Wczoraj po trasie ok 125 km w jedną stronę, pp przyjeździe pod domu, zerknalem pod maskęi zobaczyłem prawdopodobnie wyciek oleju, zrobiłem zdjęcie, ponieważ moja znajomość podzespołów jest daremna. Mógłbym prosić o opinię? Z góry dziękuję. http://pl.tinypic.com/r/fc4d1l/8
Witam. Nazywam się Daniel, mam 19 lat, mieszkam w Piekarach Śląskich. Zarejestrowałem się na forum, ponieważ przymierzam się do zakupu Audi a4 b5. Obecnie jeżdżę Renault Megane Coupe 1.6 16v poliftowy z 2000r.