Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wspomaganie działa przez chwilę


tomas91

Rekomendowane odpowiedzi

Plyn jest?

Pozniej co sie dzieje? Piszczy, jeczy, trzeszczy.

Jak dodaszgazunto jakas reakcja jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyn jest nowy , pompa wspomagania nowa po dodaniu gazu nie ma poprawy . tylko działa przez chwile po odpaleniu

Nowa chińska? Działała kiedykolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa chwilę jak zimna , czy jak rozgrzana i zapalisz to też przez chwilę działa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa tylko jak auto dłużej postoi np. rano . Wymieniłem juz 3 używane pompy w końcu kupiłem nową fakt chińską ale dalej jest tak samo. W zbiorniczku nic sie nie dziej po wymianie pomp zawsze sie pieniło a po jakimś czasie przestawało i jest spokój .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedział bym że pompa ale jak już czwarta pompa to chyba odpada

nie chcę wróżyć ale możliwe że magiel fiksuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak - u mnie w zbiorniczku się nie pieniło, układ dał się odpowietrzyć, ale wspomaganie było tylko na zimnym silniku. Pewnie Twoja pompa w tej chwili też wyje - jeśli tak jest, to niestety nie będzie to chodzić - kup ori używaną pompę za stówę, byle w dobrym stanie. Jest jeszcze jedna przyczyna, jednak niezwykle rzadka - rozwarstwiony w środku wąż od pompy do magla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciemno nic bym nie robil. Lepej pojechac do jakiegos speca lub kilku i zasiegnac jezyka. Moze te zaworki zwrotne cos nie dzialaja jak trzeba.

Cieknie magiel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

węże suche z maglownicy nic nie cieknie płyn nalany zielony febi . właśnie wszystkich mechaników co sie pytałem to tylko jedno jak pompa wymieniona to jeszcze została maglownica do wymiany . A morze sie maglownica jakoś mocniej zapowietrzyć ??

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

Gdze sie znajdują zaworki zwrotne z tego co widziałem to jakis zaworek jest przy pompie . Jest jeszcze jakiś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

węże suche z maglownicy nic nie cieknie płyn nalany zielony febi . właśnie wszystkich mechaników co sie pytałem to tylko jedno jak pompa wymieniona to jeszcze została maglownica do wymiany . A morze sie maglownica jakoś mocniej zapowietrzyć ??

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

Jest jeszcze jakiś ??

Jeden znajduje sie w śrubie, która przykręca wąż ciśnieniowy idący od pompy do maglownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast inwestować w orginalne płyny wycieczki do ASO i inne głupoty jedź gdzieś gdzie ci zdemontują maglownice i zawiozą do firmy regenerującej, tam ci podepną pod maszyne do przepuszczania plynu i zobacza czy gdzies nie jest uszkodzona czy rozszczelniona. Wyjąć magiel potrafi każdy mechanik a regeneracją trudzi sie dużo osób ale trzeba uważac na akrobatów :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może sie maglownica jakoś mocniej zapowietrzyć ??? przekładając zawsze pompy to było coraz gorzej

---------- Post dopisany 31-08-2013 at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2013 at 22:02 ----------

może mieć znaczenie obniżenie auta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pwino tak sie stac ze sie zapowietrzyc patrz u kolegi tylko w passku tez juz któras pompa jest wsadzona i tez przy rozgrzaniu słabnie wspoma ale magiel był regenerowany bo ciekło z niego i nie wiadomo co to moze byc rózne płyny były lane i nic nie dało to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak różne płyny były lane ?

płyn leje się taki jaki powinien być

pompa nowa czy używka (pewny że dobra )

bo przy takich objawach to na pompe wskazuje ew. olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...