Treść opublikowana przez tomasl91
-
problem z uzyskaniem odpowiedniej temepratury
czujnik siedzi temp na 100 % termostat jak siedzi to jest albo bardzo niska temp albo bardzo wysoka jak sie nie otworzy pzdr
-
zapowietrzona nagrzewnica
no kolego jak mówisz ze czarno na sciankach zbiorniczka to tylko uszczelka siedzi niestety
-
opadanie wskazów od PB w jezdzie na lpg
no tu czy mam wiecej paliwa czy mniej to jest to samo tak własnie jak z francuzach .a bezn w baku jest ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- a ten za niedługo napisze jaka mam instalacje pozdr ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- a ten za niedługo napisze jaka mam instalacje pozdr
-
opadanie wskazów od PB w jezdzie na lpg
Witam mam taki proble w czasie jazdy na lpg opada mi wskaznik paliwa przy dotankowaniu unosi sie i przy rozłaczeniu aku tez byłem u gazowników oni nic nie wiedza co to moze byc jaka przyczyna czy cos oni spiepszyli jak zakładali lpg
-
Które felgi zostawić
no łopaty zostaw łandnie sie prezentuja wiadomo tamte sa lekie jak na alu a łopata to lopata
-
1.8 T szarpie na gazie
kolego siwece tez maja wpolnego z tym napewno ale jak mówisz maja mało co przejechane to nie a ze sa od zykłego a nie turbaq to nic nie ma tak jak by wtryskiwacze sie rozregulowały musisz jechac do gazowników oni wyjma je i wyczyszcza a jak padły to nowe ci załoza i problem powinienm minac
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
własnie boro 21 by wpadł na spocik
-
Pilne pytanie dot wymiany sprzegła.
Jak dwumas nie ma luzów czyli pedał sprzegła nie pulsuje to nie ma sensu go wymieniac . kolego napewno dasz rade bardzo łatwo sie wyjmuje skrzynie poł osie odrecasz imbusem odchylasz poduszki szkrzyni i sruby i wyjmujesz a wysprzeglik odpinasz .wiadomo we dwóch najlepiej gorzej pozniej z wsadzeniem skrzyni zeby pilot trafił w wałek ale to kfestja manewrowania skrzynia pozdrawiam
-
H&R, Eibach, Weitec... ile faktycznie obniżają?
kolego ja miałem 1BA tak jak mówisz 680mm po załozeniu samych sprezyn waiteca opadł mi na 650 mm jakes 3 cm nizej
-
Buczenie i wibracje po odpuszczeniu gazu
Posprawdzaj wszystke poduszki skrzyni silnika a z tyłu to podpora wału pewnie dostała luz czesto sie wyrabia i wali przy gwałtownym puszczeniu sprzegła
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
ja mysle ze to koło jest do wymiany zebate na wale pewnie ono drze pasek na 99% przy zdjeciu przyjzyj sie dokładnie na koła któres musi byc przydarte ostra krawedz miec pozdr
-
Dziwna przypadłość-ubytek płynu chłodzącego.
sprawdz najpierw pompe wodna czy sie nie rozleciała a warto ja sprawdzic zanim głowice zwalisz
-
Nie chce zapalić
jak masz iskre i czujniki sa ok to zobacz rozrzad bo koledze pekł pasek i tez krecił i nic sie nie dziło wszystko było sprawdzane na rozne sposoby a tu nic a tu rozrzad pekł i jeszcze jake szczescie ze nic sie nie pokrzywiło a był poł dnia krecony
-
Strzał w kolektor dolotowy w podczas odpalania silnika
kolego zwykły gaz masz czy sekfencje
-
Wyciek oleju, z czego i dlaczego?
turbina juz poszcza olej i dlatego jest mokro jak auto zwinie sie porusza to nie wymieniaj egera nie ma potrzeby na nowym bedzie to samo
-
Auto nie chce odpalić po dolaniu paliwa
rurki poluzuj od wtryskiwaczy i krec az ropa pojdzie nimi
-
Maglownica- wycieka płyn
no za uzywke musisz dac z 400zł niby fakt ze na orginalnych czesciach jest jeszcze jak masz luzy w niej ciekawe czy prowadnica sie nie wyrobiła bo takto dodaktowe koszty jak bys regenerował
-
Pedał sprzęgła nie odbija i chodzi lekko!!
kolego to bedzie wysprzeglik znajomy miał taki objaw tylko w b4 wymienił i było ok wiec u cibie bedzie to samo
-
Cieknący plastik przy chłodnicy
kolego jesli dobrze pamietam to tylko do czoła jest dokrecany oringów nie ma jak dobrze pamietam
-
1.6 fsi
dziwne nieraz zdarza sie przy składsaniu głowicy ze nie chce zaciagnac oleju i ni odpali ale po dłuzszych przerwach zawsze odpalał
-
1.6 fsi
kolego odczekaj i próbuj odpalic
-
Wibracje samochodu
No powinien cały czas własnie a jak wezmiesz na wiekszym biegu przyspieszał od 30do 50 tez to samo jest
-
Czerwona kontrolka
dobrze koledzy mówia płyn chamólcowy zobacz
-
Slabniecie silnika AJL
przy turbinie masz taki zawór podłonczony do podcisnienia zobacz czy nie spadł wezyk lub czy działa
-
Bierze dużo oleju
najpier jedz gdzies do warsztatu i sprawdz cisnienie na tłokach i bedziesz wiedział czy siedza pierscienie a jak tak to do wymiany ale lepiej silnik drógi kupic juz