Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 AHU] Będzię german ? ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć ! :)

Nadszedł czas abym przedstawił Wam moją AUDI <3 :D

Audi A4 B5 1997r 1.9 TDI AHU podatne na mody:)

lakier LY5L

Audi kupiłem w maju 2012 z przebiegiem 240tys KM, od kolesia, który sprowadził ją z Belgii i jezdzil rok w Polsce.

Po zakupie wygladała tak :

20120628090.jpg

20120628097.jpg

sezon 2012:

-wymiana tarcz i klocków przód/tyl

-wymiana zawieszenia (wahacze, amory) komplet przód/tył

-wymiana oleju , płynów i filtrów

-ogarnięcie silnika (uszczelnienie, wymiana przewodów,wężyków itp)

-doprowadzenie lakieru do słusznego stanu

-wypranie tapicerki

silnik:

-wywalony KAT

-zaślepiony EGR

-korekta kątu wtrysku i zwiększone dawki

po doprowadzeniu auta do stanu perfekt przyszedł czas na nowe buciki :)

okazyjnie kupiłem 17stki RH Phoenix 8j :) założyłem tez "chrom pakiet "na szyby, którego juz nie ma ;D

dsc00049eh.jpg

przyciemnilem lampy z przodu i z tyłu i załozyłem Bi xenon 4300K

dsc00055sc.jpg

no i tyle w 2012 ;)

nadeszła zima, a na zimę wypolerowałem całe ori 15stki

2013:

w środku się dużo zmieniło ;)

-Skóra kubełki z S4

-ringi na zegary

-kiera S-line

przed:

20120628100.jpg

po:

zdjcie1349j.jpg

zdjcie1348.jpg

zdjcie1351.jpg

w międzyczasie wpadł gwint bagażnik dachowy THULE i pare innych gratów które czekaja na wiosne ;)

aktualnie poleruję ori 17stki AUDI, które zakładam na ten sezon :D

42161250498165955236218.jpg

PLANY:

-dokończyć polerkę 17stek

-załozyć gwint

-wymiana wtrysków na 216stki

-chip od KOSTRZA

po modach powinno być 120/130 KM i 290NM jako, że silnik jest w bdb stanie ;)

no i zobaczymy co dalej będzie jak się życie potoczy :)

w między czasie poluje na jakies stare quattro <3 :D

Opublikowano

piękny kolor, idziesz cały czas do przodu, przyda sie ten gwint bo straszna dziura jest miedzy kołem a nadkolem;) powodzenia w działaniu

Opublikowano

ładnie ładnie

Opublikowano
Cześć ! :)

siema krajan,

co sie na lubelskich nie pucujesz?

dobrze idziesz do przodu z robotą :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Cześć ! :)

siema krajan,

co sie na lubelskich nie pucujesz?

dobrze idziesz do przodu z robotą :decayed:

nie mam czym :D

ale szykuje fajne fele które pokaże jak skoncze polerowac ;)

Opublikowano

nie wiem może ja jesttem jakiś nienormalny, ale ja wolałbym te stare naleśniki niż te zniszczone skórzane, chyba że to da ie odnowić

Opublikowano

bixenon w przedliftach?

Opublikowano

fotele bym zdecydowanie odnowił.. nie myślałeś żeby dołożyć klimę?

Opublikowano

Straszna koza na tym zawieszeniu :decayed: Czy mi się wydaje czy przednie felgi jakby za bardzo wystawały poza obrys auta? Zmieniaj lampy przód na polifty i dopiero ładuj ksenon. Zamiast się bawić w ringi do licznika mogłeś od razu kupić licznik z fisem i dodatkowymi zegarami :wink: Powodzenia :hi:

Opublikowano
  • Autor

szkoda kasy zeby w niego dokładać ;)

robie co moge jak najniższym kosztem :)

Opublikowano

czym te lampy przyciemniałeś ?:wink:

Opublikowano
  • Autor
czym te lampy przyciemniałeś ?:wink:

folią ;) dlatego xenon zalozylem bo duzo swiatla zabiera ta folia, skóry juz nie ma sprzedałem ją , teraz są naleśniki ale poluje juz na czarna skore xd

felgi są 8 calowe są równo z nadkolami :D obniże i bedzie mega ;)

Opublikowano

podobają mi sie te lampy heh :decayed: folia z alledrogo ?

Opublikowano
  • Autor
podobają mi sie te lampy heh :decayed: folia z alledrogo ?

tak :)

Opublikowano

Kolor chyba nawet taki jak mój:wink: Działaj z silnikiem bo 90 nie jedzie,tym bardziej,że nie masz jeszcze dwumasa to nie masz się czego obawiać.Przednie lampy do mnie nie przemawiają troche ale Twoje auto:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

i tak juz jedzie lepiej niz jak go kupilem :D

teraz rozrząd do wymiany i zobaczymy :)

wtryski i komp wejdzie nastepnie:D

a za miesiąc gwint zakladam :)

no i szykuje fele którymi sie niedługo pochwale jak skoncze polerke ^^

---------- Post dopisany 05-03-2013 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 15:46 ----------

NOWY NABYTEK ! :D

wtryski z AFNa :)

zawiozlem do sprawdzenia i wyregulowania

dają na 185 bar ;)

jutro zakładam ;d

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.