Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Won$ki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Won$ki

  1. Won$ki odpowiedział(a) na lisek120 temat w 1.9TDI
    VP - zasilane pompą rozdzielaczową PD - zasilane pompowtryskiwaczami
  2. Bardzo prawdopodobne ja miałem podobny problem i był to regulator, najlepiej aby się upewnić na 100% to podjedź do elektromechanika
  3. Ok dzięki kolego za konkretną odpowiedź
  4. Witam Znajomy ma na sprzedaż amortyzatory sportowe plus sprężyny obniżające z passata b5fl 1.9 tdi. Czy spasuje ten zestaw do a4 b5 1.6 ??
  5. Musisz o takie felgi bardzo dbać, pielęgnować je i być przekonany ze będą dobrze wyglądać na aucie i się tobie podobać
  6. jeśli jest po wirusie tak jak piszesz to sprzegło padło nie wytrzymało i do wymiany tak jak piszą
  7. z mocą to z 1.6 wiele nie osiągniesz wiem bo też mam, auto sie turla d*py nie urywa typowe do przemieszczania się z punktu A do punktu B. W grę wchodzi jedynie zmiana silnika, jeżeli chcesz obniżać to kupuj tylko i wyłącznie gwint nie musisz obniżać nie wiadomo jak, według swojego uznania. Będziesz mial swobode ile zechcesz pokrecić tyle będziesz miał, kupisz kit czy same sprężyny za jakiś czas będziesz żałował
  8. 1.6 96r 201 tys
  9. przy silniku 2,4 16 litrów gazu to ok spalanie, mój 1,6 spala teraz około 10 litrów benzyny
  10. najlepszym rozwiązaniem będzie 225/40
  11. na początek radzę gwint lub jakiś kit plus koło najwiecej to daje, potem dodatki typu lampy zderzak z polifta itp
  12. dzięki Panowie u mnie wpadnie Motul jak polecacie, słyszałem dużo dobrego o tym oleju
  13. Jak wymieniałem akumulator u siebie wskazywało 12,2 V gość mi powiedział że musze to zrobić bo jest za małe i nie podbije mi gwarancji na nowy. Jak się okazało padł regulator napięcia i po tej naprawie wskazuje 14,0 na załączonych światłach klimie itp, 12V jak wskazuje to oznaka że aku nie będzie doładowany i Ci padnie
  14. Won$ki odpowiedział(a) na grabek155 temat w 1.6
    Może to być również rozszczelnienie małe gdzieś na chłodnicy ale wtedy nie powinna lecieć woda z wydechu. A w zbiorniku z płynem chlodzacym nie zsuwazyles oleju ??
  15. Najlepiej wieczorem jak jest ciemno odpal go jak jest zimny silnik i zobaczysz czy coś się iskrzy strzela. U mnie właśnie tak było ze na zimnym szarpał przerywał nieraz i zgasl a jak się zagrzal to wszystko było super. Okazało się ze cewka
  16. Won$ki odpowiedział(a) na 135GL temat w 1.6
    Bardzo możliwe ze tyle ci pali w tym okresie, mnie benzyny pali teraz 10 litrów a jak wiadomo gazu pali więcej
  17. a cewke sprawdzałeś ??
  18. Won$ki odpowiedział(a) na pori55555 temat w Audi A4 B5
    Może wada fabryczna termostatu i trzeba wymienić
  19. Tarcze do wymiany
  20. Pozostaje teraz ci przemyśleć nowka czy uzywka, ja bym wybrał jakiś nowy gwint nie bawił z niepewnymi uzywkami. Co nowe to nowe
  21. AP napewno lepszy od mts czy ta, tylko zależy w jakim stanie kupisz. Fajnie jakby był wykres zużycia amorow, najlepiej upolować coś na forum wtedy jest małe ryzyko ze ktoś cię oszuka czy sprzeda ci złom
  22. Cena za sztukę waha się od 100 do 200 zl. Firma która ma pojęcie o tym jest z katowic tutaj podaje stronke pecar.pl
  23. dokładnie sprawdzić podstawę kable świecę cewkę, u mnie była uszkodzona cewka i takie właśnie były objawy, więc radzę najpierw sprawdzić te podzespoły
  24. no więc nastawiłem się na Motul
  25. mało co bierze oleju, ubytek jest niezauważalny, czyli proponujecie 5w40 tylko pytanie najlepiej jakiej firmy?? Valvoline Motul czy może coś innego??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.