Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ELEKTRON

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ELEKTRON

  1. Spoko dzięki wszystkim
  2. Hi sorka tam mam DMX a co to oznacza ? bo AG4 pewno automat 4 biegowy . Poza tym dzięki teraz przynajmniej wiem jaki mam kolor
  3. Super dzięki ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- Czy to jakaś skąplikowana skrzynia ma taki numer LX6V N4G/BP
  4. Dobrze wiedzieć WIELKIE dzięki teraz będę wiedział jak gadać z mechanikiem. Czy takie czyszczenie można nazwać regeneracją i by kosztowało od 800 do 1200 zł ? Kiedy demontuje zacisk hamulcowy i go czyszczę z nagarów i innego brudu to ciężko nazwać to regeneracją ? taka moja refleksja ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- A jest nazwa polska Valve Body bądź odpowiednik ?
  5. witaj dzięki to właśnie ta część dzięki
  6. Witaj objaw był taki że ze zmiany pierwszego biegu na drugi było mocne uderzenie (aż po masce było widać jak podskakuje ) !!! zamiast płynie zmienić bieg . A gdy się nagrzał olej wszystko działało bez problemu .
  7. Dzięki to jest zwykły automat 4 biegowy
  8. Witam jak w temacie płyta suwakowa lub kaseta suwakowa co to takiego ?(automat) i jaki jest koszt regeneracji tego urządzenia mechanik mówi że regeneracja od 800 zł do 1200 zł czy nie warto kupić używany ? i czy to nie kupno kota w worku ? Troszkę sporo jak na regeneracje tym bardziej jak się wydało 1500 zł 6 miesięcy temu na regenerację konwertera i czy tamta naprawa ma jakiś związek z tą awaria ?
  9. Witam na mojej tablicy bezpiecznikowej nie ma włożonego bezpiecznika nr.9 a w książce WKŁ "Sam naprawiam samochód" H.R.; Etzold pisze że lusterka są spięte razem z ogrzewanie szyby tylnej ? A w moim przypadku czasami działają maty a czasami nie w czym może być problem ??? ogrzewanie tylnej szyby działa prawidłowo !
  10. Witam gdzie można znaleźć kolor tapicerki ? Czy są na naklejkach jakieś kody ( jak kolor lakieru ) ? Z góry dziękuje .
  11. Witam to moje pierwsze auto z taką skrzynią , papuguje mechanika który tylko naprawia skrzynie automatyczne nie umiem powtórzyć słowo w słowo po nim i nazw takich jak on używał . Ale oddam mu do naprawy to dodam pełne nazwy elementów . pozdro
  12. Witam na wszystkich biegach ? czy tylko na 3 i 4 biegu i jak masz 5 ? Dzisiaj odwiedziłem mechanika (Wrocław) i mi też dziwnie pływa obrotomierz tak jak tobie ale tylko na 3 i 4 biegu 1 i 2 bieg wszystko oki , diagnoza sprzęgło koszt jaki mi powiedział to : 500 zł wymontowanie i zamontowanie skrzyni , 600 zł regeneracja sprzęgła , 35 zł litr oleju mieści się 6 litrów i 60 zł za filtr . Powiedział że u mnie jeszcze nie ma tragedii ale nie można tego zaniedbać !! na razie sprzęgło tnie okładzinę ale jak zacznie brać metal to opiłki załatwią czujniki i remont jest bardzo kosztowny !! Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.