Bardzo dobry materiał,właśnie zlokalizowałem swoją usterkę dzięki tym fotkom. Dokładnie jak w opisie ,wszystkie kabelki z tego łączenia były utlenione.wreszcie problem z głowy:banan:
dzięki, ale tak jest jak się nie doczyta dokładnie. Moja kulpa. Wyraźnie jest napisane pod tylną kanapą a ja z tego wszystkiego odczytałem KLAPĄ. I wkrętak i do dzieła a tu wtopa.
Przy otwieraniu drzwi nie zapala się oświetlenie.Wszystkich czterech.Jedynie kiedy wyjmę kluczyk ze stacyjki to się zapala.Jaka to najczęściej może być przyczyna.
pierwsze to odkręć klemę od akumulatora, następnie odkręć dwa wkręty od poduszki klucz torks. później musisz wypiąć przewód od poduszki powinna być czerwona wtyczka. zostaną ci jeszcze dwa przewody ale na tyle długie że można sobie poradzić bez rozpinania.
nie jest łatwo. Od strony pasażera zdejm wygłuszenie ze słupka nad tą kostką. Tam umie sobie leciało wylatuje zupełnie gdzie indziej niż by się zdawało, dlatego trudno zlokalizować.