Treść opublikowana przez tomasl91
-
1.8t/2.0t stroker
Znajomy stroił co się tym zajmuje ale już kilka prób i nic z tego nie wychodzi
-
1.8t/2.0t stroker
http://vaglogi.pl/log-003_020_O6qFOlA.html. http://vaglogi.pl/log-115_118_033_f2R1Q.html. Witam mam problem z autem zrobiony stroker z1.8t na 2.0t wał axx tłoki też zebrane odprężone głowica z adr szeroki kanał wałek ssący z adr turbo na żeliwie z ihi na kulce o auto wgl nie chce generować mocy jakes może pomysły ktoś miał taki przypadek ?
-
SWAP hebli tył quattro
Potrzebuje adaptera pod jarzmo na swap hebli do audi a4b5 quattro tyl 245/300mm tarcza od s4b6 jarzmo zacisk s4b5 posiada ktoś coś pomorze
-
Audi A4 B6 1.8 T Q BEX jaka mocniejsza pompa paliwa? - prośba o pomoc
Nie pasuje p&p dw czy walbro ma średnicę 39 mm a orginal50 mm i walbro ciągnie tylko z dołu paliwo więc dol kosza trzeba rozciac
-
1.8 na 1.8t awt
Nic o przepustnicy nie wyskakuje problem tkwi z paleniem sterownik poszedł do sprawdzenia czy nie uwalony jest .
-
1.8 na 1.8t awt
mam problem swapowałem 1.8 w audi b5 lift na 1.8turbo awt z polifta wiazka orginalna immo z ecu wyłączone wszystko podłączyłem audi odpaliło lecz prawie zero reakcji na gaz po zgaszeniu już nie odpaliło po odpięciu aaku na chwile i podłączeniu odpala ale znów to samo jest jest błąd 17072 ecm power realy load circuit (j271) p0688-35-00-open circuit .ktoś miałm taki przypadek po zmianie silnika trzeba cos w intalacji przepiac czy jak przekaźniki mam dwa 373 i 30 podmieniałem je i nadal to samo
-
problem z ele po swapie 1.8 na 1.8t audi b5
witam mam problem swapowałem polifta audi a4b5 1.8 125 km na 1.8t awt wsadziłem kompl silnik awt z wiazka i kompem orginalnym europa kostki w skrzynce ecu pasowały podłączyłem immo zostało wyłączone audi odpaliło od pierwszego lecz słabo reagowało na gaz po zgaszeniu już nie odpaliło błod jest o niskim napięciu ecu błąd 17072-ecm power realy load circuit (j271) p0688-35-00-open circuit przekaźniki w skrzynce ecu mam dwa 30 i 373 podmieniałem je i nic to nie daje wiazke przepatrzyłem wygląda ok zauważyłem ze jak z skrzynki ecu wyciagne pomaranczowa kostke lub czarna i włożę to auto odpala ale reakcji na gaz prawie brak i zgasze to znów musze wyjmować te kostki i wkładac bądź aku odłanczac na chwile i znów odpali ktoś swapował taki silnik i miał może take problemy brakuje jakiś przewodów dodatkowych czy cos trzeba w przy kompie piny pozamieniać może ktoś pomoze
-
swap 1.9TDI na 1.8t
0i jak przekłada diesela na benzynę ?
-
Passat 1.8t awt 222 KM 330 Nm
ładny wynik płasko
-
Trzeszczenie przy kreceniu kierownicą
[ierwsze zaczoł bym od pompy a nie słychac jej nie buczy czy wyje
-
Ciemny kolor płynu chłodzącego
dziwne cos ze niby rdza sie osadizła no płyn jak jest stary to zmienia barwe nie powiem musisz obserwowac albo zalac nowy płyn znów
-
1.8T AEB czasami nie włącza nie turbo i problemy z pracą na benzynie
no musisz sprawdzic cisnienie ile daje pompa albo podmien ja ale wyglada na nia a tym doładowan to tak jak mówisz sztange to bedziesz widział czy pracuje czy nie
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
trzeba na miejscu zrobic i trza sie zgrac bo cos grupa nasza cos nie moze bardzo
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
dobry kiedy jakis spot pany
-
wymiana sprzegła
dzieki dev juz wszystko wiem
-
wymiana sprzegła
nie no zostaje przy dwumasie a jak jednomas bym chciał to wtedy od czego sprzegło
-
wymiana sprzegła
mam pytanie niebawem bede wywalał swoje spalone sprzegło chce juz wymienic na cos co wytrzyma a sie nie spali silnik 1.8 t oczywiscie po c*pie dwumas niestety tez siadł
-
Stuki w silniku i zapalajaca sie kontrolka oleju
zmierz cisnienie oleju bo to jak mówisz jak by na korbowodzie pukało
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
dzis dawajcie do decatlon
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no jak z tym spotem dzis
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
moze byc 18 a 19 a do 5 czerwca jeszcze daleko ---------- Post dopisany at 07:27 ---------- Poprzedni post napisany at 07:27 ---------- a gdzie sie spotkamy
-
klima nie działa a4b5 96 rok
no włansie tak myslałem wymontowałem go nawet tylko problem z kupnem nowego nie ma dostepnego a uzywka tez ciezko cos
-
klima nie działa a4b5 96 rok
mam taki problem nabiłem klime i klima sie nie włącza prad do kompresora nie dochodzi na krótko działa czy kompresor i wiatrak sprawny klimatronik zmieniałem i tez to samo bezpiecznik sprawny prad jest pod podłuznica strownik zamieniałem i tez to samo czujnik tem wewnetrznej tez zmieniałem i tez nic macie jakes pomysły jeszcze mysle nad zaworze cisnieniowym klimatyzacji bo juz zgłupiałem
-
nie załacza się klima
własnie jak weszłem kody błedów to ze czujnik tem zewnetrznej ale bład sporadyczny a i własnie ze ten zawór cisnienia klimy było a dalej to juz nei wiem bo szły błedy i zacinał sie komp az
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
tez jestem za niedziela jakos po południu co ?