Treść opublikowana przez gecons
-
A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)
Ładna bryczka napewno posłuży jeszcze długi czas
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
siema jak na tą chwile wszystko ok jesli dobrze wszystko sie dokręci to nie ma co skrzypieć ak do tej pory jestem zadowolony ?
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
Folia imitująca szczotkowane alu chropowata powierzchnia kupilem na allegro a co do stolkow nic nie zmienialem bez problemu podeszly
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
Szczerze mówiąc ja jestem zadowolony że pomalowałem nie zauważyłem by szybciej się brudził
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
Wolna chwila więc czas na podpięcie can-ów wiązka od kaju( dzięki za nią )w kostkę niebieską piny 19 i 20 a przy radyjku w kostkę D w piny 9 i 10 licznik łatwiej jest wyjąć zdejmując dolną osłonę kierownicy jest więcej miejsca na odpięcie kostek zegara a jutro kodowanie
-
Nie działa podswietlenie całego radia.
Wiązki dorabia kaju odezwij się do niego napewno pomorze
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
W przyszlym miesiącu będą przeprowadzane kable od zegarów do radia bo niestety chwilowo ich nie ma będzie też ogarnięte zasilanie bezpośrednio do radia teraz jest przez stacyjke i montaż zestawu głośnomówiącego
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
Fajnie pasuje do wnętrza
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
Po zdjęciu plastików albo doginasz zatrzaski albo zakładasz nowe blaszki i nic nie skrzypi
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
Zaraz bedzie aktualizacja wczoraj montowałem kierownicę z audi a3 8p za miesiąc regeneracja turbo przy wymianie kierownicy nameczylem sie torx trzymajacy poduche byl zj**... i niestety stara kierownice musialem rozcinac by ją odkręcić
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
wygodne stołki zawieszenie już siedzi dodatkowo wymiana klocków na textar i podpory przedniej silnika na nową niestety w trakcie zdejmowania osłony silnika zobaczyłem że poducha silnika zaczęła puszczać więc niebawem wymiana obu
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
kolejne graty niebawem wskoczą na pokład komplet wahaczy RTS, zawór N75, klocki textar, nowe przewody hamulcowe oraz wymiana płynu hamulcowego
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
Ponowna wymiana foteli trafiłem w lepszym stanie po montażu małego już rwie do jazdy ? w październiku wskoczy na pokład kompletne nowe zawieszenie być może do tego nowe turbo jak i klocki hamulcowe
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
zgadza sie czarny jest delikatnie ciemniejszy od oryginalu ktory mialem ale ze odnawialem schowek to i tunel pomalowalem
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
Dasz linka? Zobacze moze i ja zmienie
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
Brak polysku mocno sie odroznial lepiej wyglada pomalowany
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
tak zdzierałem warstwę gumy wrzątkiem druciakiem i gąbką do naczyń zmatowione było i kilka warstw bola tego z aukcji http://allegro.pl/boll-lakier-do-zderzakow-plastikowych-spray-czarny-i7181244170.html
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
+ malowanie tunelu oraz przeciągnięcie wiązki od sub do głośników w tylnych drzwiach az po samo radio
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
kolejne mody pakiet światło, elektryczne szyby tył (przy pomocy elmo814), zamontowanie oklejonych dekorów oraz zamontowanie oświetlenia nóg tył (tu zapomniałem zrobić foto niebawem dodam )
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
kup ten ściągacz na allegro kosztuje grosze a nie raz się Tobie przyda;P co do ramienia wycieraczki kupiłem używkę na allegro valeo jest tego pełno lepiej dać więcej ale markowe nawet używkę niż chinola nówkę aukcje z ramionami https://allegro.pl/kategoria/wycieraczki-i-spryskiwacze-ramiona-wycieraczek-254184?string=audi q5&stan=używane&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-aut-1-5-1003
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
ładnie jedziesz z modami oby tak dalej
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
fajnie ze zadowolony z zakupu działaj działaj masz budżet ładnie furkę wyszykujesz ;P
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
Dzięki
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi