Treść opublikowana przez marcin_ducze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam, mało kto mnie pamięta, moja audiczka w lutym się spaliła ale jest już inna. Niestety mam przy niej problemy z klima.. Macie jakieś namiary na jakiegoś szpeca?? -po jakimś czasie zaparowuje cały środek, i odparowuje dopiero gdy na nowo odpale auto,,
-
[B5 AFN] Klimatyzacja chłodzi przez pierwsze kilka minut
U mnie podobny problem, auto potrafi mi w środku całe zaparować,że aż nic nie widać. niby dmucha ale jakiś taki zaduch sę robi,, i jak zgasze silnik i znowu go odpale to zaczyna odparowywać i czuć zupełnie inne powietrze
-
[ALL B7] Woda w aucie winna klima
ja tez mialem wode po stronie pasażera i za nim, metoda prób i błędów doszedlem do tego ,że woda leciała po obudowie filtra przeciw pyłkowego. tam gdzie jest uszczelka dołożyłem silikonu i jest oki.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na 99 % powróce,, a4,, pozdro,, do zobaczyska//
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie wiem czy mnie pamiętacie bo rzadko zjeżdżałem na spociki, ale musze się wygadać.. moja niebieska a4 się spaliła, ja byłem w trasie i uzywała ją moja sister, gdzieś się zakopała i ogień chyba poszedł od sprzęgła?! spalił się tylko przód , ale to itak już po aucie,, jeszcze nie wiem co dalej,, mam nadzieje,że na wiosne powróce jakąś a4,,
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pozazdroscić, ja niestety jak zwykle za miedzą,,, pozdrawiam//
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja niestety wszystkie soboty spędzam w pracy,,
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek, zmień dilera,
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Było oki, pozdro dla wszystkich..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zjechałem do domku i myśle, że mi też się uda wpaść..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widzę ,żę dzisiaj nic się nie kroi... jakoś ostatnio nie mogę trafić z terminem. pozdro..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jaa się walnołem z tą niedzielą : zjeżdżam dopiero w następną,,
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi pasuje w tą niedziele, akurat zjeżdżam na łono ojczyzny!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja odpadam przegrałem wczoraj z nałogiem.. i czuje ,że jeszcze mnie trzyma //- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja jak dzisiaj za mocno nie "zawalcze" to się zjawie. Przydaloby się zmienić koła , ale jak wyjże za okno to mi się odechciewa//- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja już żałuje, ale w piątek jade w traske na 2tyg.,, ale jak dobrze licze to akurat zjade na spocik.. pozdro...- [B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
A mi panowie ta kontrolka z wykrzyknikiem i sygnałem dzwiękowym zapala się przy np."ostrym" startem z miejsca... dodam,że ostatnio też miałem problem z aku i go wymieniłem.. a póżniej okazało się,że radyjko go rozladowywalo,,- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widze że dzisiaj nic nie wypali..- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak coś będzie za tydzień to się pisze,,- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja podjade na 14_tą- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widze,że dzisiaj nic z tego nie będzie mam nadzieje,że może za tydzień, będe jeszcze w domku..- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja jak zwykle jestem za "miedzą", ale za tydzień jak będziecie to napewno wpadne..- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak się zbierze pare osób to ja się pisze...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Strobo, jesteś w błędzie, bo te trzy autka były umówione na spocik.. odp. Gumol wkleje zdjęcie jak znajde trochę czasu.., bo muszę dojść do ładu jak to się robi; - Meetingi Kujawsko-Pomorskie