Treść opublikowana przez marek0382
-
[B5 AFN] problem z nowym radiem sony
dzieki bardzo Zrobilem tak pisaliscie i wszystko gra :th:
-
[B5 AFN] problem z nowym radiem sony
witam Kupilem radio sony CDX GT 420U i zamontowalem je w miejsce mojej gammy cc Po podlaczeniu okazalo sie ze za kazdym razem kiedy wyciagam kluczyk nowe sony gubi wszystkie ustawienia czyli godzine, stacje radiowe i tym podobne Niby da sie z tym zyc ale za kazdym razem ustawianie na nowo stacji radiowej troche mnie irytuje W tym tamacie jestem laikiem wiec wole nic nie grzebac w kablach zeby czegos nie zepsuc Prosze o pomoc
-
[B5 AFN] jak rozlodowac radio?
oto chodzi ze niemam ksiazki serwisowej i kodu wiec nie posiadam Model radia to gamma cc [br]Dopisany: 07 Luty 2008, 20:47 _________________________________________________numer seryjny to AUZ1Z3T7871860 a kompinacja klawiszy FM 1/2 i DX nie pozwala wpisac ewentualnego kodu
-
[B5 AFN] jak rozlodowac radio?
Podczas wymiany akumulatora zakodowalo mi sie radio i teraz nie mam pojecia co zrobic Czy moze mi ktos pomoc to rozkodowac? Bede bardzo bardzo wdzieczny Z gory dziekuje
-
[B5 AFN] tajemnicze coś nad klimatronik
dzieki bardzo za informacje Pozdrawiam
-
[B5 AFN] tajemnicze coś nad klimatronik
Czy wie ktoś może do czego służy otwór z mała kratownicą pomiędzy klimatronikiem a radiem?
-
1.9TDI 110KM Jakie to oznaczenie
O i teraz wszystko wiem co chcialem Dzięki raggaman! Pozdro!
-
1.9TDI 110KM Jakie to oznaczenie
dobra dobra Quattro rozumiem ale wszyscy maja jakieś FWD i takie tam
-
1.9TDI 110KM Jakie to oznaczenie
A oznaczenia rodzaji napędów?
-
1.9TDI 110KM Jakie to oznaczenie
A co dokładnie oznacza oznaczenie AFN?
-
1.9TDI 110KM Jakie to oznaczenie
Witam Dopiero od dziś tu jestem i nie bardzo sie łapię z oznaczeniami Czy ktoś może mi to wyjaśnic? Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich
-
[B5 AVG] Moje Audi a4 quattro +rns-e
Właśnie dlatego kochamy te autka Dla mnie bąba :th:
-
1.9TDI 110KM brak mocy przy wyższych obrotach
Myśle że to nie problem obrotów ponieważ raz stało mi się to przy 3 tyś Problem polega na tym że przy gwałtowniejszym wyprzedzaniu czasami to sie dzieje a wiem jak on normalnie przyśpiesza a czasami nie trzeba go cisnąć żeby to się stało Podepnę sie do kompa i zobaczę co będzie
-
1.9TDI 110KM brak mocy przy wyższych obrotach
nie chodzi mi o wyciaganie maksymalnych mocy lecz o to ze auto gubi moc przy przyspieszaniu do kompa sie nie łączyłem ponieważ nie mam takiej mozliwosci Za trzy tygodnie bede w Polsce i wtedy to zrobie Po tym spadku, poziom mocy utrzymuje sie przez jakiś czas,ale w końcu wszystko wraca do normy aż do następnego razu
-
1.9TDI 110KM brak mocy przy wyższych obrotach
wyzsze obroty to w tym wypadku ponad 4 do 5 tys
-
1.9TDI 110KM brak mocy przy wyższych obrotach
Mam maly problem z moim silnikiem Czasami przy wyzszych obrotach dzieje sie cos takiego jakby tracil moc Odczucie jest podobne jakby go zalalo Mozna wciskac pedal a on jak nie przyszpieszal tak nieprzyspiesza Zdazylo mi sie to pare razy Myslalem ze moze turbina ale ona chyba w pozadku Poza tym malym mankamentem silnik pracuje bez zazutow Moc tez jest dobra Jezeli ktos moze pomoc to z gory dziekuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam serdecznie pasjonatow A-4