Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomasl91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomasl91

  1. mi jak poduszka sei rozwaliła pekła normalnie to tylko przy ostrym cisnieciu na 2 czy 3 biegu take naprezanie było z poczatku myslałem ze to tłumik wali bo taki dziek był jak by on ale to sie okazała poducha po wymianie wszystko ok wymien i zobacz
  2. nie pwino tak sie stac ze sie zapowietrzyc patrz u kolegi tylko w passku tez juz któras pompa jest wsadzona i tez przy rozgrzaniu słabnie wspoma ale magiel był regenerowany bo ciekło z niego i nie wiadomo co to moze byc rózne płyny były lane i nic nie dało to
  3. witam kolega ma taki problem w passku b5 1.8 t jest tak ze na zimnym wspomaganie ładnie chodzi leko sie kreci a gdy sie rozgrzeje siada co to moze byc powiem ze pompa wspomagania była wymieniana i nic maglownic regenerowana tez
  4. witam mam pytanko posiadam poliftowy zderzak ze spryskami i zakupiłem zderzak od s4 i mam pytanie czy podejda spryki od polifta do s4 zderzaka ? zaslepki kupiłem mysle ze pasuja ktos cos wie o tym ---------- Post dopisany 01-09-2013 at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany 09-08-2013 at 11:55 ---------- up,
  5. no ja tez bede
  6. no swieto swieto wolne to ja w czwartek ?
  7. tomasl91 odpowiedział(a) na Piter838 temat w 1.6
    no kolego jak sie rozbierze to bedzie czuc czy sie przyciera jest opór czy nie zaczyna przeciekac ale jak nie wymieniałes i poprzedni własciciel to wymien omina cie pozniej dodatkowe koszta drugego razu rozbierania i masz z głowy 130 zł wydasz wiecej ale spokój na lata
  8. tomasl91 odpowiedział(a) na Sadek_WLG temat w 1.6
    no to nic jak włoncznik w rozruszniku siedzi
  9. koledzy a jaki srodfek pasta do polerowania felg na lustro co radzicie mi zaszły i nie moge ich doczysci tak jak były ach
  10. ale to głosno ci chodzi da sie bez problemu tam w koło wkrecasz 3 sróbki 5tki jak mi sie wydaje i sciagasz koło i masz łozysko sprzegiełko na wierzchu
  11. tomasl91 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    kolego warto i uzywana jak oczywiscie w dobrej kasie uzywana szyba to wiadomo moze miec odpryk porysowana byc uszkodzona przy demontazu nowa to nowa wiadomo pytasz czy pilkingtona czy tansza róznic to przyciemnianiem paskami sa no wykonanie lepsze napewno bardziej dopasowana do auta bedzie ale chodzi o wytrzymałosc to smiało ta czy gorsza bez problemu bedzie siedziała
  12. to wyglada na łozysko oporowe na wysprzegliku najpredzej jak mówisz ze przy wcisnieciu sprzegła jest cisz
  13. jak właczysz klime to wentylator odrazu sie załancza musi chodzic zeby studzic chłodnice
  14. ja tez bede
  15. Mi to wyglada na amortyzatory a nie wylały sie ?poduchy górne ich najlepiej je wyjac i sprawdzic
  16. zgadzam sie z kolega a jesli chodzi o osłony przegubu to spidan nie droga bo 28 zł ale po 2 latach krachcieje ie wiem czemu tak firma dobra ale co
  17. tomasl91 odpowiedział(a) na Sadek_WLG temat w 1.6
    koelgo wkładka w stacyjce ci poszła jak mówisz ze nie mogłes cofnac kluczyka tylko na siłe dopiero
  18. tomasl91 odpowiedział(a) na majk8_6 temat w 1.8
    tak tak kolego z tyłu masz ten czujnik w krócu przykrecanym do głowicy
  19. kolego odrec tylni dolny wachacz (banan) i przegób zewnetrzny wyciagniesz a pozniej odkrec 12 sto katnym torksem sróby od wewnetrznego i po sprawie
  20. no to dzis ostatnie pietro o 18 sie widzimy
  21. No mi tez w czwartek pasi wieczorkiem ostatni poziom ?
  22. Czyli co za tydzien zjazd ?
  23. dobrze kolega mówi a4b5 2000 roku kupisz ładne diesel lub benzynke
  24. ciezki przypadek kolego a jak zablokowało ci na tym skrzyzowaniu to tylko 1 bieg nie chciał wejsc czy tez inne tez nie chciały ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.