Treść opublikowana przez bonzi87
-
Proszę o sprawdzenie logów Audi A4 Avant 2.5 v6 b6 tiptronic
Ok dzięki wielkie
-
Proszę o sprawdzenie logów Audi A4 Avant 2.5 v6 b6 tiptronic
Co teraz zalecasz??
-
Proszę o sprawdzenie logów Audi A4 Avant 2.5 v6 b6 tiptronic
dzieki wielkie.zaraz poprawie ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- poprawione logi dynamiczne Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Proszę o sprawdzenie logów Audi A4 Avant 2.5 v6 b6 tiptronic
Witam samochod mial padniete walki i nie chodzil na wszystkie zawory, teraz jest po wymianie walkow popychaczy i dzwigienek, rozrzadu, wtrysku sterujacego.Nadal rusza jakby mial 50 km.Predkosc osiaga nawet 200 km/h ale przyspieszenie do 100 km/h wynosi jakies 15 sekund. Basic Settnigs: Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM LATE Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM EARLY Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne: Grupy: 000,000,000,000,000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001,003,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,014 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne: Grupy: 004,008,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Audi Avant 2.5 V6 Quattro Tiptronic
Własnie jestem po wymianie wałków wraz z dźwigienkami i popychaczami, wymianie rozrządu, wtrysku sterującego.Problem polega na tym iż auto nie ma mocy ;/ rusza z miejsca jakby ciągnęło 3 tonową przyczepkę. Sprawdzałem kąt nastawienia wtrysku i wynosi 1,8-2-2,2 ( nie wie czy taki zmienny jest dobry???) mam wrażenie jakby nadmiernie kopcił na biało.Silnik chodzi specyficznie, podczas grzania włącza się kontrolka ESP i silnik zaczyna głośniej klekotać!!Pomóżcie!!!Czy zmieniać nastawienie kątu wtrysku aby uzyskać moc??Jakie wartości uzyskać??+ czy -
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Własnie jestem po wymianie wałków wraz z dźwigienkami i popychaczami, wymianie rozrządu, wtrysku sterującego.Problem polega na tym iż auto nie ma mocy ;/ rusza z miejsca jakby ciągnęło 3 tonową przyczepkę. Sprawdzałem kąt nastawienia wtrysku i wynosi 1,8-2-2,2 ( nie wie czy taki zmienny jest dobry???) mam wrażenie jakby nadmiernie kopcił na biało.Silnik chodzi specyficznie, podczas grzania włącza się kontrolka ESP i silnik zaczyna głośniej klekotać!!Pomóżcie!!!Czy zmieniać nastawienie kątu wtrysku aby uzyskać moc??