Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miecz0

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miecz0

  1. witam. 1Pytnie.Mam ksenony i zawsze się poziomowały automatycznie. od jakiegoś czasu wyskoczył mi błąd dotyczący ich poziomowania. odczytałem go i pisze że jest gdzieś problem w tylnym czujniku poziomowania. zlokalizowałem go przejrzałem wyczyściłem i nic to nie dało. Pytanie czy drogi jest ten czujnik i czy się opłaca robić ?? 2.Czy da się wymienić wyświetlacz od komputera podkładowego i ile to kosztuje?? Dziękuję z góry i pozdrawiam
  2. miecz0 opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Witam.Potrzebuje jakiegoś dobrego środka do odnowienia chromów bo chyba nikt od nowości o nie nie dbał.Są w opłakanym stanie i chciał bym je doprowadzić do pełnego blasku.Pasta tempo nie pomaga za wiele choć jest jakiś minimalny efekt ale chodzi mi o jakąś dobrą pastę która szybko zadziała.Jeżeli ma ktoś dobry pomysł to z góry dziękuję.Pozdrawiam
  3. No dokładnie kolego jednak tutaj to są sami najlepsi goście od audi pozdrawiam i bardzo bbardzo dziękuję:hi::hi:
  4. załączam dwie fotki jak one wyglądają
  5. witam.mam problem z zapięciem wycieraczki przedniej.jak pierwszy raz chciałe ją zdjąć polamałem takie plastik kóry się zatrzaskuje jak już włoże wycieraczke i teraz nie moge jej zamocować.te zapięcie jest nietypowe takie że od góry sie naciska i wtedy wychodzi.patrząc na allegro to są same ramiona ale nie ma tego zapięcia.
  6. Czyli trzeba wszystkie cztery od razu wymienić ??To zaś padaka ale co jeśli mam walnięty jakiś wtrysk a go nie wymienię??bo jeszcze nie wiem czy jest z nimi coś nie tak.ogólnie pali normalnie , nie telepie ,spala 7.5 w mieście ,choć zdaje mi się że lekko zamula ale w końcu ma 10 lat więc koni już też na pewno nie ma 130k.
  7. Mechanik stwierdził wadę wtrysku po pracy silnika i lekkim trzęsieniu budą ale to znikło bo obawiałem się że to dwu masa a jednak była poduszka od silnika poluzowana.Musze jednak podjechać na ten vag gdzieś bo musze jeszcze światła ustawić.dzięki i mam nadzieje że z pompowtryskami wszystko bedzie ok.pozdrawiam
  8. Witam forumowiczów.Chciałbym zapytać o dwie rzeczy dotyczące wtrysków.1.Czy w moim modelu są pompowtryski czy zwykłe?2.Jakiś mechanik gdzie kazałem sprawdzić rozrząd stwierdził że będę miał jeden pompowtrysk do wymiany.Czy są jakieś tego objawy jeżeli coś jest z nim nie tak.Mam nadzieje że dobrze napisałem i bardzo dziękuje z góry za odpowiedz.pozdrawiam
  9. Ponawiam pytanie bo jak widzę dużo nie do końca jestem poinformowany.
  10. Witam.Potrzebuje wymienić żarniki w moich xenonach bo jedna świeci jaśniej niż druga ale nie mam zielonego pojęcia od czego zacząć.Dzwoniłem kiedyś do goście który się takimi rzeczami zajmuje i krzykną 200zl za żarnik.Nie wiem czy to dużo czy mało jak dla mnie dużo ale słyszałem że można kupić taniej orginal. Chciał bym zapytać na co mam zwrócić uwagę.Dziękuje z góry.Pozdrawiam
  11. a jak sprawdzic te kodowania trzeba podłączyć vaga czy jakoś inaczej ??
  12. widze okazje i chciał bym napisać że mam xenon i w ogóle mam coś popaprane bo jeśli daj na "0" to (a mam też auto) i tak mi się automatycznie włączają xenony a to już może zimą rozładować akumulator :/
  13. ok ten cały plastik na pierwszej fotce napewno mam ale tego drugiego chyba nie.Więc co mam do kupić ??
  14. nie wiem czy dobrze trafiłem ale jak by co wybaczcie.Mój akumulator jest lużny tzn nie ma mocowanie ,żadnej blaszki ani obejmy.Nie wiem jak go zamocować bo strasznie hałasuje w środku.napewno jest jakieś orginalne mocowanie ale na allegro nic nie moge znaleść.bardzo proszę o pomoc bo już szlak mnie trafia od tych stuków.pozdro i z góry dzięki
  15. Witam wszystki i milo mi że mogłem dołączyć do grona właścicieli audi a4 miałem niedawno jeszcze a3 ale teraz zapragnołem a4.Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.