Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trec1000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trec1000

  1. Błedy jakie wyszły: 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer 00561 - Mixture Adaptation 00771 - Fuel Level Sensor (G) 01176 - Key
  2. Wyczyszczona, adaptacja ręczna zrobiona, ale powrócił problem odpalenia go teraz.. Kręci bez rezultatu. Chyba będę musiał sprawdzić cewki i świece. ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- Sprawdzone, iskra jest. Co radzicie dalej?
  3. Wyjąłem podsufitke, ale lekko nie było. Oj kruche są masz rację... Jeden kawałek mi w ręce został :/ Tylnie w końcu odczepiłem tylko od góry bez całego wyhaczenia.
  4. Tylnie osłony słupków są przykręcone na jakieś śrubki, czy tak jak środek i przód na zaczepy tylko?
  5. A po odczepieniu wszystkiego podsufitke da się wyjąć przez bagażnik? Jade kupić nową i się zastanawiam czy wejdzie mi ona do audi.
  6. trec1000 opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Witam. Mam odklejoną cała podsufitke. Na początku chciałem kleić, ale nie wiem, czy uda się to ładnie wykonać. Dlatego zmieniłem zdanie i chce ją wymienić. Problem polega na tym, że ciężko dostać w okolicu używke przedliftem. Dlatego też mam pytanie czy może poliftowa by pasowała? Jak wtedy z podpięciem lampek? Pozdro.
  7. A może Panowie jakiś link do manuala ? Byłbym wdzięczny. Spróbuje tej adaptacji z kluczyka raczej.
  8. A co z adaptacją? Jak wyglda takie przeczeszczenie? Problem wygląda dokładnie jak na tym filmiku
  9. Teraz nie sprawdzałem, kumpel mniał podjechać, ale czasu nie ma. Nie mam LPG ---------- Post dopisany 17-08-2012 at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2012 at 22:20 ---------- Okazało się, że padł czujnik położenia wału. Po wymianie już odpala, tylko że nadal mam lekkie problemy z odpaleniem na zimnym silniku. Mechanik wspominał o świecach. Tylko, że one były wymieniane nie tak dawno. Poza tym pojawiły się problemy z obrotami na "luzie". Momentami wahluja w przedziałe 500-1000. Także na 2 biegu, przy małej prędkości auto lekko szarpie. Mechanik sugerował przepustnice. Na kompie juz nic nie wyskakuje. Co sądzicie?
  10. Witam wszystkich. Pierwszy post. W autach za dużo nie siedzę, więc nie mam za wielkiego pojęcia. Pojawiłem się tutaj, gdyż zakupiłem nie dawno audi A4 B5 1.8T i mam mały problem. Jestem świeżo po wymianie pompy paliwa. Poprzednia dawała za małe ciśnienie i auto nie miało takiej mocy jak mieć powinno. Po wymianie unormowało się to. Cały czas jednak pojawiał się problem z odpalaniem. Odpalał za 2-3 razem. Jak postał kilka dni to większy problem był żeby ruszyć. Jeśli co dzień śmigałem to odpalał za pierwszym nawet. Teraz jednak nie mogę wcale go ruszyć. Rozrusznik kręci, ale nic dalej się nie dzieje. Podejrzenie padło na jedna z cewek. Poprzedni właściciel wymienił właśnie tę jedna. Przy wymianie pompy paliwa były także skontrolowane świece i są raczej ok. Czy jest możliwość samodzielnego sprawdzenia cewek w takiej sytuacji? Wcześniej odczytany byłbłąd: 17978- Engine Start Blocked by Immobilizer, ale zawsze kontrolka zapalała się na początku i gasła więc raczej nie o to chodzi. I tak jeszcze jedno pytanie. Czy w ostateczności mogę spróbować odpalić go "na pych"?
  11. Siemanko. Jestem Piotr i posiadam A4 B5 1.8 T

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.