Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

martin26110

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. zamiast inwestować w orginalne płyny wycieczki do ASO i inne głupoty jedź gdzieś gdzie ci zdemontują maglownice i zawiozą do firmy regenerującej, tam ci podepną pod maszyne do przepuszczania plynu i zobacza czy gdzies nie jest uszkodzona czy rozszczelniona. Wyjąć magiel potrafi każdy mechanik a regeneracją trudzi sie dużo osób ale trzeba uważac na akrobatów
  2. a nie ma nigdzie wycieków na wężach? nie musi się lać pod auto ale sączyć po wężach. jaki masz zalany płyn?
  3. Chce wymienić wysprzeglik gdyz zakupiłem Febi bilstein lecz nie moge znalez gdzie on sie znajduje ni to pod maska ni to w kanale nie moge go zlokalizowac. jakies pomysly?
  4. martin26110 odpowiedział(a) na Olszak86 temat w Audi A4 B5
    Jeden wiecej nawrocony. Amen :dance:
  5. nie za rzadki ten olej? to twoja pierwsza wymiana oleju w tym aucie? moze handlarzyny coś dolały typu moto doktor .....
  6. martin26110 odpowiedział(a) na Olszak86 temat w Audi A4 B5
    szczerze to kasztan z tą folią
  7. Vag prawde ci powie ,Więc do dzieła !!! A przy jakiej prędkości obrotowej zmieniasz biegi? Jeśli oryginalne turbo VNT15 to nie powinno być czegos takiego , jak juz jest większe to im większa sprężarka z niskich obrotów bedzie się dłużej zastanawiała , bedzie bardziej leniwa. raczej orginalna, planuje ją rozebrać i wyczyscic to moze cos da , jakies tam podstawowe pojęcie jest
  8. Mam to samo tez AFN 110km , KAT wywalony , EGR zaślepiony , moze turbo do czyszczenia....albo odma do butelki...
  9. Posiadam fajną kiere z B5 polift i chciałem sobie zamontować do swojego przedlifta, ma ktoś taką tulejke albo wie gdzie ją dostać? albo ktoś ma cały pakiet zeby przelozyc taka kiere tj. obudowa + taśma od airbagu
  10. kąt wrtsyku jest ok tylko wywala mi błąd 01268 01268 - Quantity Adjuster (N146) 19-10 -- Lower Limit - Intermittent moze tak byc ze gdzies jest przerwa na kablu i zle zczytywany jest kąt wtrysku i co idzie za tym samym jest zle ustawiony??
  11. plecionka zmieniona, gdzie szukac nieszczelnosci wydechu ?? jaki koszt wygluszenia? rozumiem ze mowisz o podlodzesilnika
  12. Witam. Jak w temacie mój AFN chodzi wg. mnie bardzo głośno. jest to Avant 96r. -rozrząd zrobiony 20tys.temu -olej 2 tys. temu + filtry -EGR zaślepiony -KAt wywalony Samochód chodzi głośno, rozumiem ze ma swoje lata ale kolega ma identyczny tylko quatroo i chodzi o niebo lepiej. Prosze o sugestie co sprawdzic
  13. Witam. zakupiłem sobie uszczelke drzwi kierowcy, tą co idzie na ramke drzwi, nie ta w karoserie. Wszystko pięknie ale nie może ładnie sie ułożyc na ramce i łądnie dolegać, przełożylem starą i rowniez jest to samo, jakies wypuklenia krzywo miejscami nie moge tego naprostowac. jakies pomysly ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.