie reaguje na zmiany na panelu POMOCY !
no i na vagu zero błedów ;/
-
klima mruga i nic nie reaguje na zmiany na panelu POMOCY !
ale wogóle nawiewy nie działają nadmuchy , a klima swoją drogą sie nie załącza ;/
-
klima mruga i nic nie reaguje na zmiany na panelu POMOCY !
panowie to nie zimne luty sprawdzalem drugi panel zakladalem rozne ustawienia i nic sie nie dzieje ciągle daje gorące na szybe ;/
-
klima mruga i nic nie reaguje na zmiany na panelu POMOCY !
witam mam problem w audi , nie działa mi klima a dokładniej nie reaguje nic oprócz regulacji mocy wiatraka na nawiewach... po odpaleniu auta panel mruga i ducha tylko na szybe gorącym powietrzem zmieniam na np nadmuch dolny a to nie dziala i dalej dmucha na gore tak samo z temperaturą ze jaką ustawie to i tak daje na maxa gorące gdy np mam na maxa zimne ustawione podobno ze silniczki wszystkie chodzą jak bylem kiedys u majstra mi to sprawdzał i ze cos tam pod schowkiem parazera do wymiany i bedzie git . o co dokladnie chodzi bo chciałbym sie tym zając bo upal taki ze szok;/
-
Wyciąć katalizator w A4 B5 2.6 V6?
300 zl
-
ucięte przewody wiatraka PROBLEM gdzie podłaczyc?
dokladnie tak to przez to nie chodzi?
-
ucięte przewody wiatraka PROBLEM gdzie podłaczyc?
u mnie nie reaguje na zmiane temp i daje tylko na szybę nawiew;/ zmieniam no na nogi na panelu a daje caly czas na szybe i temperatura tez caly czas ta sama, jedynie co działa to regulacja obrotów wiatraka , mechanik mi powiedzial ze padlo cos pod schowkiem pasazera , rozebralem i widze tam taki czerwony cos z wtyczką , od czzego to jest i czy to wymienic?
-
ucięte przewody wiatraka PROBLEM gdzie podłaczyc?
a jesli na vagu nie pokazuje bledów żadnych?
-
ucięte przewody wiatraka PROBLEM gdzie podłaczyc?
u mnie nadal to samo odłączylem go od tamtej pory i tak jezdze czas sie za to bedzie zabrac
-
centralny z pilota jak podłączyć ?
witam zima zaskoczyła w styczniu i zaskoczyło mnie również to ze nie moglem ostatnio otworzyc drzwi kluczykiem ;d dlatego mam pytanie czy ktos montowal u siebie centralny z pilota? widze na allegro zestawy moduł z 2 pilotami nawet za 50 zl są jakies wskazówki jak to podłączyć ?:)z gory dzieki!
-
montaz fotela elektrycznego do przedlifta
fotel siedzi. podłączony , działa
-
montaz fotela elektrycznego do przedlifta
wlasnie zauwazylem ze nie ma gwintu a kolego jak prąd i skąd puściłeś do foteli? jakas róznica plus minus w kablach bo jest czerwono niebieski i brązowy a i czy podłączasz poduszki i grzanie ich? jak tak to jak i skąd kable puszczasz
-
montaz fotela elektrycznego do przedlifta
Dzieki
-
montaz fotela elektrycznego do przedlifta
witam zakupilem dzis fotel kierowcy elektryczny i mam pytanie czy ktos przerabial ten temat do przedlifta? cos trzeba przerabiac w prowadnicach?
-
brak wiskozy w nowym silniku
kolega zmienial z tranzita wstawil tylko musial otwory przerabiac
-
brak wiskozy w nowym silniku
nie mam pojecia co to bo to jest takie łup jak puszczam sprzeglo i czuc jak cos uderza z tyłu moze i podpora bede musial zdjąc tam oslony wszyskie i zobaczyc w jakim stanie jest napęd bo tam nigdy nie zagladalem jeszcze moze jakies wskazówki dasz?
-
brak wiskozy w nowym silniku
moje a4 skonczyło focha zaczął sie sam naprawiac najpierw odpalanie a teraz i grzanie wrocilo na postoju cos neisamowitego:D tylko zaczal stukac z tylu przegub przy skrecaniu jak ruszam pykpykpyk i wali jak zmieniam bieg puszczam sprzeglo chyba poducha dyfra
-
brak wiskozy w nowym silniku
problem rozwiązany dotankowalem 5 l benz i pali na dotyk rano widocznie za malo mu bylo;d
-
[ALL] Jak wymienić płyn wspomagania.Opis jak to zrobiłem.
od 2 lata tak jezdze;)
-
[ALL] Jak wymienić płyn wspomagania.Opis jak to zrobiłem.
u mnie na mineralnym przeciekała maglownica był za rzadki więc kupiłe boxol ten do ciągników do wspomagania jest gęstszy zalalem i nie cieknie a chodzi tak samo:)
-
brak wiskozy w nowym silniku
mam:) kolega z klubu 80 napisal mi ze "Może gaz z instalacji lpg po zgaszeniu dalej dostaje do kolektora. Zobacz czy nie odpali szybciej jak będziesz palił z gazem wcisnietym w podłogę." zobaczymy jutro rano:)
-
brak wiskozy w nowym silniku
tak wyjęta ze szwajcara 2.8q na czesci kolega rozebral nie wiem o co chodzi potem pali normalnie tylko codziennie rano taki problem spróbuje wymienic czujnik polozenia wału ten na skrzyni bo jest przecięty kabel i moze przez to cos nie łączy i nie pali rano;d tylko nie wiem bo tam jest regulacja gora dol i nie wiem w jakiej pozycji przykrecic go najlepiej?