Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marek0382

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dzieki bardzo Zrobilem tak pisaliscie i wszystko gra :th:
  2. witam Kupilem radio sony CDX GT 420U i zamontowalem je w miejsce mojej gammy cc Po podlaczeniu okazalo sie ze za kazdym razem kiedy wyciagam kluczyk nowe sony gubi wszystkie ustawienia czyli godzine, stacje radiowe i tym podobne Niby da sie z tym zyc ale za kazdym razem ustawianie na nowo stacji radiowej troche mnie irytuje W tym tamacie jestem laikiem wiec wole nic nie grzebac w kablach zeby czegos nie zepsuc Prosze o pomoc
  3. oto chodzi ze niemam ksiazki serwisowej i kodu wiec nie posiadam Model radia to gamma cc [br]Dopisany: 07 Luty 2008, 20:47 _________________________________________________numer seryjny to AUZ1Z3T7871860 a kompinacja klawiszy FM 1/2 i DX nie pozwala wpisac ewentualnego kodu
  4. Podczas wymiany akumulatora zakodowalo mi sie radio i teraz nie mam pojecia co zrobic Czy moze mi ktos pomoc to rozkodowac? Bede bardzo bardzo wdzieczny Z gory dziekuje
  5. dzieki bardzo za informacje Pozdrawiam
  6. Czy wie ktoś może do czego służy otwór z mała kratownicą pomiędzy klimatronikiem a radiem?
  7. O i teraz wszystko wiem co chcialem Dzięki raggaman! Pozdro!
  8. dobra dobra Quattro rozumiem ale wszyscy maja jakieś FWD i takie tam
  9. A oznaczenia rodzaji napędów?
  10. A co dokładnie oznacza oznaczenie AFN?
  11. Witam Dopiero od dziś tu jestem i nie bardzo sie łapię z oznaczeniami Czy ktoś może mi to wyjaśnic? Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich
  12. Właśnie dlatego kochamy te autka Dla mnie bąba :th:
  13. Myśle że to nie problem obrotów ponieważ raz stało mi się to przy 3 tyś Problem polega na tym że przy gwałtowniejszym wyprzedzaniu czasami to sie dzieje a wiem jak on normalnie przyśpiesza a czasami nie trzeba go cisnąć żeby to się stało Podepnę sie do kompa i zobaczę co będzie
  14. nie chodzi mi o wyciaganie maksymalnych mocy lecz o to ze auto gubi moc przy przyspieszaniu do kompa sie nie łączyłem ponieważ nie mam takiej mozliwosci Za trzy tygodnie bede w Polsce i wtedy to zrobie Po tym spadku, poziom mocy utrzymuje sie przez jakiś czas,ale w końcu wszystko wraca do normy aż do następnego razu
  15. wyzsze obroty to w tym wypadku ponad 4 do 5 tys

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.