Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

batory123

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez batory123

  1. Egr

    batory123 odpowiedział(a) na batory123 temat w 2.0TDI
    W sumie to nie patrzyłem tylko komp ale dzięki jutro to oglądnę
  2. Egr

    batory123 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam szanowne forum. Przyszedł czas na mój egr w a4b7 bpw(usterka elektryczna) chciałbym by udzielono mi porady w sprawie zakupu nowego... Czyli jaka firma, tańszy czy droższy itp
  3. batory123 odpowiedział(a) na batory123 temat w 2.0TDI
    wysłałem pompę do futurum...spoko firma bardzo polecam nie odstawiają maniany są rzetelni i szybcy.W tygodniu załatwiłem temat.regeneracja pompy 600zł ale na miejscu zdiagnozował jeszcze jedną usterkę pompki ciśnienia koszt 800 zł za ori.wszystke klamoty już na miejscu i składamy rupiecia ....bo inaczej nie da się powiedzić o audi a4 b7 BPW.PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. batory123 odpowiedział(a) na batory123 temat w 2.0TDI
    7 miesięcy panowie potrzebuję kogoś kto da mi namiary na firmę która regeneruje pompy oleju......pilne!!!!!!!!! a tak w ogóle to mam trochę doła bo jeszcze puszcza turbo,idzie do regeneracji,w poniedziałek głowica do planowania sprawdzenia ale dymienie zlokalizowane a nad ciśnienie w sumie też nie ciekawie uszczelka wyglądała ...w jednym miejscu wyklepana blisko kanału olejowego
  5. batory123 odpowiedział(a) na batory123 temat w 2.0TDI
    nie wymieniam tego z powodu bo się może poprawi tylko że są podjechane:doh: ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- aha i broki na miejscu bez przemieszczeń ---------- Post dopisany 07-03-2014 at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 23:25 ---------- zdjęcia trochę nie wyraźne bo robiłem telefonem ale jak będzie trochę wiecej czasu to porobię aparatem ---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- wszystko do wymiany to był ostatni dzwonek,wałek udało mi się zdobyć za 900 parę FEBI BILSTEIN plus reszta to wyniesie coś około 1500zł jeszcze dziś mnie czeka zdjęcie głowicy już się boję..mam nadzieję że tam będzie lepiej......haha ....a zacząłem szukać przyczyny dymienia znalazłem dziurę w całym:facepalm:
  6. batory123 odpowiedział(a) na batory123 temat w 2.0TDI
    no i się zaczęło opróżnianie portfela :facepalm:rozrząd plus oleje z filtrami ale najgorsze przede mną prawdopodobnie wymiana popychaczy, krzywek ale ten temat nie rozwiązuje nadciśnienia w silniku.....chyba czeka mnie jeszcze grubsza robota:shock3:
  7. batory123 odpowiedział(a) na batory123 temat w 2.0TDI
    mechanik twierdzi że odma jest w porządku .....moje pytanie jak to sprawdzić czy to jest sprawne bo to tylko wyczyściliśmy to ustroństwo:facepalm:
  8. batory123 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam wszystkich Podjąłem próbę wyeliminowania dymienia na jasnoniebieski kolor.Zacząłem od pełnej diagnostyki komputerowej i : -brak błędów -pompki,dpf,egr wszystko w normie -olej i płyn nie ubywa,nie przybywa,nie gotuje płynu,nie pieni oleju brak podwójnego stanu na bagnecie ale przez przypadek odkręcając korek wlewu oleju potrafiło korek wydrzeć z rąk i auto nie dymi, nie bije basowym dudnieniem z filtra powietrza.PO zakręceniu korka z powrotem dudni i zaczyna dymić więc sprawdzam odmę wszystko gra ,mierzymy ciśnienie na garach jest ok(35) jestem w trakcie rozbierania rozrządu bo i tak miałem go robić sprawdzę wałek i teraz moje pytanie co to może być jak i tu będzie w porządku skąd takie podciśnienie może głowica lub uszczelka albo cały na złom proszę o pomoc
  9. batory123 odpowiedział(a) na marcin2403 temat w 2.0TDI
    po prostu mój błąd nie sądziłem że parę stopni zrobi taką rewolucję(temperatura między70 a 80 stopni na trasie)mam nadzieję że to była ta przyczyna
  10. batory123 odpowiedział(a) na Andrzej B7 temat w 2.0TDI
    ja mam bpw czy też posiadam te wałki......nad mienie że jestem posiadaczem takiego pojazdu od pół roku i będę robił teraz rozrząd plus wymianę oleju .....chciałbym wiedzieć coś nie coś czy zawracać d*pę mechanikowi...proszę o odp w tej kwesti
  11. batory123 odpowiedział(a) na marcin2403 temat w 2.0TDI
    słabo się rozgrzewał wczoraj wymieniłem termostat na razie spokój nie dymi nie gryzie zapach spalin....autko szybciej wchodzi na obroty ....po prostu był nie dogrzany mam nadzieję że się już nie pojawi
  12. batory123 odpowiedział(a) na marcin2403 temat w 2.0TDI
    trochę się boję ....autko mam dopiero pół roku i nie wie wiem czego się spodziewać..... wcześniej ujeżdżałem same fiaty
  13. batory123 odpowiedział(a) na marcin2403 temat w 2.0TDI
    ja mam taki sam problem..od paru dni borykam się z myślami co to zrobić....mianowicie rzecz dzieje się przeważnie na zimnym silniku jak zaczynam przyśpieszać to puszcza takiego wiechcia że aż wstyd jechać ,potem na postoju lekko dymi na jasno siwy kolor i przy tym lekko wyczuwalny zapach oleju proszę o pomoc bo czytam wszystkie posty odp. .....i w głowie mętlik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.