-
Mmi 3g basic downgrade Z k0260 do K0257
- Mmi 3g basic downgrade Z k0260 do K0257
Z jakiej wersji chcesz zejść?- Mmi 3g basic downgrade Z k0260 do K0257
Domyślam sie, zaznaczyć tylko te pozycje co są różne? bez bootloadera? Z K0260 na K0257 nie da się przez user defined Udało sie cofnąć na K206 user defined K0260 -> K206 -> K0257- Mmi 3g basic downgrade Z k0260 do K0257
Tu z forum.- Mmi 3g basic downgrade Z k0260 do K0257
oryginalnie bylo cos okolo k02xx, aktualizowalem do K0257 i bylo ok, na k0260 cos mam wrazenie ze dluzej sie uruchamia. Da sie to zrobić?- Mmi 3g basic downgrade Z k0260 do K0257
Witam forumowiczów, aktualizowalem do softu k0260 i chcialbym teraz wrócić do K0257, jak to dokonać?- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Podpiołem i działa,+12v do 16pinu i masa do 4 pinu , dziwne bo k-line jest na 7 a na 15 jest L-line. 15 pin połączyłem z pinem k-line w rns-e- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tak widziałem, ale obrazki się nie ładują, Wiem ze + i - do interfejsa, + i - do radia, i wystarczy połączyć tylko jednym kabelkiem k-line z interfejsu do rns-a ?- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam, Chce podłączyć vaga do Rns-e "na stole" jest możliwość?- [ALL] Może maglownica ?
Mam to samo, i juz nie wiem co to moze byc?? wymienione wszystko. Aha i jest jeszcze jeden temat, ja jade po drodze pochylej to kierownica do jazdy na wprost jest skrzywiona.- [B5 ADP] Jaka powinna byc kompresja na cylindrach 1.6
Witam. Jaka powinna byc kompresja na cylindrach w ADP ??? U mnie mam prawie rowna: 1. 14,1 2. 14,0 3. 14,1 4. 14,0 Wogole jakie powinny byc wartosci ok. pozdrawiam Łukasz- [B5 ADR] Wysokie spalanie!!! i duszenie silnika
U mnie to samo zima odcinki po 3.5 km spalalnie w 1.6 13 l/100 ale sie nie dziwie bo praktycznie caly czas na zimnym silniku temp. po 3.5 km w granicach 70st C- [B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
A gdzie kupowales?? Czy na allegro bilsteiny po 149zł to sa oryginaly, czy to jakies chiny?? Gdzie kupowaliscie amorki??- Kierownica nie prosto do jazdy na wprost...
Właśnie panowie co to moze być, mam podobne objawy. ???- Kierownica nie prosto do jazdy na wprost...
Witam. Panowie dalej mnie cos meczy z ta kierownica. Zauwazylem ze jak jest droga pochyla to kierownica jest w innej pozycji do jazdy na wprost. co to moze byc?? - Mmi 3g basic downgrade Z k0260 do K0257
lukgrzeb
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta