-
Co to za autko na tym teledysku:) ???
Opel Calibra
-
wspomaganie działa przez chwilę
zamiast inwestować w orginalne płyny wycieczki do ASO i inne głupoty jedź gdzieś gdzie ci zdemontują maglownice i zawiozą do firmy regenerującej, tam ci podepną pod maszyne do przepuszczania plynu i zobacza czy gdzies nie jest uszkodzona czy rozszczelniona. Wyjąć magiel potrafi każdy mechanik a regeneracją trudzi sie dużo osób ale trzeba uważac na akrobatów
-
wspomaganie działa przez chwilę
a nie ma nigdzie wycieków na wężach? nie musi się lać pod auto ale sączyć po wężach. jaki masz zalany płyn?
-
Gdzie znajduje się wysprzęglik?
Chce wymienić wysprzeglik gdyz zakupiłem Febi bilstein lecz nie moge znalez gdzie on sie znajduje ni to pod maska ni to w kanale nie moge go zlokalizowac. jakies pomysly?
-
Lampy tył Avant
Jeden wiecej nawrocony. Amen :dance:
-
klekocze strasznie po wymianie oleju
nie za rzadki ten olej? to twoja pierwsza wymiana oleju w tym aucie? moze handlarzyny coś dolały typu moto doktor .....
-
Lampy tył Avant
szczerze to kasztan z tą folią
-
Po zmianie biegu chwilowy brak mocy
Vag prawde ci powie ,Więc do dzieła !!! A przy jakiej prędkości obrotowej zmieniasz biegi? Jeśli oryginalne turbo VNT15 to nie powinno być czegos takiego , jak juz jest większe to im większa sprężarka z niskich obrotów bedzie się dłużej zastanawiała , bedzie bardziej leniwa. raczej orginalna, planuje ją rozebrać i wyczyscic to moze cos da , jakies tam podstawowe pojęcie jest
-
Po zmianie biegu chwilowy brak mocy
Mam to samo tez AFN 110km , KAT wywalony , EGR zaślepiony , moze turbo do czyszczenia....albo odma do butelki...
-
Tulejka Tuleja redukcyjna kierownicy z małego na duży wieloklin
Dzieki
-
Tulejka Tuleja redukcyjna kierownicy z małego na duży wieloklin
Posiadam fajną kiere z B5 polift i chciałem sobie zamontować do swojego przedlifta, ma ktoś taką tulejke albo wie gdzie ją dostać? albo ktoś ma cały pakiet zeby przelozyc taka kiere tj. obudowa + taśma od airbagu
-
Głośna praca klekot 1.9 110km AFN
kąt wrtsyku jest ok tylko wywala mi błąd 01268 01268 - Quantity Adjuster (N146) 19-10 -- Lower Limit - Intermittent moze tak byc ze gdzies jest przerwa na kablu i zle zczytywany jest kąt wtrysku i co idzie za tym samym jest zle ustawiony??
-
Głośna praca klekot 1.9 110km AFN
plecionka zmieniona, gdzie szukac nieszczelnosci wydechu ?? jaki koszt wygluszenia? rozumiem ze mowisz o podlodzesilnika
-
Głośna praca klekot 1.9 110km AFN
Witam. Jak w temacie mój AFN chodzi wg. mnie bardzo głośno. jest to Avant 96r. -rozrząd zrobiony 20tys.temu -olej 2 tys. temu + filtry -EGR zaślepiony -KAt wywalony Samochód chodzi głośno, rozumiem ze ma swoje lata ale kolega ma identyczny tylko quatroo i chodzi o niebo lepiej. Prosze o sugestie co sprawdzic
-
Problem z założeniem uszczelki na ramke drzwi kierowcy
Witam. zakupiłem sobie uszczelke drzwi kierowcy, tą co idzie na ramke drzwi, nie ta w karoserie. Wszystko pięknie ale nie może ładnie sie ułożyc na ramce i łądnie dolegać, przełożylem starą i rowniez jest to samo, jakies wypuklenia krzywo miejscami nie moge tego naprostowac. jakies pomysly ??