Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomasl91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomasl91

  1. tomasl91 odpowiedział(a) na tomasl91 temat w Audi A4 B5
    Znajomy stroił co się tym zajmuje ale już kilka prób i nic z tego nie wychodzi
  2. tomasl91 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    http://vaglogi.pl/log-003_020_O6qFOlA.html. http://vaglogi.pl/log-115_118_033_f2R1Q.html. Witam mam problem z autem zrobiony stroker z1.8t na 2.0t wał axx tłoki też zebrane odprężone głowica z adr szeroki kanał wałek ssący z adr turbo na żeliwie z ihi na kulce o auto wgl nie chce generować mocy jakes może pomysły ktoś miał taki przypadek ?
  3. tomasl91 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Potrzebuje adaptera pod jarzmo na swap hebli do audi a4b5 quattro tyl 245/300mm tarcza od s4b6 jarzmo zacisk s4b5 posiada ktoś coś pomorze
  4. Nie pasuje p&p dw czy walbro ma średnicę 39 mm a orginal50 mm i walbro ciągnie tylko z dołu paliwo więc dol kosza trzeba rozciac
  5. tomasl91 odpowiedział(a) na tomasl91 temat w Audi A4 B5
    Nic o przepustnicy nie wyskakuje problem tkwi z paleniem sterownik poszedł do sprawdzenia czy nie uwalony jest .
  6. tomasl91 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    mam problem swapowałem 1.8 w audi b5 lift na 1.8turbo awt z polifta wiazka orginalna immo z ecu wyłączone wszystko podłączyłem audi odpaliło lecz prawie zero reakcji na gaz po zgaszeniu już nie odpaliło po odpięciu aaku na chwile i podłączeniu odpala ale znów to samo jest jest błąd 17072 ecm power realy load circuit (j271) p0688-35-00-open circuit .ktoś miałm taki przypadek po zmianie silnika trzeba cos w intalacji przepiac czy jak przekaźniki mam dwa 373 i 30 podmieniałem je i nadal to samo
  7. witam mam problem swapowałem polifta audi a4b5 1.8 125 km na 1.8t awt wsadziłem kompl silnik awt z wiazka i kompem orginalnym europa kostki w skrzynce ecu pasowały podłączyłem immo zostało wyłączone audi odpaliło od pierwszego lecz słabo reagowało na gaz po zgaszeniu już nie odpaliło błod jest o niskim napięciu ecu błąd 17072-ecm power realy load circuit (j271) p0688-35-00-open circuit przekaźniki w skrzynce ecu mam dwa 30 i 373 podmieniałem je i nic to nie daje wiazke przepatrzyłem wygląda ok zauważyłem ze jak z skrzynki ecu wyciagne pomaranczowa kostke lub czarna i włożę to auto odpala ale reakcji na gaz prawie brak i zgasze to znów musze wyjmować te kostki i wkładac bądź aku odłanczac na chwile i znów odpali ktoś swapował taki silnik i miał może take problemy brakuje jakiś przewodów dodatkowych czy cos trzeba w przy kompie piny pozamieniać może ktoś pomoze
  8. tomasl91 odpowiedział(a) na DaveDaveDave temat w Audi A4 B5
    0i jak przekłada diesela na benzynę ?
  9. ładny wynik płasko
  10. [ierwsze zaczoł bym od pompy a nie słychac jej nie buczy czy wyje
  11. dziwne cos ze niby rdza sie osadizła no płyn jak jest stary to zmienia barwe nie powiem musisz obserwowac albo zalac nowy płyn znów
  12. no musisz sprawdzic cisnienie ile daje pompa albo podmien ja ale wyglada na nia a tym doładowan to tak jak mówisz sztange to bedziesz widział czy pracuje czy nie
  13. trzeba na miejscu zrobic i trza sie zgrac bo cos grupa nasza cos nie moze bardzo
  14. dobry kiedy jakis spot pany
  15. dzieki dev juz wszystko wiem
  16. nie no zostaje przy dwumasie a jak jednomas bym chciał to wtedy od czego sprzegło
  17. mam pytanie niebawem bede wywalał swoje spalone sprzegło chce juz wymienic na cos co wytrzyma a sie nie spali silnik 1.8 t oczywiscie po c*pie dwumas niestety tez siadł
  18. zmierz cisnienie oleju bo to jak mówisz jak by na korbowodzie pukało
  19. dzis dawajcie do decatlon
  20. no jak z tym spotem dzis
  21. moze byc 18 a 19 a do 5 czerwca jeszcze daleko ---------- Post dopisany at 07:27 ---------- Poprzedni post napisany at 07:27 ---------- a gdzie sie spotkamy
  22. no włansie tak myslałem wymontowałem go nawet tylko problem z kupnem nowego nie ma dostepnego a uzywka tez ciezko cos
  23. mam taki problem nabiłem klime i klima sie nie włącza prad do kompresora nie dochodzi na krótko działa czy kompresor i wiatrak sprawny klimatronik zmieniałem i tez to samo bezpiecznik sprawny prad jest pod podłuznica strownik zamieniałem i tez to samo czujnik tem wewnetrznej tez zmieniałem i tez nic macie jakes pomysły jeszcze mysle nad zaworze cisnieniowym klimatyzacji bo juz zgłupiałem
  24. własnie jak weszłem kody błedów to ze czujnik tem zewnetrznej ale bład sporadyczny a i własnie ze ten zawór cisnienia klimy było a dalej to juz nei wiem bo szły błedy i zacinał sie komp az
  25. tez jestem za niedziela jakos po południu co ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.