Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brzęczy podczas zmieniania temperatury


DraKio

Rekomendowane odpowiedzi

witam moze ktoś kto ogarnia klime potrafi mi pomoc

wymienilem panel klimatyzacji poniewaz moj nie reagowal na polecenia

i teraz w nowym jak zmieniam temperature to zaczyna brzęczyć sekunde a pozniej z 10 razy cyka tak jak w zegarku

i oczywiscie do tego temperatura nie wzrasta wciąż daje zimnym

np ustawiam z low na Hi i brzeczy jakby te klapy przesuwało i przestaje brzęczyć i cyka jak w zegarku cyk cyk cyk cyk kilka razy

coś jest zawieszone i nie moze sie przestawić i blokuje czy o co tu chodzi? dzieje sie to z wylączoną klimatyzacją (nie działa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zmieniasz nastawy to klimatronik mierzy temp.i na tej podstawie reguluje klapami i siłą nawiewu. To musi potrwać i wszystko musi być zmierzone. Według mnie tak ma być. O ile po czasie przestaje cykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cyka z 10 sekund i przestaje ale nie zmienia się na ciepło ;/ nagrzewnica odpowietrzona węże gorące a daje zimnym ;d

co tam moze byc nie halo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wywala ci błędu o zaciętej klapie?

Spróbuj zrobić nastawy klap, jak coś będzie nie halo to od razu wyjdzie na wagu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłes sobie z tym problemem ? TO wina silniczka klapy regulacji temp. dokładnie V71 takie odgłosy wydaje jak działa nieprawidłowo leci zimne na wysokiej temp. bo nie otwiera klapy, mam to samo z tym ze u mnie da ciepłe około 25* albo juz gorące silniczek do przeczyszczenia lub do wymiany, ciezko sie do niego dosatać bo jest za panelem klimatronika i zeby go zobaczyc trzeba wyciagac schowek pasazera. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...