Treść opublikowana przez andrzejstrzelba
-
Płyta do Nawigacji MMI
Na chomiku szukałem i są do 2G HigH, 2G LOW i 3G, a konkretnie do 3G LOW nie ma ;/ Poza tym próbowałem nagrywać tą 3G na verbatima, jak kolega wyżej mówił i coś tam aktualizuje i się wyłącza. I podobno wersje 3G (LOW i HigH) mają tak, że niektóre wymagają aktywacji online, a niektóre nie. Więc już sam nie wiem ;/
-
Płyta do Nawigacji MMI
Ha! Pytanie tylko, jak ;D
-
Płyta do Nawigacji MMI
Już tam dzwoniłem, ale za spolszczenie chcą 1000zł i płyta w cenie ;/ Chcę wiedzieć, czy mogę tą płytę sam nagrać i ewentualnie spolszczyć, ale najbardziej zależy mi na płycie. Z góry dzięki
-
Płyta do Nawigacji MMI
Dawno mnie nie było na forum. Okazało się, że to MMI 3G LOW, więc chyba nic tego bo tam jest chyba aktywacja map online, chociaż jak usuwałem błąd ESP, to Online nie trzeba było aktywować, więc już nie wiem ;/
-
kontrolka hamulca
Skasowane błędy?? Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
Płyta do Nawigacji MMI
A po co płacić 1200zł w ASO?? Wolę tą z 2009, chociaż lepiej mieć nowszą
-
kontrolka hamulca
Jakie masz Audi?? Czujnik lubi się zacinać( w B6 miałem tak). Spróbuj wykasować błędy.
-
Płyta do Nawigacji MMI
OK!! Dzięki za odp.
-
Płyta do Nawigacji MMI
A czy zadziała z moim MMI?? Dokładnie powiedzieli mi w ASO, że to LOW, a wnioskuję że 2G bo nie ma joysticku/
-
Płyta do Nawigacji MMI
Witajcie! Szukam płyty do nawigacji. W ASO powiedziano mi że mam MMI 2G LOW i płyta kosztuje 1200zł Znalazłem na allegro płytę na europę 2009. Niewiem czy zadziała i co o niej myślicie?? Link: NOWA PŁYTA DVD NAWIGACJA NAVTEQ MMI AUDI 2009 ORG (2569573989) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mógłby się ktoś wypowiedzieć czy ta płyta zadziała z moim MMI, czy warto ją kupić, i czy to nie jest jakaś podróba. Słyszałem że kiedyś był podział na zachodnią i wschodnią Europę. To jest cała Europa czy nie?? Z góry dzięki za odpowiedź.
-
Nawigacja i MMI
Dzięki. P.S. Fajne masz A4 ^^
-
Nawigacja i MMI
Tzn. jak ten przycisk z prostym autem będzie aktywny, to mam alarm? A co to jest czujnik przechyłu?
-
Nawigacja i MMI
Jeszcze mam pytania: -po montażu haku holowniczego (oryginalny westfalia z oryginalnym modułem) zaświeciło się ESP. Przez telefon rozmawiałem z jakimś gościem z serwisu, i powiedział że trzeba wprowadzić jakiś kod, bez którego niezbędne jest działanie ESP. Powiezieli, że to prawie 300zł! -Do czego służą przyciski na lewych drzwiach? <br /><br />
-
Nawigacja i MMI
Wielkie dzięki za pomoc ---------- Post dopisany 14-06-2012 at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2012 at 07:23 ---------- <br /><br /> Zamieściłem zdjęcie z informacji o systemie. Może ktoś powiedzieć, jaka to wersja oprogramowania, i czy mogę na to nagrać język PL?
-
Nawigacja i MMI
A ile kosztuje i gdzie mogę ją kupić? I jeszcze jeden problem: Chciałem spolszczyć MMI, i jak sprawdzałem wersję oprogamowania to 5 6 7 i 8 linijka to nie byly żadne cyfry. Więc już niewiem.
-
Nawigacja i MMI
Pokrętło przy skrzyni biegów, którym zmieniam piosenki, stacje radiowe itp. można tylko obracać i naciskać. Więc mam 2g? A co z płytą do nawigacji?
-
Nawigacja i MMI
Witajcie Wczoraj zakupiłem Audi a4 B8 z kolorowym MMI(nie wiem dokładnie, jakie to jest MMI). Sprzedający nie dołączył mi płyty do nawigacji. Moje pytania: - skąd mam wząść płytę do nawigacji - jak mogę sprawdzić, jakie MMI posiadam (2g czy 3g) Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo w piątek wyjeżdżam na wakacje i chciałbym już to i owo wiedzieć o samochodzie. Z góry dziękuję.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Mam na imię Michał. Obecnie posiadam Audi A4 B8 z 2009 roku. Pozdrawiam Wszystkich