Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auudii

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Auudii

  1. Pytam z ciekawoscibo mam takie zaslonki w moim aucie tylna jest w calosci a mocowania wygladaja tak: <br /><br /> <br /><br />
  2. Tylna szyba swietnie wyglada z taka zaslonka szkoda ze sklada sie z 2 czesci jesli sie nie myle a jak mocowane sa te w drzwiach ? mozna jechac z otwarta szyba?
  3. No wielkie dzieki To rozumiem ze musze miec 12 pin z B6 a jaki nr. tej z B6 czy to obojetne byle bylo 12 pin
  4. Witam Powiedzcie mi koledzy czy modul kiery 8E0953549Q i tasma 4E0953541A bedzie chodzil z Kierownica MF A4 B6 Pozdrawiam
  5. Wiesz co nie mam zadnych bledow i tyle
  6. Witam moze mi ktos pomoc rozszyfrowac co to za felgi S-Line czy zwykle 4E0 601 025 AB pozdrawiam i dzieki
  7. u mnie wszystko dziala w 100% nie wyskakuja zadne bledy w postaci ze zarowka spalona
  8. Auudii odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki sprawdze Pozdrawiam Grzegorz
  9. Auudii odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    próbowałem wyciągać bezpiecznik i zmieniać na te godziny 1,59 2,58 i nic
  10. Auudii odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Witam tez mam problem z antenka zegara radiowego o jakiegoś roku nie świeci i zegar trzeba nastawiać ręcznie choć to tylko 600km od nadajnika próbowałem wszystkiego co ty jest opisane i nic zima ma ktoś może jakieś pomysły ?
  11. 6 szt to moze za malo i rozstaw 15mm zbyt duzy diody sa zolte i moze nie swieca majmocniej ale dwa lata temu nic innego nie bylo ,zrobie filmik wieczorem to sami ocenicie ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------
  12. Witam możesz kupić w DEKRA Niemcy i kosztuje 5 Euro bez plakietki radze nie jezdzic
  13. Powiem tak filmik nie oddaje efektu jest cieki diody sa żółte i dobrze widoczne a wieczorem to rewelacja . Może ich trochę za mało pomyśle nad tym.
  14. Wszystko już gra tempomat działa ABS tez zaprogramowany Podziękowania dla wszystkich co pomogli
  15. Kierunki w lusterkach A4 B6
  16. Dzieki za info No tak tez myslalem a jak zdobyc pelna wersje?
  17. Witam Jak chce wejsc (Basic Setting 04 ) To VCDS chce jakiejs rejestracji ---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ---------- <br /><br />
  18. Witam Wszystkich Tempomat zamontowany i działa w A4 B6 mam tylko problem z ESP i ABS mój VCDS-Lite nie daje rady zakodować ABS-u ,Prosił bym Kolegów o podpowiedz jakim programem to zakodować żeby poszło.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.