Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_ducze

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, mało kto mnie pamięta, moja audiczka w lutym się spaliła ale jest już inna. Niestety mam przy niej problemy z klima.. Macie jakieś namiary na jakiegoś szpeca?? -po jakimś czasie zaparowuje cały środek, i odparowuje dopiero gdy na nowo odpale auto,,
  2. U mnie podobny problem, auto potrafi mi w środku całe zaparować,że aż nic nie widać. niby dmucha ale jakiś taki zaduch sę robi,, i jak zgasze silnik i znowu go odpale to zaczyna odparowywać i czuć zupełnie inne powietrze
  3. ja tez mialem wode po stronie pasażera i za nim, metoda prób i błędów doszedlem do tego ,że woda leciała po obudowie filtra przeciw pyłkowego. tam gdzie jest uszczelka dołożyłem silikonu i jest oki.
  4. na 99 % powróce,, a4,, pozdro,, do zobaczyska//
  5. Nie wiem czy mnie pamiętacie bo rzadko zjeżdżałem na spociki, ale musze się wygadać.. moja niebieska a4 się spaliła, ja byłem w trasie i uzywała ją moja sister, gdzieś się zakopała i ogień chyba poszedł od sprzęgła?! spalił się tylko przód , ale to itak już po aucie,, jeszcze nie wiem co dalej,, mam nadzieje,że na wiosne powróce jakąś a4,,
  6. pozazdroscić, ja niestety jak zwykle za miedzą,,, pozdrawiam//
  7. Ja niestety wszystkie soboty spędzam w pracy,,
  8. Nowek, zmień dilera,
  9. Było oki, pozdro dla wszystkich..
  10. zjechałem do domku i myśle, że mi też się uda wpaść..
  11. widzę ,żę dzisiaj nic się nie kroi... jakoś ostatnio nie mogę trafić z terminem. pozdro..
  12. jaa się walnołem z tą niedzielą : zjeżdżam dopiero w następną,,
  13. mi pasuje w tą niedziele, akurat zjeżdżam na łono ojczyzny!!
  14. ja odpadam przegrałem wczoraj z nałogiem.. i czuje ,że jeszcze mnie trzyma //

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.