Treść opublikowana przez JACEK0902
-
Kamera cofania
JAKĄ KAMERĘ KUPIC DO AUDI A4 B8 MOZE KTOS PODPOWIE . CZY JEST SZANSA NA PODŁACZENIE SAMEMU JEZELI NIE TO KTO BY TO ZROBIŁ W OKOLICACH GORLIC woj.MAŁOPOLSKIE. MOZE KTOS POSIADA TAKIE KAMERKI I JE SPRZEDAJE I MONTUJE. ILE MOZE KOSZTOWAC TAKA ZABAWA
-
Pytanie o kamere cofania
duży monitorek mmi
-
Pytanie o kamere cofania
Witam wszystkich . Chciałbym zamontować kamerę cofania w a4 b8.prosze o pomoc czy orginał czy sa jakies inne modele i czy jest mozliwosc zrobienia i podłaczenia kamery samemu
-
Wymiana spryskiwaczy lamp bixenon
Jest gdzies opis jak zdemontować lampe przednia
-
Wymiana spryskiwaczy lamp bixenon
A jak dostac sie pod plastiki klapy tylnej sa cztery śrubki i co dalej nie chce cos pozrywac.mam tam przeciek plynu chciałbym to sprawdzić
-
Wymiana spryskiwaczy lamp bixenon
Samych dysz nieda sie załozyc od przodu ??
-
Wymiana spryskiwaczy lamp bixenon
Witam jak się zabrac do wymiany spryskiwaczy lamp bixenonowych w audi a4 b8.pod lampami cos sie wysuwa leje sie płyn tylko w tych rureczkach niema dysz.niewiem czy można kupić same końcówki czyli dysze.moze ktoś zna temat to bardzo prosze o pomoc.mam też przecieki płynu do szyb w klapie tylnej chciałbym zajżeć pod plastiki tylko jak je sciagnać ??
-
Lampy xenon ,led
Tak to sie bawił nie bede a co zrobic z czescia zewnetrzna lampy porysowana od kamyków
-
Lampy xenon ,led
Są zacieki i tak jakby zabrudzenia .LAMPA OD STRONY ZEWNETRZNEJ JEST TROCHE PORYSOWANA PRZEZ KAMYKI.
-
Lampy xenon ,led
Jak wyczyscic lampy od srodka
-
Zarówki
Serdeczne dzieki foty pomogły
-
Zarówki
To chyba w razie przepalenia bixa lub zarówki kierunku w przodzie nic sam nie zrobie tylko servis a jezeli chodzi o wymiane z tył to tez nie jest to chyba proste.bo niewidze nic takiego gdzie by mozna dostac sie do zarówek w czesci lampy która jest w błotniku z tył pod tapicerka . Czy sa jakies rozwiazania?
-
Zarówki
ok ---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ---------- Nie jest to takie proste ,nie mam pojecia jak sie dostac do zarówki kierunkowskazów w przednich lampach bixenonach tylne tez jakos nie ogarniam moze ktos juz to robił i moze cos poradzic
-
Bezpieczniki
nie wiem gdzie sa i do czego słuza bardzo prosze o pomoc jezeli to mozliwe to schematy z opisem
-
Zarówki
Jaki rodzaj i moc zarówek postojowych, swiateł stop, swiateł kierunkowskazów w audi a4 b8
-
Bezpieczniki
Prosze o pomoc potrzebuje schemat bezpieczników w audi a4 b8
-
czy w słupkach przednich sa głosniki wysokotonowe audi a4 b8 czy niema
Jeszcze raz dzięki
-
czy w słupkach przednich sa głosniki wysokotonowe audi a4 b8 czy niema
to sa te głosniki wysokotonowe czy nie
-
czy w słupkach przednich sa głosniki wysokotonowe audi a4 b8 czy niema
Navi mmi 2g kolor
-
czy w słupkach przednich sa głosniki wysokotonowe audi a4 b8 czy niema
nie wiem jakie z duzym wyswietlaczem MMI czy jakos tak
-
czy w słupkach przednich sa głosniki wysokotonowe audi a4 b8 czy niema
Ile masz głosników na podszybiu ,u mnie jest chyba cztery ciezko wyłapac czy graja ,moze tam sa wysokotonowe
-
czy w słupkach przednich sa głosniki wysokotonowe audi a4 b8 czy niema
Dzięki za zainteresowanie tematem i za foty ,spróbuje wyciagnac ta siatke.
-
czy w słupkach przednich sa głosniki wysokotonowe audi a4 b8 czy niema
ja mam same siateczki i nic tam nie gra a wydaje mi sie ze grało
-
czy w słupkach przednich sa głosniki wysokotonowe audi a4 b8 czy niema
zastanawiam sie jaki jest u mnie w aucie zestaw audio moze ktos podpowie jak to sprawdzic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc mam na imie jacek jestem z małopolski ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- Cos sie podziało przestały grac przednie głosniki wysokotonowe . Czy ktos miał taki problem i moze cos podpowie