Treść opublikowana przez Won$ki
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
dobrze wygląda na tej feldze z lakierem coś robiłeś konkretnego, że tak się błyszczy??
-
[A4 B5] silver by Won$ki KOŁA NA SPRZEDAŻ!!!!
Trochę odświeżymy temat wiec tak został założony zawias fk -40 z którego średnio jestem zadowolony. Tył nawet siedzi ok ale za to przód jest wyżej 2-3 cm ale nic nie poradze sezon się przemęcze potem wpadnie gwint. Następnie auto odwiedziło lakiernika został odswieżony lakier i to mi się podoba bo całość wygląda ładnie tak jak chciałem a na koniec zawitały kółka 18 z meśka i oponki 215/40 w planach dalszych jest dac je całe w poler. Na razie mogę powiedzieć że jestem w miare zadowolony z wyglądu audi męczy tylko ten zawias. Jednak wolałem zainwestować najpierw w lakier bo był w słabym stanie a potem gwint Parę fotek:
-
[B5 ANA] 1.6 Benzyna + sekwencja
te drugie nawet nawet, dużo tych felg wisi na allegro. Zastanowiłbym się czy warto wydac kase na takie felgi one pewnie sa wyprodukowane made in China i po przygodzie z jakas dziura moze sie nadawac na wyrzucenie. Lepiej bym kupił na twoim miejscu jakieś ori używane
-
tył siedzi niżej niż przód
Witam Kupiłem miesiąc temu zestaw amory i sprężyny fk -40. Po założeniu okazało się, że przód jest wyżej niż tył. Czemu tak się stało lub od czego to zależy?? Może być to spowodowane że z tyłu są skrócone odboje??
-
[B5 ACK Q] by tokam
a coś więcej o niej napisz ?? jakieś palny??
-
[A4 AHH] Niepozorna Audi z małymi modami wita:)
najlepiej oddać auto na korekte lakieru auto odstawiasz na 3-4 dni a potem się cieszysz bo lakier masz igła
-
[A4 AHH] Niepozorna Audi z małymi modami wita:)
troche odpicować i będzie ładnie, ale ten komin rzeczywiście nie za bardzo pasuje
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
ładny srebrzak o ile go posadziłeś na dół??
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
ładna sztuka, widziałem pare razy na dg jak jechałeś Felga robi wrażenie na tym aucie
-
A4 B5 TDi ;p
coś wiecej o planach napisz
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
fajne kółko ale nie wiem czy 18 nie byłoby lepsze;) może być mały niedosyt po założeniu wszystkiego
-
Audi A4 B5 1.8ADR "Perła"
jak dla mnie robi się trochę za czarno, na przód pakuj polifty i pozbyłbym się tej lotki z tylniej klapy troche szpeci
-
[b5 ANA] a4 b5 lift :)
fajna a4 mam taki sam silnik i jakoś się turlam ważne że jest w co dupe wsadzić i jechać co do zawiasu to najlepiej gwint ale to wszystko zalezy jaka masz kase a koło to ładowałbym 18 będzie to jakoś wyglądało, do swojej audicy kupiłem 18 teraz tylko czekam na wiosne i zakładam;)
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
większe koło i będzie miód;) jakiej firmy masz ten gwint???
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
dobre felgi w dodatku meśki ładnie siądą na aucie, co do opon ładował bym te 215 będzie niszczyć
-
[A4 B5] silver by Won$ki KOŁA NA SPRZEDAŻ!!!!
Powiem tak 1,6 d*py nie urywa, to jak mam sie juz tym autem toczyć to tak że będzie większe koło i z czasem fajna gleba bo narazie tylko -40 będzie jak założe kółko to sie podziele wrażeniami I tak sie nie da jeździc to co za róznica:grin: Autko ładne i plany zacne , powodzenia:wink: dzięki, powoli do celu zobaczymy co z tego wyjdzie ---------- Post dopisany 13-03-2013 at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 15:02 ---------- więc mały aktual;) W końcu udało mi się skompletować opony wpadły dwie sztuki Hp clear 215/40/18 w bardzo dobrym stanie wpadł również zawias Fk -40 na ten sezon musi starczyć a na następny powinien być gwint teraz pozostało wypolerować rant w felgach założyć opony i zawias w kwietniu auto idzie do lakiernika bo trzeba ogarnąć lakier tak jak ma być, a co dalej to czas pokaże
-
Audi A4 B5 by apaczinio ;>
ładny kolor wywaliłbym to coś co jest na przednich lampach, plany jakieś są ale na twoim miejscu nie bawiłbym się w 16 cali na lato bo to nie bedzie wygladało zginie na aucie co do 17 to jedynie dobra gleba aby wyglądało ładnie. Ogólnie ładne autko życzę powodzenia w działaniu
-
Opony Hp Cleear 215/40/18
Witam. Miał ktoś styczność z tymi oponami Hp Cleear?? Warto w nie zainwestowac?? Jak sie na tym jezdzi??
-
[B5 1.9 AHU] Będzię german ? ;)
piękny kolor, idziesz cały czas do przodu, przyda sie ten gwint bo straszna dziura jest miedzy kołem a nadkolem;) powodzenia w działaniu
-
[ALL B5] mój ZŁOMEK << Audi A4 B5>>
wiec tak tylnie i przednie lampy wywalić wrzucić na tył II lift na przod zespolone valeo jakieś koło większe fajną 18, na dół z dziadem według uznania ale na dół i będzie dobrze
-
[ A4 B5 ] Black Sedan 1.9 TDI SPRZEDAM!?
jest z czym poszaleć, skóry w środku można pozazdrościć co do lamp na przód to ori valeo po lifcie i po sprawie
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
ciekawie podziałałeś już troche roboty odwalone;) ładnie Ci to wszystko wyszło
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
malowałeś całe auto?? ile Cie ten lakiernik wyniósł?? tez mnie to niestety czeka, ogólnie fajna audiczka powodzenia w dalszym działaniu
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
koło będzie dobrze miażdżyć jaka szerokość felgi??
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
auto jak dla mnie bajka, pare razy widziałem na SC jak jechałeś jest na czym zawiesić oko. Mam pytanie dużo jest zachodu żeby zrobić w kierunkach te postojówki??