-
Plastiki ISOFIX są uniwersalne, czy nie?
Czyli te z drugiego zdjęcia pasują tak samo? Bo chce kupić a nie wiem jakie, ciezkojakies info uzyskac
-
Basowy dźwięk przy schodzeniu z obrotów, i wibracje na wolnych obrotach
Witam, zauważyłem, że po jeździe ze stałą prędkością przez dłuższy czas przy stałych obrotach powyżej 2.5k oraz po ostrzejszej jeździe, podczas schodzenia z obrotów poniżej poziomu 2k hamując silnikiem słyszalne jest tak jakby wyraźniej takie basowe buczenie, a na wolnych obrotach po takiej jeździe samochód wyczuwalnie mocniej drży, nie jest to takie drganie jak przy wypadającym zapłonie aczkolwiek czuć, że drży bardziej niż standardowo. Co więcej, po zgaszeniu i ponownym odpaleniu automatycznie te objawy ustają. Nie mam pojęcia co to może być skad to się wzięło itp Dodam, że zrobiony chip, wymieniona pompa paliwa na DW, wtryski z S3 założony Tip i DP, wymieniony filtr paliwa na MANN'a. Facet od tuningu mówi, że mapa nie ma z tym nic wspólnego, lecz objawy pojawiły się po tuningu (przynajmniej tak mi się wydaje). Ktoś coś? Jakieś sugestie? Z góry wielkie dzięki za pomoc.
-
Audi A4 B6 1.8 T Q BEX jaka mocniejsza pompa paliwa? - prośba o pomoc
Dalczego nie bedzie miala paliwa w koszu? o co chodzi mógłbyś coś więcej powiedziec? Czemu seryjna ma paliwo w koszu a walbro nie? Zastanawiam sie nad DW200 bo lepsza ma wydajnosc niz walbro
-
Audi A4 B6 1.8 T Q BEX jaka mocniejsza pompa paliwa? - prośba o pomoc
Witam, potrzebuję pomocy w doborze mocniejszej pompy paliwa do mojej laleczki Dużo naczytałem się w necie o pompach Walbro 255 że w Quattro mogą mieć problemy etc no i nie wiem co założyć i jak ewentualnie wygląda dopasowanie takiej pompy paliwa do oryginalnego koszyka tak żeby było dobrze W związku z powyższym zwracam się do was o pomoc, czy macie jakieś doświadczenia, czym zwiększacie ewentualnie średnice pompy, żeby pasowałą etc. No i ostatecznie Walbro 255 czy DW200? A może zupełnie coś innego? Serdecznie proszę o pomoc, bo po chipie oryginalna pompka przerywa na wysokich obraotach a jedyny zamiennik znaleziony SKV też nie daje rady *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - temat przeniesiony
-
silnik 1.8t 190km Quattro B6 A4
Jak masz 4 łapki pędzone to zawsze napis QUATTRO przed pasażerem nawet jak nie ma nic na tylnej klapie
Jarrem
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta