Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Audix

  1. Witam, Prosiłbym o pomoc w analizie zapisu. Auto nie ma mocy. Audi a4 b5 1.9 TDI 110km. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  2. Audix odpowiedział(a) na Audix temat w 1.9TDI
    Chciałbym zeby tak było... Najlepiej byłoby mi przerzucić i sprawdzic zanim dokonam zakupu
  3. Audix odpowiedział(a) na Audix temat w 1.9TDI
    Błędy po kazdym odpieciu były kasowane. Dzis zobaczę czy coś nie powróciło. Co do tego wbitego zaworka to wbijal do momentu, aż samochod zaczął na luzie w miarę ładnie na obroty wchodzic i przestał dymic.
  4. Audix odpowiedział(a) na Audix temat w 1.9TDI
    Postaram sie zrobic jakoś logi w najbliższym czasie. Co do przepływki to nie odczulem żadnej różnicy prócz owego kopcenia.
  5. Audix odpowiedział(a) na Audix temat w 1.9TDI
    Sprawdziłem tzw. Na oko oraz reakcja samochodu na odpiecie czujnika - auto zaczęło lekko kopcic.
  6. Audix odpowiedział(a) na Audix temat w 1.9TDI
    Zapomnialem dodac, ze w miare moich mozliwosci sprawdziłem te wszystkie czarne rury i w zadnej nie znalazlem jakiejkolwiek nieszczelnosci.. ale nie wykluczam, ze moze jednak... byla by to bardzo optymistyczna wersja dla mnie, ale tak jak mowie sprawdzalem i nic nie stwierdzilem ..
  7. Audix opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam wszystkich serdecznie Posiadam problem z moim audi A4 b5 Kombi 1.9 TDI. Polega on na tym, ze autko nie ma mocy tzn. mam wrazenie, ze turbina nie chodzi... dodatkowo na poczatku kiedy zaczolem odczuwac brak owej mocy samochod bardzo dymil na czarno przy gazowaniu na luzie. Bylem u mechanika, ktory wbil mi jakis zaworek przy pompie(?) paliwa i samochod przestal dymic dostal tylko takiego metalicznego dzwieku przy wyzszych obrotach. Moc nie powrocila. Dodam, ze wszystkie filtry zostaly wymienione wraz z olejem. Bledow VAG nie wykazal zadnych. Zawor EGR dziala, gruszka przy turbinie chodzi tzn. ramię sie porusza przy gazowaniu. Oleju w gumowych wezach nie ma - jedynie niewielka ilosc przy rurze przy intercoolerze. Sprawdzalem rowniez zewnetrzne lopatki w turbinie i nie maja one zadnych luzow i sa czyste - oczywiscie co do tych wewnatrz to nie mam pojecia jak wyglada ich stan . Przeplywomierz wyglada na zdrowy - po odpieciu czujnika autko zaczyna delikatnie dymic. Czy to turbina ? czy moze cos innego? Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie odpowiedzi
  8. Witam, Jestem Arek i posiadam świeżo zakupionego a4 b5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.