Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOmeck85

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. z temperatura bylo tak ze wogole nie dochodzil do 90stopni, slabe grzanie bylo dlatego wymienilem termostat i problem z temperatura silnika ustal... tzn, trzyma 90stopni i grzanie sie poprawilo ale wtedy zadnego problemu z odpalaniem nie bylo... jutro po raz drugi podpinamy pod inny komputer, bo sciagam mechanika moze cos wiecej bede wiedzial.. jak narazie stoje w miejscu ---------- Post dopisany 30-12-2012 at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 13:36 ---------- auto podstawilem do elektryka a propo bledow, wyskoczyl blad braku napiecia na cewce, plus do tego blad odnosnie przepustnicy lecz po przeczytaniu pare tematow samochod i tak normalnie powinien odpalic... sluchajcie a jakby byla uwalona cewka ?? ---------- Post dopisany 02-01-2013 at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2012 at 23:13 ---------- auto odpalilo... zabezpieczenia zostaly usuniete ale nie pomoglo to, wymieniony zostal przekaznik znajdujacy sie pod deska rozdzielcza i wtedy problem sie rozwiazal. dzieki
  2. u mnie 200tys silnik 2,4 rok 1997. Mam go prawie rok i ja montowalem gaz. Ksiazka prowadzona starannie lecz ksiazke mozna kupic, wydaje mi sie ze ma okolo 300tys
  3. z tym ze wogole by nie odpalil?? czy taki czujnik uszkodzony nie pokazalo by na kompie - ze walniety jest ?? nigdy nie bylo problemow z dnia na dzien zachcialo mu sie nie odpalic...
  4. po swietach zrobie jak zalecasz.... jak narazie wogole zero reakcji
  5. z tym ze na kompie zadne bledy nie wyskakuja...
  6. Witam wszystkich. Patrzylem na forum za podobnym tematem ale jakos roznia sie od mojego.. Moj problem polega na tym ze - Trzy dni temu wchodze rano do auta odpalam i wszystko niby okey bo odpalil normalnie ale po minucie gdzies tak auto zgaslo.. To krece go raz, drugi, trzeci i nic, za ktoryms razem odpalil ale znowu zaraz zgasl... Po jakims czasie ponownie odpalil i chodzil troche dluzej, przelaczylo na gaz i juz nie zgasl... Na drugi dzien odpalal i wszystko bylo wporzadku, rezerwa paliwa swiecila wiec zatankowalem go jeszcze.. Ale wczoraj znowu z tym ze..... Odpalam auto, odpalil na minute po czym zgasl i wogole juz nie odpalil... Probowalem krecic mnostwo razy go ale cisza nic... Zacholowalem go de mechaniora, a ten po jakims czasie mowi ze nie zrobi z tym.. Pompa paliwa zostala sprawdzona i dziala, paliwo w przewodach jest, napiecie tez okey i stwierdzil ze to cos z elektryka, albo z komputerem gazu albo auta... Zaznaczam ze mam zabezpieczenie takie ze jak otworze drzwi to auto gasnie po 20sekundach ale z tym jest wszystko wporzadku.. Czy ktos z was spotkal sie z takim problemem, ktos moze mial cos podobnego ?? Pomozcie silnik 2,4
  7. witam. Wkoncu udało mi sie odblokowac radio. Sposobem takim: 2godziny przetrzymałem go na włączonym zapłonie + radio włączone, później wyłączyłem radio i wcisnąłem tp + rds i włączyłem radio poczym wyskoczyła możliwość wpisania kodu, co prawda nie dało się zaakceptować ale wkońcu udało się zaakceptować tp+rds. Dzięki wielkie
  8. radio zostawiłem włączone na około 2godziny i udało się włączyć możliwość wpisania kodu, tzn tak jak pieciajek pisał żeby na zgaszonym trzymać tp+rds i dopiero włączyć i tak zaskoczyło, pojawiły się liczby wiec zgodnie z instrukcją wpisałem kod ale teraz jak to potwierdzić, przejść dalej??
  9. poszedłem sobie do auta a żeby sprawdzić dalej to radio i TP-RDS także zero reakcji i tak jak kolega "pieciajek" pisał na wyłączonym także nic.. teraz pytanie mam do użytkownika "klaczek84" normalnie włączyć zapłon tak że kontrolki mają świecić i zostawić na godzinę ?? fotka radia: 20120610045.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
  10. sprawdzałem scan + rds ale zero reakcji... tp + rds jeszcze chyba nie
  11. Witam Was. Szukałem na forum podobnego tematu ale raczej nie ma. Mam trochę dziwny problem z radyjkiem oryginał concert. Parę dni temu wyjmowałem akumulator ponieważ miałem zatkane otwory od odpływu wody. Założyłem go ale na radiu napis "SAFE". Poszukałem po internecie o kombinacji klawiszy i o kodzie który posiadam ale niestety albo mam złą kombinacje klawiszy (scan obok pokrętła głośności od lewej strony + rds) albo radio uszkodziło się ale przed wyjmowaniem akumulatora grało aż miło. Miał ktoś podobny problem?? Wydaje mi się że klawisze w ogóle nie reagują na wciskanie scan + rds
  12. Witam wszystkich. Mam na imię Tomek. Właśnie nie tak dawno nabyłem audi A4, stare bo rocznik jej to końcówka 97roku ale nie na roczniku się jeździ. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.