Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bonzi87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bonzi87

  1. dzieki wielkie.zaraz poprawie ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- poprawione logi dynamiczne Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  2. Witam samochod mial padniete walki i nie chodzil na wszystkie zawory, teraz jest po wymianie walkow popychaczy i dzwigienek, rozrzadu, wtrysku sterujacego.Nadal rusza jakby mial 50 km.Predkosc osiaga nawet 200 km/h ale przyspieszenie do 100 km/h wynosi jakies 15 sekund. Basic Settnigs: Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM LATE Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM EARLY Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne: Grupy: 000,000,000,000,000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001,003,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,014 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne: Grupy: 004,008,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  3. Własnie jestem po wymianie wałków wraz z dźwigienkami i popychaczami, wymianie rozrządu, wtrysku sterującego.Problem polega na tym iż auto nie ma mocy ;/ rusza z miejsca jakby ciągnęło 3 tonową przyczepkę. Sprawdzałem kąt nastawienia wtrysku i wynosi 1,8-2-2,2 ( nie wie czy taki zmienny jest dobry???) mam wrażenie jakby nadmiernie kopcił na biało.Silnik chodzi specyficznie, podczas grzania włącza się kontrolka ESP i silnik zaczyna głośniej klekotać!!Pomóżcie!!!Czy zmieniać nastawienie kątu wtrysku aby uzyskać moc??Jakie wartości uzyskać??+ czy -
  4. Własnie jestem po wymianie wałków wraz z dźwigienkami i popychaczami, wymianie rozrządu, wtrysku sterującego.Problem polega na tym iż auto nie ma mocy ;/ rusza z miejsca jakby ciągnęło 3 tonową przyczepkę. Sprawdzałem kąt nastawienia wtrysku i wynosi 1,8-2-2,2 ( nie wie czy taki zmienny jest dobry???) mam wrażenie jakby nadmiernie kopcił na biało.Silnik chodzi specyficznie, podczas grzania włącza się kontrolka ESP i silnik zaczyna głośniej klekotać!!Pomóżcie!!!Czy zmieniać nastawienie kątu wtrysku aby uzyskać moc??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.