Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomasl91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomasl91

  1. czujnik siedzi temp na 100 % termostat jak siedzi to jest albo bardzo niska temp albo bardzo wysoka jak sie nie otworzy pzdr
  2. no kolego jak mówisz ze czarno na sciankach zbiorniczka to tylko uszczelka siedzi niestety
  3. no tu czy mam wiecej paliwa czy mniej to jest to samo tak własnie jak z francuzach .a bezn w baku jest ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- a ten za niedługo napisze jaka mam instalacje pozdr ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- a ten za niedługo napisze jaka mam instalacje pozdr
  4. Witam mam taki proble w czasie jazdy na lpg opada mi wskaznik paliwa przy dotankowaniu unosi sie i przy rozłaczeniu aku tez byłem u gazowników oni nic nie wiedza co to moze byc jaka przyczyna czy cos oni spiepszyli jak zakładali lpg
  5. tomasl91 odpowiedział(a) na Bettcher temat w Audi A4 B5
    no łopaty zostaw łandnie sie prezentuja wiadomo tamte sa lekie jak na alu a łopata to lopata
  6. kolego siwece tez maja wpolnego z tym napewno ale jak mówisz maja mało co przejechane to nie a ze sa od zykłego a nie turbaq to nic nie ma tak jak by wtryskiwacze sie rozregulowały musisz jechac do gazowników oni wyjma je i wyczyszcza a jak padły to nowe ci załoza i problem powinienm minac
  7. własnie boro 21 by wpadł na spocik
  8. Jak dwumas nie ma luzów czyli pedał sprzegła nie pulsuje to nie ma sensu go wymieniac . kolego napewno dasz rade bardzo łatwo sie wyjmuje skrzynie poł osie odrecasz imbusem odchylasz poduszki szkrzyni i sruby i wyjmujesz a wysprzeglik odpinasz .wiadomo we dwóch najlepiej gorzej pozniej z wsadzeniem skrzyni zeby pilot trafił w wałek ale to kfestja manewrowania skrzynia pozdrawiam
  9. kolego ja miałem 1BA tak jak mówisz 680mm po załozeniu samych sprezyn waiteca opadł mi na 650 mm jakes 3 cm nizej
  10. Posprawdzaj wszystke poduszki skrzyni silnika a z tyłu to podpora wału pewnie dostała luz czesto sie wyrabia i wali przy gwałtownym puszczeniu sprzegła
  11. ja mysle ze to koło jest do wymiany zebate na wale pewnie ono drze pasek na 99% przy zdjeciu przyjzyj sie dokładnie na koła któres musi byc przydarte ostra krawedz miec pozdr
  12. sprawdz najpierw pompe wodna czy sie nie rozleciała a warto ja sprawdzic zanim głowice zwalisz
  13. tomasl91 odpowiedział(a) na MACIEKWIE temat w 1.8T
    jak masz iskre i czujniki sa ok to zobacz rozrzad bo koledze pekł pasek i tez krecił i nic sie nie dziło wszystko było sprawdzane na rozne sposoby a tu nic a tu rozrzad pekł i jeszcze jake szczescie ze nic sie nie pokrzywiło a był poł dnia krecony
  14. kolego zwykły gaz masz czy sekfencje
  15. turbina juz poszcza olej i dlatego jest mokro jak auto zwinie sie porusza to nie wymieniaj egera nie ma potrzeby na nowym bedzie to samo
  16. rurki poluzuj od wtryskiwaczy i krec az ropa pojdzie nimi
  17. no za uzywke musisz dac z 400zł niby fakt ze na orginalnych czesciach jest jeszcze jak masz luzy w niej ciekawe czy prowadnica sie nie wyrobiła bo takto dodaktowe koszty jak bys regenerował
  18. kolego to bedzie wysprzeglik znajomy miał taki objaw tylko w b4 wymienił i było ok wiec u cibie bedzie to samo
  19. kolego jesli dobrze pamietam to tylko do czoła jest dokrecany oringów nie ma jak dobrze pamietam
  20. dziwne nieraz zdarza sie przy składsaniu głowicy ze nie chce zaciagnac oleju i ni odpali ale po dłuzszych przerwach zawsze odpalał
  21. kolego odczekaj i próbuj odpalic
  22. No powinien cały czas własnie a jak wezmiesz na wiekszym biegu przyspieszał od 30do 50 tez to samo jest
  23. dobrze koledzy mówia płyn chamólcowy zobacz
  24. przy turbinie masz taki zawór podłonczony do podcisnienia zobacz czy nie spadł wezyk lub czy działa
  25. najpier jedz gdzies do warsztatu i sprawdz cisnienie na tłokach i bedziesz wiedział czy siedza pierscienie a jak tak to do wymiany ale lepiej silnik drógi kupic juz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.